200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Volkswagen Polo Muz Silecek (2003-2005) Bosch Aeroeco 530x450
Volkswagen Polo Muz Silecek (2003-2005) Bosch Aeroeco 530x450
₺131,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Volkswagen Polo Muz Silecek (2003-2005) Bosch Aeroeco 530x450

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Bosch Aeroeco muz silecek modelleri 2003-2005 yılları arasında üretilen Volkswagen Polo araçlarla uyumludur. Kutu içinde 6 farklı montaj aparatı ve çift silecek bulunur. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen ürünlerin montajını pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Özel bir işlem ve alet gerektirmeyen muz silecekler, yağmur sensörü ile otomatik olarak eşleşir.  

Stokta yok
₺131,90
Vergi dahil

Volkswagen Polo Muz Silecek (2003-2005) Bosch Aeroeco 530x450

Yağışlı günler sürücülerin görüş alanının kısıtlanmasını önlemek için silecekler kullanılır. Sürüş sırasında konfor ve güvenlik sağlayan bu ürünler, farklı boyutlarda tasarlanır. Her aracın model özellikleri ve ölçüleri farklı olduğu için silecekler zengin bir çeşitlilik sunar. Muz silecek modelleri sessiz çalışması ve yağmur sensörü ile uyumlu çalışma özelliği sayesinde araç sahiplerinin sık tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Alanında uzman markalardan biri olan Bosch, silecek çeşitleri ile farklı model araçlara uygun seçenekler sunar. Kaliteli plastik ve kauçuk malzemelerle üretilen Bosch Aeroeco muz silecekler, 2003-2005 model yılına sahip Volkswagen Polo araçlarla uyumludur. Pratik bir şekilde montajı yapılan ürünler kaliteli malzeme özellikleri uzun süreli kullanım imkanı sağlar.

Volkswagen Polo Muz Silecek (2003-2005) Bosch Aeroeco 530x450 Modelleri ve Özellikleri

Yağmurlu havalarda sürücülerin görüş alanını maksimum seviyeye çıkaran silecekler, kullanıma bağlı olarak aşınabilir. Yırtılan silecek kauçukları cam üzerinde lekelenmelere yol açabilir. Eskiyen sileceklerin değiştirilmesi sürüş güvenliği ve konforunu sağlar. Bosch Aeroeco muz silecek serisi, kaliteli plastik ve kauçuk malzemelerden üretilir. Cam üzerinde etkili bir temizlik sağlayan ürünler model özelliklerine göre farklı araçlarla uyumluluk gösterir. Volkswagen Polo muz silecek (2003-2005) Bosch Aeroeco 530x450 mm’lik ölçüleriyle araçlarınızla kusursuz uyumluluk sunar. İki parça olarak set halinde satılan ürünler standart tasarımı sayesinde kolayca monte edilir.

  

-Bosch Aeroeco muz silecek modeli, 2003-2005 yılları arasında üretilen Volkswagen Polo araçlar ile uyumludur.  
-İki parçalı set olarak satılan ürünlerin sürücü taraf ölçüsü 530 mm ve yolcu taraf ölçüsü 450 mm olarak belirtilir.  
-Set içinde bulunan 6 farklı aparatı kullanarak ürünleri basitçe monte edebilirsiniz. 
-Klasik silecek modellerine göre daha sessiz çalışır.  
-Yağmur sensörü teknolojisi bulunan ürünler işlem gerektirmeden sensör ile eşleşir.  
-Muz silecekler özel bir işlem gerektirmeden kolayca elle ile takılabilir.  
-Cam üzerinde leke ve iz bırakmayan kauçukların kullanıldığı silecekler, kaliteli malzeme özelliklerine sahiptir. 

Volkswagen Polo Muz Silecek (2003-2005) Bosch Aeroeco 530x450 Fiyatları 

Alanında uzman markalardan biri olan Bosch, Aeroeco serisi muz silecek modelleri ile araç sahiplerinin beklentilerini karşılar. Kaliteli ve sağlam malzemelerin kullanıldığı ürünler zengin model çeşitliliği ile farklı araçlara uyum sağlar. Yeni ve eski nesil araç teknolojilerine uyumlu çalışan ürünler, uygun fiyatlarla satışa sunulur. 2003-2005 yıllarında üretilen Volkswagen Polo model araçlarla uyumlu çalışan muz silecekler set halinde satılır. Bütçe dostu fiyatlarla satılan silecek takımlarında sağ ve sol tarafta kullanıma uygun iki ürün bulunur. Araç modeline göre ürün boyları eşit veya farklı olabilir. Kaliteli malzemelerle üretilen ürünler dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanılabilir. Her bütçeye hitap eden silecekleri basitçe araçlara monte edebilirsiniz. 

Volkswagen Polo Muz Silecek (2003-2005) Bosch Aeroeco 530x450 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her araç modelinin ölçüleri ve tasarımları farklıdır. Yırtılan silecekleri yenisi ile değiştireceğiniz zaman özenli ve dikkatli davranmanız gerekir. Farklı boylarda üretilen sileceklerin ölçülerinin araç camı ile uyumlu olması sorunsuz bir kullanım sağlar. Muz silecek ölçülerinin aracınızın marka ve modeline uygun olmadığını inceleyebilirsiniz. Malzemelerin kaliteli ve araç camında iz bırakmayacak özellikte olması önemlidir. Bosch sileceklerin içinden çıkan 6 farklı montaj aparatı ile kolayca ürünleri araçlara takabilirsiniz. Set halinde satılan ürünler sağ ve sol olarak ikiye ayrılır. Bütçenize göre farklı marka ve model ürünleri seçerek araç sileceklerini yenileyebilirsiniz. 

Volkswagen Polo Muz Silecek Takımı (Bosch AeroEco)

 

Model Yılı    :    2003-2005

Sürücü Taraf Ölçüsü    :    530 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    450 mm.

 

6 Farklı ek montaj aparatı ile tüm araçlara uyum sağlar.

Kutu içerisinde detaylı montaj kılavuzu mevcuttur.
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden 2 dakika içerisinde kolaylıkla montajı yapılabilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) takım fiyatıdır.

 

 

Bosch Aerotwin ve Bosch Aeroeco arasındaki fark nedir?

Bosch Aerotwin;  tüm dünya ülkelerinde kullanıcıları tarafından kabul edilmiş, otomobil üreticileri ve araştırmacıları tarafından sayısız ödül alan, 1. sınıf malzemeden üretilen ve herhangi bir montaj aparatı kullanmadan aracınıza birebir ve kolay uygulanabilen uzun ömürlü muz tipi (banana) oto silecek serisidir.

Bosch Aeroeco;  kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen, 2. sınıf malzemeden üretilmiş, Bosch Aerotwin'den sonra Türkiye piyasasındaki en kaliteli muz tipi silecektir.

 

 

LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH011

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Volkswagen Polo Muz Silecek...

Volkswagen Polo Muz Silecek (2009-2016) Bosch Aeroeco...

Fiyat ₺132,90
Volkswagen Polo Muz Silecek...

Volkswagen Polo Muz Silecek (2005-2009) Bosch Aeroeco...

Fiyat ₺131,90
Volkswagen Polo 4 2001-2005...

Volkswagen Polo 4 2001-2005 Ön Cam Muz Silecek 06252

Fiyat ₺74,90