200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sprey Boyalar

Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺22,00 - ₺75,00

Dekorasyon gibi çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz sprey boya çeşitlerine ve sprey boya fiyatlarına Sepetfy üzerinden göz atın!

28 adet ürün var.

Toplam 28 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Fawori 400 Ml. Akrilik...

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Boya

Fiyat ₺26,90
Best Elite Altın Efekt...

Best Elite Altın Efekt Sprey Boya 400ml.

Fiyat ₺34,90
Best Elite Krom Efekt Sprey...

Best Elite Krom Efekt Sprey Boya 400ml.

Fiyat ₺34,90
Best Elite Bakır Efekt...

Best Elite Bakır Efekt Sprey Boya 400ml.

Fiyat ₺34,90
Best Elite Sprey Mat Siyah...

Best Elite Sprey Mat Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005

Fiyat ₺22,90
Best Elite Sprey Metalik...

Best Elite Sprey Metalik Gümüş Gri Jant Boyası 400ml....

Fiyat ₺22,90
Fawori 400 Ml. Akrilik...

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Mat Vernik (Made in İtaly)

Fiyat ₺37,90
Fawori 400 Ml. Akrilik...

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Parlak Vernik (Made in İtaly)

Fiyat ₺37,90
Fawori 400 Ml. Jant Boyası...

Fawori 400 Ml. Jant Boyası (Made in İtaly)

Fiyat ₺39,90
Fawori 400 Ml. Metalik...

Fawori 400 Ml. Metalik Altın Yaldız Sprey Boya (Made in...

Fiyat ₺48,90
Motip Soyulabilir Boya...

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Beyaz

Fiyat ₺74,90
Motip Soyulabilir Boya...

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Kırmızı

Fiyat ₺74,90
Motip Soyulabilir Boya...

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Mat Siyah

Fiyat ₺74,90
Motip Soyulabilir Boya...

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Mavi

Fiyat ₺74,90
Motip Soyulabilir Boya...

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Parlak Siyah

Fiyat ₺74,90
Motip Soyulabilir Boya...

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Turuncu

Fiyat ₺74,90
Best Elite Sprey Parlak...

Best Elite Sprey Parlak Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005

Fiyat ₺22,90
Motip Carat Mat Siyah Sprey...

Motip Carat Mat Siyah Sprey Jant Boyası 400 Ml. Ral 9005

Fiyat ₺22,90

Sprey Boya

Her türlü yüzeyin hem yenilenme hem de boyanma işlemini kısa sürede tamamlayan ve kullanıcılarına pratiklik sunan sprey‌ ‌boyalar ile bisiklet, araç gibi alanlar rahatlıkla boyanabilir. Boyama işlemi ardından uygulandığı bölümün dayanıklılığını arttıran bu boyalar sayesinde hem genel görünüm güzelleştirilir hem de eşyanın kullanım süresi arttırılmış olur. Değişen yapılara uyumlu seçenekleri olan bu ürünün rengini seçebilen kullanıcı zaman kaybetmeden ürünü kullanmaya başlayabilir. Örneğin; plastik bir alan veya metal bir yüzeye püskürtme yöntemi sayesinde uzmanlık gerekmeden kullanıcı boyama işlemini yapabilir. Hem temizlemesi hem de uygulanması kolay olan bu boya ile kullanıcı geniş bir alanda istediği işlemi uygulayabilir. Kullanım kolaylığı sayesinde minik objelerin renginin değiştirilmesi oldukça pratiktir. Ayrıca badana sonrası boşluk kalan kusurlu yüzeyler de bu boya sayesinde kapatılabilir. Kullanıcılar bu sprey boyaları hem boyları hem de pratik kullanımları sayesinde rahatlıkla çantalarında taşıyabilirler. Ayrıca dış mekân duvarlarının da süsleme işlemi bu ürün ile yapılabilir. Tek renk veya desen yapmak için avantaj sunan bu ürün ile kısa sürede zeminlerin renk değişimi tamamlanmış olur.

Sprey Boya Seçenekleri

Değişen renklerinin yanında tek renk, elastik ve farklı seçeneklerde kullanıcı ile bulaşan sprey‌ ‌boya‌ ‌renkleri ile zemin, obje ve tüm yüzeylerin boyama işlemi oldukça kolaydır. Hem renk seçenekleri hem de genel görünümleri ile birbirinden farklılık gösteren sprey boya seçeneklerine kullanıcılar rahatlıkla ulaşabilir. Örneğin; ahşap bir alan için mat bir görünüm veren sprey alınması doğru olur. Pembe veya yeşil renklere sahip bir alanın renginin yenilenmiş bir görünüme kavuşması için aynı tonun parlaklık veren seçeneğine karar verilmesi gerekir. Ev, ofis ve farklı alanları yenilemek için kullanılan bu boyalar ile istenilen her şeyi boyamak kullanıcılara keyif verir. Eskiyen bir objeyi veya rengini değişmesini istediği farklı bir eşyayı kullanıcılar pratik bir şekilde rengini değiştirilebilir. Zaman almayan ve ek bir uzmanlık gerektirmeyen bu işlem için en büyük kolaylığı boyama yöntemi sayesinde kullanıcılar rahatlıkla yapabilir. Farklı ve özel yüzeylere uygulanabilen farklı seçenekleri ile bahçe ve zeminlerde de bu boyalar kullanılabilir. Uzun süredir aynı renk olan bir mutfağın boyama işlemi bu spreyler sayesinde vakit almaz ve kullanıcılar tarafından keyifli bir şekilde yapılabilir. Kullanım alanı geniş olan bu boyalar ile bahçe mobilyalarının rengini birkaç saat içerisinde kullanıcılar değiştirmiş olurlar. Rengi değişen yüzey hem daha canlı bir hal alır hem de ilgili eşyanın kullanım süresi de artmış olur. Aynı yüzeyi kullanıcılar hem tek renk hem de çift renk boyayabilirler. Örneğin; bir sandalyenin iç ve üst yüzeyleri farklı iki renk ile boyanabilir. Böylece kullanıcılar ev ve bahçenin genel görünümüne hareket katmış olur. Bahçe parmaklıkları, metal sandalye ve masa gibi alanlar için metal sprey boyası kullanıcılara istedikleri görünümü yakalamalarına fırsat sunar. Beyaz renk seçeneği ile tüm alanların ferah görünmesini kullanıcılar rahatlıkla sağlayabilir. Ayrıca koyu renk mobilyaların arasına canlı renkler katılmak istenmesi durumunda aynı boyanın gold seçeneği tercih edilebilir. Aynı rengin değişen ton farklılıklarına göre kullanıcı kendi istediği renk tonuna karar vermesi gerekir. Örneğin; çocuk odaları için kırmızı sprey boyanın renk seçenekleri arasından en canlı tona sahip ürünün alınması doğru olur.

Sprey‌ ‌Boya Fiyatları

Kullanım alanı geniş olan bu ürünün boyutları ve renk seçenekleri fiyatlarını doğrudan etkiler. Farklı yüzeylere uygulanabilen ‌sprey‌ ‌boya‌ ‌fiyatları değişen renk seçenekleri ile farklı aralıklarda kullanıcıya sunulur. Ürünün tekli veya çoklu seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilen kullanıcı kendi bütçesine göre istediği ürüne rahatlıkla karar verebilir. Ayrıca boyama sonrasında mat veya parlaklık görünüm veren bu ürünlerin sunduğu görünüm etkisi de fiyatını etkileyen unsurlardan biridir. İlgili ürünün boyutları kullanılan alanın boyamasını doğrudan etkiler ve bu açıdan ürünün fiyatı da boyutlarına göre değişiklik gösterir. Eşyanın kullanım süresini arttıran bu boya efekt yapma seçeneğini de kullanıcılarına farklı fiyat aralıkları ile ulaştırır. Tek renk veya efektli bir görünüm imkânı sunan bu ürünlerin genel renk seçenekleri ürünün fiyatına doğrudan etki yapar. Hızlı kuruması, canlı görünüm sunması ürünün fiyatını etkileyen diğer seçenekler olarak sıralanabilir. Uygulama yüzeyine göre değişen ve seçim yapma imkânı sunan boyanın renk seçeneklerinin de fiyat aralıkları farklıdır. Örneğin; cam ve ahşap yüzeye uygulanabilen farklı sprey boya seçeneklerinin fiyatları birbirinden farklılık gösterir.

Sprey‌ ‌Boya Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İlgili ürünü almaya karar veren kullanıcı öncelikle uygulama alanının büyüklüğüne göre ürünün boyutuna karar vermesi gerekir. Boyama yapılacak alanın yapısı da boyanın genel görünümünü doğrudan etkiler. Bu açıdan zemine uygun ürün ve renk seçeneklerini tercih etmek doğru olur. Örneğin; ahşap bir yüzeyin zeminine uygun tonların seçilmesi boyanın daha hızlı uygulanmasına ve işlem sonrası canlı bir görünüm yakalanmasına destek sunar. Ayrıca kullanıcıların boyanın mat veya parlak olmasına özellikle dikkat etmesi gerekir. İşlem sonrası hem eşyanın genel görünümüne uygun olması hem de kullanıcının doğru tercihi yapabilmesi için bu önemli noktalardan biridir. Her rengin değişen ton seçenekleri söz konusudur. Bu açıdan obje veya alanı siyah boyamak isteyen kullanıcılar bu ürünün sprey‌ ‌boya‌ ‌siyah‌ ‌seçenekleri arasında yer alan doğru tona dikkat ederek seçim yapması gerekir. Hızlı kuruma ve temizleme işlemi gibi unsurları da seçeneklerinde barındıran ürünlere kullanıcılar kendi tercihlerine göre rahatlıkla karar verebilir. İlgili ürünün kalitesi hem uygulama işlemi sırasında hem de işlem sonrasında genel görünümü ile kullanıcıya memnuniyet sunması gerekir.