100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Best Elite Altın Efekt Sprey Boya 400ml.
Best Elite Altın Efekt Sprey Boya 400ml.
₺34,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Best Elite Altın Efekt Sprey Boya 400ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Efekt boyalar kullanılan eşyalara yeni görünüm kazandırmak amacı ile kullanılan ürünlerdir. Best Elite markası asit içermeyen ürünleri ile hem ihtiyacı karşılar özellikte aynı zamanda da çevreye zarar vermeyen yapıdadır. Farklı renklerde üretilen boyalar ile her zeminde kullanıma uygun efekt boyaları kullanılarak tüm eşyalar ilk günkü yeniliğini koruyabilir.

Stokta
₺34,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Best Elite Altın Efekt Sprey Boya 400ml.

Boyalar, yapıların iç mekanlarında ve dış cephelerinde kullanılmak üzere farklı yapılarda üretilir. İç mekanlarda duvar boyamaları yapıldığı kadar dekoratif amaçlı boyamalarda gerçekleştirilir. Best Elite markasına ait farklı yüzeylerde kullanıma uygun birçok ürün bulmak mümkündür. Marka kullanıcıların ihtiyacına yönelik farklı özelliklerde ve farklı formlarda pratik kullanımlı ürün üretimi yapmıştır. Markanın sıklıkla tercih edilen ürünlerinin başında efekt boyalar yer alır. Best Elite Altın Efekt Sprey Boya 400ml. yüzeylerde altın rengi şık görünümler yaratmak amacı ile üretilen bir boya türüdür. Efekt boyaları sayesinde dekoratif ürünler elde edilebilir veya kullanılan eşyalara yeni görünümler kazandırılabilir. Efekt boyalar ile yıllardır kullanılan eşyaların yüzeyleri kolaylıkla değiştirilebilir. 

Best Elite Altın Efekt Sprey Boya 400ml. Çeşitleri

İç mekanlarda kullanılan birçok boya türü vardır. Duvar boyama, eşya boyama veya dekoratif amaçlı boyama işlemleri için yapıları ve özellikleri birbirinden farklı ürünler kullanılır. Efekt boyalar sprey formda üretilir ve kullanımları oldukça pratiktir. Best Elite efekt boyaları bakır, krom, altın gibi renklerde seçenekleri ile kullanıcılara sunulmuştur. Sprey boya 400 ml’lik püskürtmeli kutularda ambalajlanmıştır. Plastik, ahşap, cam, metal tüm yüzeylerde kullanılabilir. Sprey formda üretilen efekt boyalarının kullanımı oldukça kolay olup kuruma süreleri kısadır.

  • Sehpa, çerçeve ve masa gibi ahşap yüzeylere metal görünüm kazandırılabilir ancak kullanım sonrası eşyalarda daha hassas bir kullanım gerekir.

  • Uzun süreli kullanımdan kaynaklı yüzeyinde tahribat olan eşyaların yüzeyleri kolaylıkla yenilenebilir.

  • Efekt sprey boyalar yüzeylerde tam performanslı bir kaplama sağlar ve parlak bir görünüm yaratır.

  • Yüzeylere uygulanan sprey boya ile yüzeyin görüntüsü yenilenir ve orjinal boyalı ürün gibi görünür.

  • Metal olmayan eşyaların veya yüzeylerin üzerine kullanılabilir özellikte olması sebebi ile uygulanan alana metal efekti verir.

Best Elite Efekt boyaları üretiminde asite yer verilmemiştir. Sprey olması sebebi ile dağılımı oldukça kolaydır. Eşit dağılan boya sayesinde yüzeyin görünüşü oldukça canlı hale gelir. İnce tabakalı uygulamalarda kuruma süresi 15 dakikadır. Yüzeyde sert kurumanın sağlanabilmesi yaklaşık olarak uygulamanın üzerinden 2 saat geçmesi gerekir. Boyama yapılmış yüzeye herhangi birşey monte edilecek veya boyanan eşya bir yere monte edilecek ise 12 saat içerisinde tamamen kurumuş olacaktır ve her türlü işleme uygun hale gelecektir.

Best Elite Altın Efekt Sprey Boya 400ml. Fiyatları

Efekt boyalar hemen her yüzeyde kullanıma uygun olarak üretilen dekoratif amaçlı kullanılan boyalar arasında yer alır. Sprey formda olmaları kullanım kolaylığı sağlar ve zemine tam tutunma konusunda oldukça başarılıdır. Best Elite markasına ait sprey boyalarda fiyatlar ürünün özelliğine göre değişkenlik gösterir. 400 ml efekt boyaların fiyatları her bütçeden kullanıcı için uygun seviyelerdedir. Efekt boyanın gramajına göre, içeriğine göre ve etki alanına göre fiyatları değişir. Best Elite altın efekt boya fiyatları ile krom ve bakır renkler arasında fiyat değişiklikleri olabilir. Uygun miktarlarda alınan boyalar fazladan maliyeti engellemiş olur. 

Best Elite Altın Efekt Sprey Boya 400ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yüzeylerin boyamasında kullanılacak çok çeşitte ürün alternatifi bulmak mümkündür. Boya seçimi yaparken yüzey ile uyumlu boyaların kullanılması daha olumlu sonuçlar verecektir. Dekoratif amaçlı kullanılan efekt boyalarının farklı renkleri mevcuttur. Daha kolay kullanım için sprey formunda üretilen boyaların kullanılması daha doğrudur. Altın, bakır ve krom rengi bulunan Best Elite efekt boyaları ile yüzeylere yeni renkler verilebilir veya eski rengi aynı tondaki boyalar ile yenilenebilir. Matlığından rahatsız olunan yüzeyler efekt boyaları sayesinde parlatılabilir. Ayrıca kullanım alanına göre uygun miktarlarda ürün temin edilmesi gerekir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Best
SPT-BEST009