100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Best Elite Bakır Efekt Sprey Boya 400ml.
Best Elite Bakır Efekt Sprey Boya 400ml.
₺34,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Best Elite Bakır Efekt Sprey Boya 400ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Best Elite markası kaliteli dekoratif boya ürünleri ile tercih edilen iyi markalar arasında yer alır. Ürünleri doğa dostudur ve içeriğinde atmosferin kirlenmesine sebep olacak gazlar yoktur. Bakır rengi efekt boyanın kapatıcılığı oldukça yüksek ve parlaklığı iyi seviyededir. Sprey kutularda bulunan boyanın yüzeylere uygulanması oldukça kolaydır.

Stokta yok
₺34,90
Vergi dahil

Best Elite Bakır Efekt Sprey Boya 400ml.

İç mekanlarda, bazı meslek dallarında ve hobi amaçlı olarak boyama işlemleri için farklı yapılarda boya çeşitleri kullanılır. Best Elite markasına ait dekoratif amaçlı kullanıma uygun veya koruma amaçlı kullanıma uygun çok sayıda boya malzemesi üretimi yapılmıştır. Efekt boyaları dekoratif amaçlı kullanılan boya çeşitlerinin başında gelir. Best Elite bakır efekt sprey boya 400ml. yüzeylere bakır rengini vermek amacı ile üretilen ürünlerden biridir. Süsleme, yenileme gibi işlemler için kullanıma uygundur. Sprey yapıda üretilen ürünün kapatıcılığı oldukça yüksek olup kullanımı da kolaydır. Efekt boyalarda altın, krom gibi renk alternatifleri mevcuttur. Yüzeye uygun renkte boyaların tercih edilmesi daha şık ve estetik görüntüler yaratır. 

Best Elite Bakır Efekt Sprey Boya 400ml. Çeşitleri

Dekoratif amaçlı kullanılabilecek boya çeşitlerinin içerisinde efekt boyaları en sık tercih edilenler arasındadır. Krom, bakır ve altın rengi efekt boyalarını Best Elite markasında bulmak mümkündür. Efekt sprey boyalar asit içermeyen yapıda üretilir. Geniş kullanım alanına sahip ürünler ile ahşap, metal, cam veya sert plastik olan her türlü yüzey boyanabilir. Kaliteli üretilen efekt boyaları sayesinde yüzey oldukça başarılı şekilde kapatılabilir ve aynı zamanda parlak bir görünüm elde edilir. Best Elite efekt boyaları akrilik yapıda parlak ürünlerdir.

  • Metal olmayan yüzeylere metal görünüm kazandırılabilir.

  • Eski eşyaların renkleri yeni seçilen renkler ile değiştirilebilir.

  • Boyasında tahribat meydana gelen yüzeylerin görüntüleri yenilenebilir.

  • Yeni alınmış veya uzun yıllardır kullanılan eşyaların yüzeylerine yeni desen, görünüm kazandırılabilir.

  • Sprey formlarda üretilen boyalar sayesinde eşit dağılım sağlanmış kusursuz işçilikler elde edilebilir.

  • Mat görünümlü her türlü yüzey uygun renkler ile daha parlak bir yapıya dönüştürülebilir.

Best Elite efekt boyaları, kolay uygulanabilir yapıdadır. 400 ml sprey kutularda üretilen ürünler ile farklı birçok yüzey boyanabilir. Sağlığa zararlı içerikleri bulunmayan ürünler aynı zamanda doğa dostudur. Boyama sonrası hızla kuruması gerçekleşen boyalar ile vakit kaybı yaşanmaz. Boyama yapılan yüzeye göre ve yüzeyde yapılacak işleme göre kuruma süreleri değişkendir. Tek kat ve ışıltı amaçlı boyamalarda kuruma için sadece 15 dakika beklenmesi yeterlidir.

Best Elite Bakır Efekt Sprey Boya 400ml. Fiyatları

İç mekanlarda kullanıma uygun çok sayıda boya ve boya aparatları mevcuttur. Büyük boylarda üretilen ürünlerin fiyatları maliyetli olurken daha küçük miktarlarda alım imkanı olan ürünlerin fiyatları daha ekonomiktir. Efekt boyaları kullanım ihtiyacına göre farklı renklerde üretilir. Renk çeşitleri arasında boyanın yapısına göre fiyat farklılıkları görülebilir. Best Elite efekt boyaları kaliteli içeriklerden üretilmiştir ve kolay kullanıma sahiptir. Altın, bakır ve krom efekt boyaları 400 ml’lik sprey kutulu olarak üretilir. Kullanım yapılacak yüzeye yetecek kadar ürün alınması gerekir. Sprey formunda üretilen ürünler yüzeye hızlıca tutunma sağlar ve yüksek kapatıcılığı sayesinde fazladan ürün kullanımını engeller.

Best Elite Bakır Efekt Sprey Boya 400ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Efekt boyaları ile yüzeylere yeni görünümler kazandırılabilir. Dekoratif amaçlı üretilen boyalar geniş kullanım alanlarına sahiptir. Metal olmayan yüzeylere metal görünüm verilebilir veya renkler yenilebilir. Efekt boyaları tercih edilirken içeriğinde doğaya ve sağlığa zararlı maddelerin yer almamasına dikkat edilmelidir. Best Elite efekt boyaları akrilik esaslı asitsiz boya çeşitleridir. Kolay kullanım elde etmenin yanı sıra hızlı koruma özelliğine sahip olan ve sprey olarak üretilen ürünleri satın alabilirsiniz. Sprey boyalar ile boya yüzeye eşit dağılarak daha kısa sürede işlem tamamlanabilir. Yüzeye yetecek miktarlarda ürün kullanılarak fazla veya az ürün almanın önüne geçilir. Yüzeylere uygun boya türlerini seçilmesi ile de işlem sonrası daha güzel sonuçlar elde edilmiş olur.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Best
SPT-BEST010