200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Best Elite Krom Efekt Sprey Boya 400ml.
Best Elite Krom Efekt Sprey Boya 400ml.
₺34,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Best Elite Krom Efekt Sprey Boya 400ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Krom kaplama efektli sprey boya, kaliteli formülü ile her alanda kullanım sağlar. Plastik, ahşap, cam ve metal yüzeylerde kullanılan bu ürün yüzeylere krom kaplama havası verir. Sprey formu ile eşit olarak dağılan boya pratik bir şekilde uygulanır. Yüzeylere parlak bir görünüm kazandıran bu ürünler, hava şartlarına karşı sınırlı dayanıklılık gösterir.

Stokta yok
₺34,90
Vergi dahil

Best Elite Krom Efekt Sprey Boya 400ml.

Spreyler boyalar her alanda kullanılır. Ev eşyaları ve araç parçalarını boyamak için sprey formdaki ürünler kullanılır. Sprey forma sahip efekt boyaların kullanım alanı oldukça çeşitlidir. Otomobil parçaları, mobilyalar ve ev eşyalarına farklı bir görünüm kazandırmak efekt sprey boyalar kullanılır. Krom kaplama efekti yaratan efekt özellikli ürünler kolayca her yüzey üzerine uygulanabilir. Hızlı kuruyan yapısı ile pratik bir kullanım sunan bu ürünler, kaliteli içeriği ile yüzeyleri etkili bir şekilde kapatır. Araçların jant kapaklarını ve farklı parçalarını yenilemek için bu ürünler kullanılabilir. Isı ve nem gibi çevresel etkenlere dayanıklı efekt etkili sprey ürünler, amatör ve profesyonel kullanıcıların beklentilerini karşılar. 

Best Elite Krom Efekt Sprey Boya 400ml. Çeşitleri   

Best Elite krom efekt sprey boya 400 ml her alanda kullanılır. Hobi ve profesyonel amaçlı kullanan bu ürünler, kaplama etkisi yaratarak yüzeylere farklı bir boyut kazandırır. Araç jantları, jant kapakları ve ev eşyalarını boyamak için kullanılan bu ürün ideal boyutlu sprey şişesi ile kolayca uygulanır.  

  • Akrilik bir boya çeşidi olan Best Elite, uygulanan yüzeylere krom kaplama efekti verir.  

  • Metal, ahşap, cam ve sert plastik yüzeylere uygulanabilen krom efektli boyanın kullanım alanı geniştir.  

  • El işi, çiçek aranjmanları ve stant tasarımında dekoratif etki yaratmak için krom efektli ürünler kullanılır.  

  • Uygulanan yüzleri iyi kapatan bu ürün hızlı kurur. Dokunma kuruması yaklaşık 15 dakikadır. Uygulama sonra ürünlerin sert kuruması ise yaklaşık 24 saatte tamamlanır.  

  • Kendinden parlak yapıya sahip efekt boyanın üzerine vernik uygulanmaz. Bu ürünler yüzey üzerinde tek başına kullanılır.  

  • Yüksek kaliteli formüle sahip Best Elite krom efekt boya, atmosferi kirleten CFC gazlarını içermez. Sağlıklı bir kullanım alanı sunan bu ürünlerin, havalanan bir alanda uygulanması tavsiye edilir.  

  • Silinmeye uygun olmayan krom efekt boyaların dış etkilere karşı dayanıklılığı sınırlıdır.  

  • Yüzey üzerinde pürüzsüz bir etki yaratmak için boyama işleminden önce astar özellikli ürünler kullanılabilir. 

  • Sprey formu ve ideal boyut sayesinde bu ürünler her alanda kolayca kullanılır.   

 

Best Elite Krom Efekt Sprey Boya 400ml. Fiyatları   

Sprey boyaların kullanım alanı oldukça çeşitlidir. Mobilyalar, araç parçaları ve çeşitli eşyalara yeni bir görünüm kazandırmak için farklı efekte sahip ürünler kullanılır. Krom kaplama etkisi yaratan Best Elite, ideal boyutlu şişesiyle farklı ihtiyaçları karşılar. Uygun fiyatı ile farklı bütçelere hitap eden bu ürün, yüksek kaliteli formülü ile geniş bir kullanım alanı sunar. Akrilik esaslı bir ürün olan krom efekt boya; ahşap, cam, metal ve plastik yüzeyler üzerinde kullanılır. Boya fiyatları malzeme kalitesine ve ürün miktarına göre değişiklik gösterir. Yüzey üzerini iyi kapatan Best Elite, krom kaplama efekti ile farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Kullanılacak yüzeyin büyüklüğüne göre farklı miktarlarda ürünler tercih edilebilir.  

 

Best Elite Krom Efekt Sprey Boya 400ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sprey formu ile kolayca uygulanan krom efekt boyalar, farklı alanlarda kullanılır. Akrilik yapısı sayesinde plastik, ahşap, cam ve metal gibi yüzeylere uygulanan Best Elite markası kaliteli formülü atmosferi kirleten gazları içermez. Pratik şekilde uygulanan bu ürünler 400 ml’lik ideal boyuta sahiptir. Kullanılacak alanın büyüklüğüne göre kutu sayısı artırabilir. Hazırlık gerektirmeyen bu ürün, sprey şişesi ile yüzey üzerinde eşit bir şekilde uygulanır. Boyama yapılacak alanın temiz ve kuru olması gerekir. Bu sayede ürünlerden istenen verim alınabilir. Ayrıca, boya işleminin havadar veya açık alanda yapılması tavsiye edilir.

 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Best
SPT-BEST008