200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Best Elite Sprey Mat Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005
Best Elite Sprey Mat Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005
₺22,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Best Elite Sprey Mat Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Best Elite mat siyah jant boyası, araç jantlarına estetik bir görünüm kazandırır. Derin ve parlak bir yüzey oluşturulan bu ürün efektif etkiye sahiptir. Kaplama görünümü sağlayan bu ürün asit içermez. Sprey formundaki şişesi sayesinde kolayca uygulanan jant boyası, kaliteli içeriği ile pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Stokta yok
₺22,90
Vergi dahil

Best Elite Sprey Mat Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005

Oto boyama ürünleri, araç sahiplerinin ilgi gösterdiği alanlardan biridir. Araçların görünümünü kişiselleştirmek ve süslemek için çeşitli boyalar kullanılır. Araçların önemli bir parçası olan jantlar, en sık modifiye işlemlerinin yapıldığı parçalardandır. Sprey yapılı ürünler ile araç parçalarının renklerini değiştirebilir. Ayrıca, yüzeyi eskiyen ve kirlenen teker parçalarını yenilemek için kaplama efektli ürünler kullanılır. Sprey formundaki boyalar özel içerikleri ile teker parçalarını yeniler ve pürüzsüz biçimde kaplar. Best Elite, mat siyah renkli sprey ürünüyle farklı otomobil renkleri ile uyum sağlar. Araç jantlara estetik bir görünüm kazandırmak ve yenilemek için sprey boyalar kullanılabilir. Sprey yapılı ürün özel içerikli formu ile darbe ve suya karşı dayanıklıdır.  

Best Elite Sprey Mat Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005 Çeşitleri  

Teker parçaları, araçlarının görünümü doğrudan etkiler. Araçlara estetik ve yeni görünüm kazandırmak için jantlar çeşitli ürünler ile boyanır. Özel formüle sahip Best Elite sprey mat siyah jant boyası 400 ml Ral9005 jantlara estetik bir görünüm kazandırır. Sprey formdaki ürün pratik tasarımı ile kolayca uygulanır.  

  • Özel formüle sahip bu ürün asit içermez. Bu sayede orijinal teker yüzeyi zarar görmez.  

  • Yüksek kaliteli bu ürün kaplama ve yansıtıcı yüzey sağlar. Parça üzerinde gerçek kaplamaya benzer derin ve parlak bir yüzey oluşturur.  

  • Yüksek parlaklık sağlayan sprey yapılı bu ürün mat siyah rengi ile farklı renk araçlara uyum sağlar.  

  • Best Elite efekt boyası ile araçlar istenildiği gibi kişiselleştirilir. 

  • Ürün içeriğinin akrilik olması sebebiyle darbelere ve suya karşı maksimum dayanıklılık gösterir.  

  • Ürünler yüzey üzerine uygulandıktan 15 dakika sonra kurumaya başlar. Sert kuruma haline gelmesi yaklaşık 2 saat sürer. Ayrıca, yüzey üzerindeki tam kuruma 12 saatte gerçekleşir.  

  • Yüzey üzerinde uzun süre dayanan bu ürünler, kaliteli formülü ile deformeye karşı maksimum dayanıklılık gösterir. 

  • Araçlara yeni bir görünüm kazandıran mat renkli ürünler, ideal boyutlu ambalajıyla boyama işlemi için yeterli miktarda ürün sunar. 

Best Elite Sprey Mat Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005 Fiyatları  

Jantlar, araçların görünümünü doğrudan etkiler. Zamanla yüzeyi aşınan bu parçaları eski haline dönüştürmek ve yeni bir görünüm kazandırmak için çeşitli ürünler  kullanılır. Best Elite, özel formülü ile jantlara estetik bir görünüm kazandırır. Yüzeyde parlak kaplama etkisi yaratan efekt ürünler, farklı bütçelere hitap eder. Sprey formu sayesinde kolayca uygulanan boyalar, her bütçeye hitap eder. Kaliteli formülü ile darbelere karşı dayanıklı bu ürün 15 dakika içinde kurumaya başlar. Fiyatlar ambalajların boyutlarına göre farklılık gösterir. Kullanıcılar ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre farklı miktara ürün tercih edebilir. Sprey formu sayesinde kolayca yüzeye uygulanan efekt ürünler kaplama etkisi yaratır. 

 

Best Elite Sprey Mat Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Püskürtmeli şişesi sayesinde yüzey üzerine kolayca uygulanan efekt boyalar, farklı tür araçlarda kullanılabilir. Ürünlerin 400 ml’lik ambalaj boyutları kullanıcıların beklentilerini karşılar. Teker genişlikliklerine göre ürün miktarı değiştirilebilir. Mat siyah rengi ile araçlara estetik bir görünüm kazandıran bu ürünler, asit içermez. Ürün formülünün asit içermemesi jant yüzeyinin aşınmasını önler. Akrilik içeriğe sahip bu ürün, yüzey üzerini pürüzsüz bir şekilde kaparatarak, parlaklık kazandırır. Jant üzerinde parlaklık etkisi yaratmak için bu ürün uygun seçenekler arasında yer alır. Uygulama işleminde ürünlerin kuruma sürelerine dikkat edilmelidir. Tam kurumadan montajı yapılan jant yüzeyinde pürüzler oluşabilir. Yüzeylerde istenen pürüzsüz ve parlak etkiyi sağlamak için tam olarak kuruma süresinin beklenmesi tavsiye edilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Best
SPT-BEST011