200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Best Elite Sprey Metalik Gümüş Gri Jant Boyası 400ml. Ral9006
Best Elite Sprey Metalik Gümüş Gri Jant Boyası 400ml. Ral9006
₺22,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Best Elite Sprey Metalik Gümüş Gri Jant Boyası 400ml. Ral9006

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Best Elite sprey metalik gri gümüş jant boyası kaliteli, dayanıklı yapısı ve canlı renk tonu ile alıcıların dikkatini çeker. Güneş ışınlarına dayanıklı olması, canlı renk tonunu koruyabilmesi, her türlü çizik ve deformeyi rahatça kapatabilmesi ve hızlı koruma özellikleri ile kullanıcılardan tam not alır. Sprey yapısı sayesinde profesyonel bir kullanım gerektirmez.

Stokta yok
₺22,90
Vergi dahil

Best Elite Sprey Metalik Gümüş Gri Jant Boyası 400ml. Ral9006

Hırdavat araç gereçleri sayesinde evdeki birçok küçük ev işlerini tamirciye gitmeden kendiniz halledebilirsiniz. Yıllar içinde arabaların jantı aşırı kullanımdan dolayı deforme olur. Jant boyası sayesinde, yıpranmalar ve soyulmalar tamamen kapatılarak arabaya yeni bir görüntü sağlamak mümkündür. Jant boyaları, hırdavatçılarda ve online alışveriş sitelerinde satışa sunulur. Temin etmesi gayet kolay bir üründür. Aynı zamanda kullanımı pratik ve kolaydır. Sprey jant boyası kullanımı oldukça rahattır. Sprey jant boyaları sayesinde 5-10 dakika içerisinde işinizi halledebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerinde sprey jant boyaları vardır fakat genellikle gri renk jant boyası tercih edilir. Araba jantlarının orjinal rengi gri olduğu için gri jant boyası ile daha estetik bir görüntü elde edebilirsiniz. Çeşitli birçok sprey jant boyası markası vardır. Best Elite, kaliteli sprey jant boyası seçenekleri ile alıcılardan tam not alır. 

Best Elite Sprey Metalik Gümüş Gri Jant Boyası 400ml. Ral9006 Özellikleri

Ürünler mat, parlak, metalik gibi kategorilere ayrılır. En çok tercih edilen ürünlerden biri Best Elite Sprey Metalik Gümüş Gri Jant Boyası 400 ml Ral9006 seçeneğidir. Jantın orjinal rengine yakın bir tona sahip olması nedeni ile yoğun talep görür. Gümüş tonlarındaki gri rengi jantlarda canlı bir görüntü elde etmenize olanak sağlar. Aynı zamanda, metalik bir tona sahip olduğu için jantın orjinal rengini tutturmak için oldukça uygundur. Jant üzerindeki soyulmalar ve çizilerek pürüzsüz bir şekilde kapatılabilir. Best Elite jant sprey boyaları 400 ml ve 500 ml şişelerde satışa sunulur. 400 ml metalik gümüş gri jant boyası birkaç kullanımlık için uygundur. Best Elite jant sprey boyaları grafiti sanatı için de kullanılmaya uygun bir yapıya sahiptir. Kumaş, plastik, ahşap ve metal gibi farklı yüzeyler üzerine işlem yapılabilir. Bunların yanı sıra Best Elite sprey boyaları ile taş ve cam üzerine de boyama yapmak mümkündür. Hızlı kuruma özelliği sayesinde sorunsuz bir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz. 25 dakika içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Hem iç cephede hem de dış cephede Best Elite sprey jant boyaları kullanabilirsiniz. Best Elite sprey metalik gümüş gri jant boyası güneşe dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede jantlarda uzun ömürlü bir kullanım sunar. Rengini ve parlaklığını kaybetmediği için ilk günkü yenilliğini son ana kadar korur. 

Best Elite Sprey Metalik Gümüş Gri Jant Boyası 400ml. Ral9006 Fiyatları

Best Elite kendi alanında öne çıkan markalardan biridir. Kaliteli olmasının yanı sıra uygun fiyatlı ürünler sunar. Best Elite sprey jant boyaları fiyat/performans bakımından başarılıdır. Best Elite sprey metalik gümüş gri jant boyası fiyatları muadil ürünler ile kıyaslandığında oldukça uygundur. Best Elite Sprey jant boyaları arasında bariz bir fiyat farkı yoktur. Ürün fiyatları genellikle birbirine yakındır. Ürünün gramajı ve renk tonu fiyat etiketi üzerinde etkilidir. Bazı ürünlerin farklı renk tonları arasında fiyat farkı görülebilir. Aynı zamanda sprey ve krem boyalar arasında fiyat farkı vardır. Genel olarak bakıldığında Best Elite her bütçeye uygun sprey jant boyası seçeneği sunar.  

Best Elite Sprey Metalik Gümüş Gri Jant Boyası 400ml. Ral9006 Satın Alırken Hangi özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Best Elite, uzun ömürlü ve dayanıklı sprey jant boyası alanında öne çıkan başarılı markalardan biridir. Best Elite, ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Best Elite Sprey jant boyası ürünleri arasında farklı ton ve renklerde ürün seçenekleri vardır. Öncelikle, sprey boyaların kullanım alanı üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Bazı ürünler sadece jant üzerine kullanım için uygun iken bazıları ahşap, cam, kumaş ve taş üzerine de kullanıma uygundur. Best Elite sprey boyaları jantların yanı sıra grafiti ve dekorasyon için de kullanılabilir. 

chat Yorumlar (10)
Değerlendirme
Best
SPT-BEST012