200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Best Elite Sprey Parlak Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005
Best Elite Sprey Parlak Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005
₺22,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Best Elite Sprey Parlak Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Best Elite markası, sprey boyalarda oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Sprey jant boyaları akrilik bazlıdır ve asit içermeyen yapıda üretilmiştir. Uygulaması kolay ve pratik olan boyalar uzun süre kalıcıdır. Kapatıcılığı yüksek jant boyaları olumsuz şartlara dayanıklı olup yüzeyi korumaya yardımcıdır. Jant boyalarında doğru ürünün tercih edilmesi ile görüntü bütünlüğü sağlanır ve pürüzsüz yüzeyler elde edilir.

Stokta yok
₺22,90
Vergi dahil

Best Elite Sprey Parlak Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005

İç ve dış mekanlarda çeşitli yüzeylerin boyanması için çeşitli boya alternatifleri üretilir. Boya çeşitleri yüzeyi onarmak, yenilemek ya da yeni bir görünüm elde etme amacıyla kullanılır. Boyaların özellikleri ve formları kullanım alanına göre farklı özelliklerdedir. Best Elite markasında otomotiv, sanayi sektöründe kullanılan ve kişisel kullanıma uygun özelliklerde birçok ürün çeşitliliği vardır. Ürettiği ürünlerin içeriği temiz olmakla birlikte kullanımları kolaydır. Araç aksesuarlarında fazlaca deformasyon meydana gelen ürünlerden biri jantlardır. Jantlarda değiştirilmeden görüntüsünün yenilenmesine olanak tanıyan sprey boya çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Best Elite jant boyaları sprey formunda üretilir ve renk alternatifleri vardır. Metal, plastik gibi yüzeylere uygulanabilir. Boyalar kolayca jant yüzeyine püskürtülerek uygulanır ve çabuk kurur. Yenileme özelliğinin dışında olumsuz hava şartlarından koruma özelliği de tercih sebeplerindendir. Best Elite sprey jant boyaları, akrilik esaslıdır. Parlaklığını ve renk kalitesini uzun süre muhafaza eden yapıda üretilmiştir.

Best Elite Sprey Parlak Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005 Çeşitleri

Zaman içerisinde deforme olan eşyaların görüntüsünü yenilemek amacıyla birçok boya çeşidinin kullanımına ihtiyaç duyulur. Araç aksesuarlarının birçoğunda boyalar kullanılarak ürünü değiştirilme süresi uzatılabilir. Best Elite markasında hemen her yüzeye uygun özelliklerde ve formlarda üretilmiş boya alternatifleri oldukça fazladır. Otomobillerde sıklıkla tercih edilen jant boyaları akrilik bazlı ürünlerdir. Markada jant boyamasında kullanılabilecek birçok renge sahip ürünü bulmak mümkündür. 

-Best Elite sprey parlak siyah jant boyası 400ml. Ral9005 kolay uygulamaya sahip ürünlerden biridir.
-Akrilik bazlı jant boyası parlaklığını ve rengini uzun süre korur.
-Kapatıcılığı yüksek olan boya olumsuz hava şartlarına, güneş ışınlarına karşı dirençlidir.
-Çizilmeyi ve çatlamayı önleyen yapısı ile uzun süre kullanılabilir.
-Best Elite jant boyası püskürtülerek uygulanır ve 10 dakika içerisinde kurur.
-Yüzeylerde tam koruma ve tam kapatıcılık için birkaç kat uygulama yapılabilir.
-Kolay uygulanır özellikteki ürünler ile pürüzsüz yüzey görüntüsü elde edilebilir.
-Sprey boyalarda uygulama yapılacak yüzeyin tamamen tozdan, kirden ve boya kalıntılarından arındırılmış olması gerekir. Tam sertliğe ulaşması için 12 saat beklenmesi sağlıklıdır. 

Best Elite Sprey Parlak Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005 Fiyatları

Boyalar yüzeylerde farklı görünümler elde etmek için veya yüzeyin korunması amacıyla kullanılır. Farklı yüzeylerde kullanılmak üzere birçok boya çeşidinin üretimi yapılmıştır. Boyaların formlarına ve kullanım özelliklerine göre fiyatları değişkendir. Ayrıca boyaların üretiminde kullanılan içeriklere göre de fiyatlar farklı seviyelerdedir. Best Elite sprey jant boyaları her bütçeden kullanıcının ulaşabileceği fiyatlarla piyasada yer alır. Jant boyalarında ürünün gramajı ve rengi fiyatlar üzerinde etkilidir. Siyah, gri gibi renk alternatifleri bulunan sprey boyaların fiyatları arasında farklılık olabilir. Kullanım yapılacak yüzeyin miktarına yetecek kadar ürünün temin edilmesi fazladan maliyeti önler. 

Best Elite Sprey Parlak Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9005 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyalar geniş kullanım alanına sahip ürünler arasında bulunur. Yüzeylerin renginin değiştirilmesinde, var olan rengin korunmasında veya deformasyonların giderilmesinde kullanılır. Boya tercihi yapılırken öncelikle yüzeyin özelliğine dikkat edilmelidir. Otomobillerde jantların boyanması için akrilik bazlı sprey boyaların tercih edilmesi uzun süre kullanım imkanı tanır. Sprey boyalar kolay uygulanır ve hızlı kurur. Yüzeye yetecek kadar boyanın temin edilmesi gerekir. Best Elite jant boyalarının kapatıcılığı oldukça iyi olup darbelere ve çizilmelere karşı dirençlidir. Sprey siyah jant boyası çeşitleri ile doğru uygulamada pürüzsüz ve parlak görünüm elde edilebilir. Boyanın içeriğinde asit maddesinin yer almaması da sağlık açısından doğru olur. 

Best Elite Sprey Parlak Siyah Jant Boyası 400ml. Ral9526

Best® elite efekt boyası, en yüksek kaliteli profesyonel kaplama ve yansıtıcı yüzey sağlar. Derin, parlak yüzey yaratır ve gerçek kaplamaya benzer. Çok düzgün yüksek parlaklıkta eşsiz yüzey sağlar. Asit içermez.

Dokunma kuruması : 15 dakika

Sert kuruma : 2 saat içinde

Tam kuruma (montaj kuruması) : 12 saat içinde

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Best
SPT-BEST014