200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Boya
Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Boya
₺26,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Boya

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Fawori Akrilik sprey boyalar, hızlı kuruyan ürün özelliklerinin yanı sıra dokuları değişiklik gösteren tüm alanlara uygulanabilir bir yapıya sahiptirler. Ürün yapılarında yer alan püskürtme valfi sayesinde akrilik sprey boyaların işlem sonrası kendini temizleme özelliği söz konusudur.

Renk
Stokta yok
₺26,90
Vergi dahil

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Boya

Metal bir tüpün içinde yer alan boyanın sprey yardımı ile farklı yüzeylere uygulama işlemi sprey boyalar sayesinde oldukça kolaydır. Uygulama ve hızlı kuruma özelliği sebebiyle hem hobi hem de profesyonel amaç için en çok tercih edilen boya çeşitlerinden biri olduğu söylenebilir. Cam, taş, ahşap ve farklı doku yapılarına sahip tüm yüzeylere uygulanabilen sprey boyalar kullanıcılarının işlemlerini kısa sürede tamamlamalarına yardımcı olurlar. Ayrıca kullanıcılar iş makineleri, beyaz eşyalar gibi hem büyük hem metal olan ürünleri de istedikleri renkte boyama imkânına sahiptirler.2003 Yılında kurulan Fawori markası birbirinden farklı alanlar için hazırladığı özel boya seçenekleri ile kısa süre içerisinde Türkiye'de kendi başarısını kanıtlayan bir firmadır.

Fawori‌ ‌400‌ ‌Ml.‌ ‌Akrilik‌ ‌Sprey‌ ‌Boya Çeşitleri ve Özellikleri

Parlak, klasik ve mat görünümleri ile Fawori‌ ‌400‌ ‌Ml ‌Akrilik‌ ‌sprey‌ ‌boya kullanıcılarına alternatif sonuçlar sunan ürün seçenekleri ile tüm yüzeylerde aynı başarılı sonuçları verdiği görülür.

-        İlk uygulama sonrası tek katta 2-2,5 metrekare sonuç veren akrilik sprey kuruma hızı sayesinde kullanıcılara zaman kazandırır.

-        İstenilen tüm yüzeylere uygulanabilen bu ürün 12 saat içerisinde tamamen sertleşen bir yapıya sahiptir.

-        Hızlı kaplama gücü ve cilanabilir yapısı ile hem profesyonel sonuçlar verir hem de maksimum dayanıklılık gösteren bir üründür.

-        Püskürtme sistemi sayesinde kullanıcılarına pratiklik sunan ilgili ürün uygulandığı alana kapatıcılık oranı yüksektir.

-        Rüzgâr ve yağmur gibi hava koşullarında maksimum dayanıklılık gösteren sprey boyalar uygulandıkları yüzeylerdeki görünümleri mevcut halini korumaya devam eder.

Sprey boyanın mat, parlak veya farklı görünüm veren diğer seçenekleri boyama işlemi sonrasında 5-8 dakika içerisinde toz kuruma ve 15-20 dakika içerisinde ise kullanıcıların rahatlıkla dokunabileceği bir kuruma seviyesine ulaştığı görülür. Fawori markası kullanıcılarına farklı renk seçeneklerine istedikleri aralıklarda ulaşabilmesini sağlayan bir firmadır.

Fawori‌ ‌400‌ ‌Ml.‌ ‌Akrilik‌ ‌Sprey‌ ‌Boya Fiyatları

Hem farklı yüzeylerde kullanılabilen hem de uygulaması kolay olan sprey boyaların değişen boy seçeneklerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Ayrıca bu ürünlerin renk seçeneklerinin farklı görünüm veren mat ve parlak gibi seçenekleri de bu ürünlerin fiyat aralıklarının değişmesine sebep olur. Bu ürünlerin hızlı kuruma ve dayanıklılık sunan özelliklerinin fiyatlarını etkilediği görülür. Kullanıcılarının beklentilerine yanıt verebilen ürün boyları ve renk seçenekleri ile uygun fiyat seçeneklerine sahip olduğu görülür. Bu açıdan kullanıcılar kendi bütçe aralıklarına uygun fiyat seçenekleri arasından istedikleri ürünü alabilirler. Bu ürünün kolay uygulanabilir yapısının yanı sıra profesyonel sonuçlar vermesi ile fiyatlarının bu kaliteyi karşılayacak bir oranda olduğu söylenebilir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan ürün yapıları ve fiyat seçenekleri ile rahatlıkla alınabilen ürün seçenekleri söz konusudur.

Fawori‌ ‌400‌ ‌Ml.‌ ‌Akrilik‌ ‌Sprey‌ ‌Boya Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcılarına işlem sırasında pratiklik sunan sprey boyaların seçim aşamasında özenli olmak gerekir. Öncelikle işlem yapılacak alanın büyüklüğüne ve yapısına uygun bir sprey seçebilirsiniz. Ayrıca bu alanın boyama sonrası istenen görüntüsünü doğru yapabilmek için kullanıcıların bu ürünlerin modelleri olan mat, parlak veya klasik seçenekleri arasından seçim yapabilir. Uygulama yapılacak dekoratif bir ürünün yerleştirilecek alan ile uyum göstermesini isteyen kullanıcılar mobilyanın birebir aynı rengini veya yakın tonunu alabilir. Daha eski bir görünüm yakalamak isteniyor ise bu ürünün mat tonlarını tercih etmek doğru olur. Kullanıcı mat, parlak, ışıltılı, klasik seçenekler arasından işlem sonrası görmek istediği tonun rengine ve görünüme kolay bir şekilde karar verebilir. Özellikle işlem sonrası uzun süre dayanıklılık gösteren ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Profesyonel amaç ile bu ürünü tercih eden kullanıcılar bu ürünlerin hem dayanıklı hem de kaliteli olan seçenekleri arasından cilalanabilir olan ürünleri almaları doğru olur. Fawori markası tüm hava koşulları karşısında dayanıklılık gösteren ürünleri ile kullanıcılarına maksimum kalite ve başarılı sonuçlar elde etmelerini sağlayan ürünleri üretir.

chat Yorumlar (14)
Değerlendirme
SPT-FAWSPRY-001

Belirli Referanslar

ean13
8691529382757

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Best Elite Sprey Metalik...

Best Elite Sprey Metalik Gümüş Gri Jant Boyası 400ml....

Fiyat ₺22,90
Fawori 400 Ml. Akrilik...

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Mat Vernik (Made in İtaly)

Fiyat ₺37,90
Fawori 400 Ml. Jant Boyası...

Fawori 400 Ml. Jant Boyası (Made in İtaly)

Fiyat ₺39,90
Fawori 400 Ml. Yağ Pas...

Fawori 400 Ml. Yağ Pas Sökücü ve Yağlayıcı (Made in İtaly)

Fiyat ₺48,90