200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Mat Vernik (Made in İtaly)
Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Mat Vernik (Made in İtaly)
₺37,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Mat Vernik (Made in İtaly)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Yüzeylere estetik bir görünüm katarak nem gibi olumsuz koşullara karşı koruma sağlayan Fawori 400 Ml. akrilik sprey mat vernik (Made in İtaly), geniş kullanım amaçlarıyla her alanda ihtiyaca hitap eder. Aynı zamanda kolay temizlenen yapıları sayesinde pratik bir kullanım sunar. Markanın sprey formu ile oldukça pratik olan akrilik vernikleri kolayca uygulanır kısa sürede kurur ve istenilen sonuçların elde edilmesini sağlar.

Stokta yok
₺37,90
Vergi dahil

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Mat Vernik (Made in İtaly)

Birçok yüzeye uygulanan boyama işlemlerinin son rötuşları için kullanılan vernikler çok çeşitli ürün seçenekleri sunar. Akrilik boyaların cilalanması için kullanılan akrilik vernikler boya işlemlerinde istenilen görünümün oluşmasını sağlar. Kolay uygulaması ile öne çıkan akrilik sprey vernikler cilalama işlemleri için pratik çözümler sunar. İtalya menşeli Fawori 400 Ml. akrilik sprey mat vernik (Made in İtaly) çeşitleri, birçok yüzeye uygulanabilir özelliktedir. İster evinizde ister ofisinizde isterseniz de bambaşka bir alanda bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sprey formu sayesinde istenilen yüzeye hızlı ve kolay bir şekilde uygulanır. Mat özelliği sayesinde özellikle ahşap objelerde retro etkisi yaratmak için ideal olur. Görünümün yanı sıra uygulanan yüzeyin aşınma, çatlama, sararma ve nem gibi olumsuz unsurlardan koruma sağlar. Farklı mat tonlardaki Fawori vernikleri birçok yüzeyde kullanabilirsiniz. 

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Mat Vernik (Made in İtaly) Çeşitleri 

Akrilik vernikler akrilik boya üzerine kullanıma uygun olur. Fawori akrilik sprey birçok yüzeye uygulanabilen özel içeriğe sahiptir. Yüzey fark etmeksizin kullanabileceğiniz bu ürünün taşıdığı tüm özellikler, kullanım sırasında büyük bir avantaj sağlar. İşte bu özelliklerden bazıları;

-Dekoratif ve koruyucu amaçlı kullanıma uygun olup solvent bazlı kolay kuruma özelliğindedir.
-Metal, ahşap, karton ya da cam gibi farklı yüzeylere uygulanabilir.
-Yıpranma, çizilme ve olumsuz hava koşulları gibi etkilere karşı koruma sağlar. 
-Sprey formu uygulanan  yüzeye aynı zamanda örtme ve kapatıcı etki verir.
-Akma yapmadan hızlı kuruyan Fawori akrilik sprey mat vernik boya işleminin tamamlayıcılığını sağlar. 
-Kurşunsuz ve zararsız içeriği ile çevreyi ve atmosfer tabakasını olumsuz etkilemez. İç ve dış mekan gibi farklı -alanlarda kullanıma uygun olur. 
-Farklı yüzey ve alanlarda kullanıma uygun  olması sayesinde birçok sektörün ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar.

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Mat Vernik (Made in İtaly) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Fawori akrilik sprey vernik alırken kullanılacak yüzey özelliklerine dikkat edilmesi istenilen etkinin oluşmasını sağlar. Az parlak olan mat etki için ahşap gibi yüzeylere uygulanması istenilen mat görünümü sunar. Sprey verniklerin akmaması ve çabuk kuruması önem taşır. Uygulama yaptıktan sonra belirtilen sürede beklenerek kuruma sağlanması gerekir. Uygulama sırasında olumsuz kimyasal etkilerin önüne geçmek için zararsız içerikte vernik seçilmesi uygun olur. Fawori akrilik vernikler, sağlığa ve çevreye zararsız içerikleri ile öne çıkar. Vernik alırken uygulanacak yüzey genişliğine uygun miktarda seçim yapılması faydalı olur. Kutularda ki kullanma talimatları incelenerek cilalama yapılması olumsuz durumların önüne geçer. Fawori vernikler üzerinde ayrıntılı olarak kullanım ve bekleme talimatlarını bulabilirsiniz. 

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Mat Vernik (Made in İtaly) Fiyatları 

Akrilik mat vernik fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunar. Genel olarak ürün hacmi ve içeriği fiyatlara etki eder. Uygulanan yüzeyi çeşitli deformelere karşı koruyan akrilik vernikler alan ve yüzeylerin uzun süre kullanımına yardımcı olur. Eşya ve objeler üzerinde yapılan vernik uygulamaları hem güzel bir görünüm hem de koruma sağlar. Bu sayede eşyanın kullanım ömrünü uzatır. Bütçenize uygun seçimler yaparak eşyalarınızı birçok etkiden koruyabilir dekoratif görüntüler elde edebilirsiniz. Markanın mat özellikli vernikleri her zevke hitap edecek seçenekler sunar. Kullanıma uygun birçok alan avantajı sayesinde çok amaçlı bir ürün olarak öne çıkar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR001