200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Parlak Vernik (Made in İtaly)
Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Parlak Vernik (Made in İtaly)
₺37,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Parlak Vernik (Made in İtaly)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Fawori markası, kaliteli boya ve boyama ürünleri üreten iyi markalardan biridir. Akrilik sprey vernikler ise sık tercih edilenler arasındadır. Uygulama esnasında pratik olmaları, hızlı kurumaları ve aynı zamanda doğa dostu olmaları tercih sebeplerindendir. Akrilik vernikler sayesinde yüzeylerin boyaları uzun süreler bozulmadan kullanılmaya uygun hale gelir. 

Stokta yok
₺37,90
Vergi dahil

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Parlak Vernik (Made in İtaly)

Boyalar, her türlü yüzey için üretilmiş yapı malzemeleridir. Boyaların darbelerden korunması, çizilmemesi ve bozulmaması için yardımcı koruyucu ürünlere ihtiyaç duyulur. Akrilik vernikler boyaların korunmasında ve daha iyi görünmesinde kullanılır. Akrilik verniklerin farklı uygulama şekilleri için farklı yapılarda çeşitleri mevcuttur. Uygulama yapılacak yüzeye göre sprey formunda akrilik vernik veya sıvı akrilik vernik kullanılabilir. Fawori markası boya çeşitleri ve boya malzemeleri üreten iyi markalar arasında yer alır. Kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile uzun yıllar kullanıma uygun uygulamalar yapılabilir. Sprey formunda ürün çeşitliliği oldukça fazla olan marka da vernik türleri de mevcuttur. Fawori 400 Ml. akrilik sprey parlak vernik (made in İtaly) yüzeye tam tutunma gösteren ve kapatıcılığı yüksek özelliğe sahip bir üründür.

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Parlak Vernik (Made in İtaly) Çeşitleri

Boyalar, farklı yaşam alanında kullanıma uygun niteliklerde farklı yüzeyler için üretilmiştir. Fawori markasının kaliteli malzemelerden ürettiği birçok ürün alternatifi kullanıcılara sunulur. Kullanıcıların her türlü boyama işlemi için kullanabileceği araç gereçler de dahil olmak üzere birçok yapı ürünü markada bulunur. Boyalar zaman içerisinde kullanım kaynaklı veya dış sebepler sonucu deforme olabilir. Boyaların zamanla deforme olmasını önlemek amacı ile de vernikler üretilmiştir. Vernik türlerinde sprey ile veya fırça ile sürülerek uygulama yapılabilir. Parlak yapıda olan akrilik vernik veya mat yapıda olan akrilik vernik tercih edilebilir.

  • Fawori akrilik boya ahşap, metal ve cam gibi pek çok yüzeyde kullanıma uygundur.

  • Taş ve plastik yüzeylere de uygulama yapılabilir.

  • Her türlü hava şartına uyumlu yapılan vernik dış mekanlarda ve açık havalarda kullanılan ürünlerin yüzeyinde de kullanılabilir.

  • Akrilik vernikler sadece evlerde değil birçok iş sektöründe de kullanılır. 

  • En sık kullanımın olduğu alanlarsa mobilya ve otomotiv sektörüdür.

  • Akrilik vernik uygulanan zemin zaman içerisinde kuruyup çatlama yapmadan uzun süre kullanılmaya uygun olur. 

  • Boyanın üzerine sürüldüğünde yüzey daha parlak bir görünüm kazanır.

Fawori sprey akrilik parlak vernik püskürtme yolu ile kolay kullanıma sahiptir. Püskürtme ucunun kendi kendine temizlenmesi sayesinde ürün israfı olmaz. Hızlı kuruyan vernik ile yüzey pürüzsüz hale gelir.

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Parlak Vernik (Made in İtaly) Fiyatları

Boyalar, genel kullanıma veya hobi amaçlı kullanıma uygun olarak üretilir. Ürün çeşitliliği ise oldukça fazladır. Piyasada boya malzemeleri üreten çok sayıda firma bulmak mümkündür. Fawori markası ise kaliteli ve doğa dostu ürünler ile tercih edilen iyi markalardan biridir. Fawori markası kullanıcı ihtiyacına yönelik geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerin fiyatları türüne ve özelliğine göre değişkendir. Akrilik vernikler hemen her yüzeyde boyayı koruma amaçlı kullanılan ürünlerdir. Akrilik verniklerin parlak ve mat formda olan türleri vardır. Parlak olanların fiyatları biraz daha yüksek olabilir. Ayrıca sprey ve sıvı formda olan ürünlerin yine fiyatları değişir. Akrilik verniklerde fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise ürünün gramajıdır. 

Fawori 400 Ml. Akrilik Sprey Parlak Vernik (Made in İtaly) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyalar zaman içerisinde parlaklığını, canlılığını yitirebilir. Hava koşulları veya kullanım sebebi ile bozulmalar yaşanabilir. Akrilik ürünler su bazlıdır ve tutuculukları oldukça iyi seviyededir. Boyaların dış etkilerden korunması ise yüzeye boya işleminden sonra vernik uygulaması yapılır. Vernik uygulamasında en pratik yöntem sprey vernik kullanımıdır. Fawori akrilik sprey vernik çeşitleri mat veya parlak tercih edilebilir. Sprey yapısı ile kolay uygulanır ve hızlı kurur. Uygulama esnasında içinde doğa için zararlı madde bulundurmaması sebebi ile çevreye zarar vermez. Yüzeyler verniklenerek daha parlak bir hale getirilebilir veya mat yüzeyler mat vernik ile daha da güçlendirilebilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR002