100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori 400 Ml. Metalik Altın Yaldız Sprey Boya (Made in İtaly)
Fawori 400 Ml. Metalik Altın Yaldız Sprey Boya (Made in İtaly)
₺48,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori 400 Ml. Metalik Altın Yaldız Sprey Boya (Made in İtaly)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Fawori 400 ml. metalik altın yaldız sprey boya, amatör uygulamalarda dahi profesyonel sonuçlar sunan, dahası türlü yüzeylerle dost formülü ile sınırlarınızdan kurtulmanızı sağlar.   Böylelikle Fawori 400 ml. metalik altın yaldız sprey boya ile en muhteşem sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eskiyen paspaslarınızı, biblolarınızı, takılarınızı yenileyebilir; duvar, kapı, eşya ve araçlarınızı boyayabilir, çiçeklerinizin rengini değiştirebilir ve daha neler neler yapabilirsiniz. Henüz tanışmadıysanız o keyifli adımı şimdi atabilirsiniz.

Stokta
₺48,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori 400 Ml. Metalik Altın Yaldız Sprey Boya (Made in İtaly)

Eviniz, ofisiniz, aracınız ve eşyalarınızın hem tarzınızı yansıtması hem istenilen etkiyi oluşturmasının temel sırları olarak tasarım özellikleri görülür. Bu detaylar oldukça etkili olsa da arka plandan sessizce destekleyen bir detay var ki; aslında en önemli sırrı oluşturur. O da tüm yaşam alanlarınız ve aksesuarlarınızın nasıl görüneceğini, tasarım stilini nasıl bir atmosferle yansıtacağını belirleyen yüzey rengidir. Bir nevi görsel imaja nitelik katan doğru yüzey boyası seçimidir. Bugünün zengin alternatiflerle dolu dünyası, farklı alanlar ve eşyalar için özel olarak üretilen pek çok ideal boya alternatifine erişebilmeyi mümkün kılar. Fakat hiçbiri uygulanabildiği yüzey seçenekleri açısından sprey boyaların hitap ettiği maharet zincirine erişemez. Bir de seçtiğiniz sprey boya alternatifi Fawori Boya gibi usta ellerde can buluyorsa daha iyi bir görünüm ortaya çıkacaktır. 

Fawori 400 ml. Metalik Altın Yaldız Sprey Boya (Made in İtaly) Çeşitleri

Fawori 400 ml. metalik altın yaldız sprey boya (made in İtaly), Fawori Boya’nın akrilik bazlı metalik sprey boyalar serisinde can bulur. Çok yönlü Favori sprey boya alternatiflerinin en dinamik renk seçeneklerinden birini oluşturur. Metal, cam, taş, seramik, ahşap, karton, plastik ve lastik materyallerinin tamamında yüksek verim sağlar. Formülünde barındırdığı ince grenli alüminyum metal parçacıkları sayesinde sunduğu canlı, taze ve zarif imajla etkileyici dekoratif görseller oluşturabilmenizi olanaklı kılar. Pratik kullanım olanağıyla beğeni kazanan sprey özelliği ise başlı başına tercih nedenini oluşturur.  

-Uygulandığı yüzeylere tutunma gücü sayesinde yüksek performanslı kapatıcılık sağlar.
-Yalnızca 10-15 dakika içerisinde kurur ve 12 saat içerisinde tamamen sertleşir.
-Darbeler ve farklı iklim koşullarına karşı dayanıklı, akma yapmayan yapısıyla kalıcı sonuçlar sunar.
-Kurşun, CFC gibi çevre ve insan sağlığına zararlı maddeler içermez.
-Kendi kendini temizleyen püskürme valfi, boyama deneyimlerinizin ardından doğacak yeni külfetlerden kurtulmanızı sağlar.
-Üzeri cilalanabilir özelliği sayesinde ultra fonksiyonel kullanım avantajı sunar.

 

Sahip olduğu üstün özellikler sayesinde yalnızca iç mekanlarda değil, dış mekan kullanımlarınızda da kullanımı uygun boya alternatifiniz arasında dahil olur. Fawori 400 ml. metalik altın yaldız sprey boya (made in İtaly) ile neler yapabilirim sorusunun cevabı ise sınır tanımayan yaratıcılığınızda hayat bulur.

Fawori 400 ml. Metalik Altın Yaldız Sprey Boya (Made in İtaly) Fiyatları

Kalitesine nazaran uygun fiyatları ile dikkat çeken Fawori 400 ml. metalik altın yaldız sprey boya (made in İtaly), yalnızca 400 ml’lik ölçek alternatifi ile üretilir ve ölçek bazında başka ikamesi bulunmaz. Fakat tekli veya çoklu paketler halinde alım imkanı sunar. Bu durumda tekli alımlarınız ile setli alımlarınız arasında fiyat farklılığı oluşur. Fawori 400 ml. metalik altın yaldız sprey boya fiyatları üzerinde etki eden bir diğer unsuru ise kuruma hızıdır. Bu durum Fawori 400 ml. metalik altın yaldız sprey boya (made in İtaly) ile farklı satış noktalarında, farklı fiyat değerleri ile karşılaşmanız sonucunu doğurur.

 

Fawori 400 ml. Metalik Altın Yaldız Sprey Boya (Made in İtaly) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

 

Fawori 400 ml. metalik altın yaldız sprey boya (made in İtaly), işlevsel özellikleri ve çok yönlü kullanım olanağıyla 7’den 70’e tüm kesimler için ideal boya alternatifleri arasında gelir. Böylelikle yaşınız ve zevkleriniz ne olursa olsun; dünyanın en özgür boya deneyimlerinden birini yaşayabilirsiniz. Fakat deneyimlerinize verim katabilmek adına alımlarınız sırasında bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Türlü yüzeylerde kusursuz sonuçlar sunan Fawori 400 ml. metalik altın yaldız sprey boya, yalnızca sentetik boyalar üzerinde etkili verim sağlamayabilir. Bu nedenle uygulama yapmayı düşündüğünüz yüzeyin sentetik boya içerip içermediğine dikkat etmek yarar sağlar. Boyamayı düşündüğünüz alan ölçüleri ve kullanım sıklığınızı göz önünde bulundurmaksa zaman ve enerji tasarrufu açısından önem taşır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR004