200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Kırmızı
Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Kırmızı
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Kırmızı

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Motip soyulabilir boya çeşitleri, farklı alanlarda kullanılabilen özel bir formüle sahiptir. Lastik, jant kapağı, ayna kapağı ve farklı her yüzeyde uygulanan bu ürünler, kaliteli içeriği ile yüzey üzerinde koruma sağlar. Su geçirmez özellikteki boyalar yüksek sıcaklıklara kadar dayanıklılık gösterir. Uygun fiyatları ile bütçeleri sarmayan boyalar ideal boyutlu ambalajları ile dikkat çeker. 

Stokta yok
₺74,90
Vergi dahil

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Kırmızı

Soyulabilir boya çeşitleri her alanda kullanılır. Uygulanan yüzeye zarar vermeyen bu ürünlerin kolay çıkarılabilir olması dikkat çeken özellikler arasında yer alır. Özellikle araç parçalarında temizlik ve koruma sağlamak için soyulabilir boya çeşitleri tercih edilir. Zengin ürün çeşitliliği sunan Motip markası, kaliteli boya içeriklerine sahiptir. Gözenekleri olmayan her yüzeye uygulanan bu boyalar, zemin üzerini renklendirirken aynı zamanda koruma sağlar. Jant kapağı, kaput üzeri ve plastik diğer parçalarda bu boyaları kullanabilirsiniz. Aracınızda farklı tasarımlar ve süslemeler oluşturmak için renkli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kırmızı soyulabilir boya, sprey formlu şişesiyle pratik bir şekilde uygulanır. Hızlı kuruma özelliğine sahip ürünler, darbelere karşı dayanıklıdır.  

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Kırmızı Çeşitleri

Otomobil tutkunları araçlarına tarz katmak ve kişiselleştirmek farklı renklendirme uygulamaları yapar. Özellikle plastik boyalarla geçici değişiklikler kolay bir şekilde yapılır. Yüzeye zarar vermeyen boyaların istendiği zaman çıkabilir olması kullanıcılar için avantaj sağlar. Farklı renk seçeneği sunan Motip markası, kaliteli ürün içeriği sayesinde farklı yüzeylerde kullanılabilir. Pürüzsüz her alanda kullanılan Motip soyulabilir boya (Plastidip) kırmızı çeşidi dikkat çekici rengi ile farklı zevklere hitap eder. Dayanıklı formülü ile uzun süreli kullanım imkanı sağlayan boyalar püskürtülerek hızlı bir şekilde uygulanır.   

  • Soyulabilir boyalar; otomotiv, sanayi, inşaat ve metal işleme alanlarında kullanılabilir. Ayrıca, hobi amaçlı yapılan el işlerini renklendirmek içinde bu ürünler tercih edilir.  

  • Özel formül ile üretilen ürün yüzey üzerinde kaplama etkisi yaratarak koruma sağlar. Kullanım ihtiyacına göre birden fazla uygulama yaparak yüzey üzerindeki kat sayısını artırabilirsiniz.  

  • Aynı yüzey birden fazla katman yapılacaksa boya katlarının kuruması için 5-10 dk yeterli beklemek gerekir. Böylece, boyanın belirli bir kısmı kurumuş olur. Pürüzsüz bir görünüm elde edilir.  

  • Soyulabilir boyalar tekstil ürünleri ve gözenekli yüzeylerde kullanılmaz. Bu yüzeyler soyulabilir özelliğini kaybeder.  

  • Sprey formundaki şise sayesinde boya uygulama alanında eşit olarak dağılır. Pratik bir şekilde uygulanan bu ürünler su geçirmez özelliğe sahiptir.  

  • Soyulabilir boyalar uygulama yapıldıktan 10 dakika sonra dokunma kuruması tamamlanır. Yüzeyde tam kuruma süresi ise 2 saat olarak belirlenir.  

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Kırmızı Fiyatları

Yaygın kullanım alanına sahip soyulabilir boya çeşitleri, sprey şişesindeki formu ile pratik bir kullanım deneyimi sunar. Ele tam oturan boya kutuları ideal boyutları ve ergonomik tasarımı kullanıcılarının beklentilerini karşılar. Lastik ve jant kapağı gibi araçların farklı alanlarında kullanılan bu boyaların soyulabilir özellikte olması kullanıcılara avantaj sağlar. Yüzeyleri dış darbelere ve çiziklere karşı koruyan Motip kırmızı soyulabilir boya uygun fiyatlar sunar. Marka ve boya miktarı kadar fiyatlar ürün içeriklerine göre belirlenir. Kaliteli formül ile konforlu bir kullanım deneyimi sunan soyulabilir boyalar bütçe dostu fiyatları ile herkese hitap eder.  

 

Motip Soyulabilir Boya (Plastidip) Kırmızı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?  

Arabaların farklı aksamlarını renklendirmek ve korumak için soyulabilir boyalar kullanılır. Bu ürünlerin formüllerin yüzey üzerine zarar vermeyecek formüle sahip olması konforlu bir kullanım için önemlidir. Pratik bir şekilde soyulabilir olması ve uygulanan alanda iz bırakmayan formüle sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Sprey formu ürünler kullanım sırasında sizlere kolaylık sunar. Ürünlerin özelliklerine ve kullanım alanlarına göre seçim yapabilirsiniz. Motip soyulabilir boyalar, farklı alanlarda uygulama imkanı sunar. Pürüzsüz her alanda uygulanan bu ürünler yaklaşık +100 derece sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Kuruma sonrası esnekliğini kaybetmeyen boyaları araç lastiklerini kaplamak için tercih edebilirsiniz.  

 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-MOTIP018