200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Spreyler

Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺13,00 - ₺60,00

Otomotiv ve motosikletiniz için sprey bakım ürünü çeşitlerini Sepetfy farkı ile satın alabilir ve ürünlere göz atabilirsiniz!

49 adet ürün var.

Toplam 49 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Best EL 200 Yağsız Devre...

Best EL 200 Yağsız Devre Temizleyici Sprey 200ml.

Fiyat ₺13,90
Best LU 1000 Kauçuklu Sıvı...

Best LU 1000 Kauçuklu Sıvı Gres 500ml.

Fiyat ₺16,90
Best CR 34 Oto Fitil...

Best CR 34 Oto Fitil Silikon Sprey 400ml.

Fiyat ₺38,90
Best WL 1972 Paslanmaz...

Best WL 1972 Paslanmaz Kaynak Onarıcı Sprey 400 ml.

Fiyat ₺28,90
Best LU 500 Sıvı Gres 500ml.

Best LU 500 Sıvı Gres 500ml.

Fiyat ₺14,90
Motip Sıvı Gres 500 Ml.

Motip Sıvı Gres 500 Ml.

Fiyat ₺32,90
Motip Silikon Kalıp Ayırıcı...

Motip Silikon Kalıp Ayırıcı Sprey 400 Ml.

Fiyat ₺22,90
Motip Silikon Sprey 400 Ml.

Motip Silikon Sprey 400 Ml.

Fiyat ₺22,90
Motip Fren Balata...

Motip Fren Balata Temizleyici 500 Ml.

Fiyat ₺17,90
Motip Kontak Temizleyici...

Motip Kontak Temizleyici Sprey 400 Ml.

Fiyat ₺26,90
Motip Airco Klima...

Motip Airco Klima Temizleyici Sprey 400 Ml.

Fiyat ₺39,90
Motip Pütür Spreyi Gri 500 Ml.

Motip Pütür Spreyi Gri 500 Ml.

Fiyat ₺42,90
Motip Isıya Dayanıklı Boya...

Motip Isıya Dayanıklı Boya 400 Ml. Gümüş

Fiyat ₺34,90
Motip Isıya Dayanıklı Boya...

Motip Isıya Dayanıklı Boya 400 Ml. Gri

Fiyat ₺34,90
Motip Isıya Dayanıklı Boya...

Motip Isıya Dayanıklı Boya 400 Ml. Beyaz

Fiyat ₺34,90
Motip Üniversal Akrilik...

Motip Üniversal Akrilik Jant Boyası Gümüş 500 Ml.

Fiyat ₺27,90
Motip Emaye Sprey Beyaz...

Motip Emaye Sprey Beyaz Eşya Boyası 400 Ml.

Fiyat ₺34,90
Motip Paslanmaz İnox Sprey...

Motip Paslanmaz İnox Sprey Boya 400 Ml.

Fiyat ₺49,90

Sprey

Sprey ürünler pratikliği ve geniş kullanım alanları sayesinde kullanıcılara birçok avantaj sağlar. Gün geçtikçe daha fazla yaygınlaşan sprey ürünler farklı meslek alanlarında ve hobi amaçlı yapılan işlerde de sıkça kullanılır. Aynı zamanda üretilen sprey ürünler uzun süre kullanıma da uygun olduğu için sıkça tercih edilir. Uygun koşullarda muhafaza edildiği takdirde uzun yıllar boyunca aynı ürünü pratik bir şekilde kullanarak tasarruf imkânı da kazanabilirsiniz. Sprey ürünlerin avantajları yanları içinde saklama koşulları da yer alır. Hem az yer kaplayan boyutları hem de ambalajları sayesinde dilediğiniz yerde saklayabilme fırsatınız bulunur. Sprey ürünler arasında oldukça tercih edilen boya seçenekleri geniş bir yelpazeye sahip olur. Fakat boya dışında üretilen sprey şişeler de bulunur. Oto ve sanayi grubunda kullanılan ürünler içinde kullanıcılara pratiklik sağlayan vernikler, parlatıcılar, temizleyiciler, onarıcılar ve yağlar da ilgi görür. Sanayilerde, mobilyacılarda ve beyaz eşya tamirinde kullanılan bu ürünlerden yardım alarak profesyonel şekilde bireysel olarak da uygulayabilirsiniz.

Sprey Seçenekleri

Sprey ürün üretimi yapan öncü isimler arasında Best markası bulunur. Marka, kaliteli üretimi ve geniş yelpazesi sayesinde kullanıcıların farklı isteklerine cevap verir. Ürünleri arasında bulunan Best boya sökücü sıklıkla tercih edilir. Düzeltme ve temizleme çalışmalarında pratiklik sağlayan boya sökücüler ile yenileme yapabilir, elinizde bulunan eski eşyaları kullanılabilir bir hale getirebilirsiniz. Güçlü bir formüle sahip olan boya sökücüler, vernikli alanlarda dahi sonuç verir. Yüzey üzerinden boyaları sökerek kullanıcılara temiz bir çalışma alanı sunar. Best markasının dikkat çeken başka bir ürünü ise sprey gres yağı olur. 500 ml sprey şişelerde hazırlanan ürünler uzun süre kullanıma uygun olur. Kauçuk özelliğe sahip olduğundan kullanımı daha da kolaylaşır. Sıvı gres yağ üreten başka bir marka ise Motip ismi ile karşınıza çıkar. Motip markası da ürünlerini 500 ml sprey şişelerde hazırlar. Metal mekanik parçalar için hazırlanan ürünler, dişli çarklarda ve zincirlerde de kullanılabilir. Mükemmel bir tutuşa sahip olan gres yağlar, evlerde ve işyerlerinde sorun olabilecek kapı menteşeleri için kalıcı bir çözüm sağlar. Ayrıca su geçirmez özelliğe sahip olan gres yağları açık alan işlerinde de vazgeçilmez bir ürün olur. Yapışkan gres yağlar hava etkilerine karşı yüksek bir dayanıklılık sağlar. Motip markasına ait sprey ürünler arasında metal boyaları da yer alır. Sprey metal boyası farklı renk seçenekleri ile üretilir. Gri, gümüş ve beyaz renklerde ki metal boyalara Motip markasının sprey ürünleri arasından ulaşabilirsiniz. Aşınmaya karşı yüksek bir dayanıklılık sağlayarak dışarıdan gelebilecek etkilere karşı koruma sağlar. Metal üzerine tamamen yapışarak su ve pas gibi etkilere karşı da korumasını sürdürür. Düşey yüzey uygulamaları sırasında akma izleri bırakmadığı için mükemmel bir sonuç verir. Kalıcı bir elastikiyet bırakan ürün, mekanik ve kimyasal etkiler için formüle edilir. Kuru ve yağsız bir zemine uygulanması gerektiğinden ürünü kullanmadan önce uygulama alanınızı hazır hale getirmeniz gerekir. Aksi halde üründen gereken sonucu almayabilirsiniz. Boya ardından vernik ihtiyacı duyuyorsanız sprey vernikler arasında tercih yapabilirsiniz. Sayfamızdan farklı seçeneklerde yer alan sprey vernikler de bulunur. Yüzey üzerinde parlaklık sağlayan vernikler püskürtme yöntemi ile kolaylıkla uygulanabilir. Uygulama yapılan yüzeyi koruyan vernik aynı zamanda tozlanmayı da geciktirir.

Sprey Fiyatları

Sprey ürünlerin sağladığı avantajlar içinde cebinize dost olması da yer alır. Uygulanışı, pratikliği ve uzun ömürlü kullanıma sahip olmasının yanı sıra sprey ürünlerin tasarruf sağlaması da kullanıcılar tarafından beğeni toplamasını kolaylaştırır. Yeterli miktarda uygulamayı kolaylaştırması sprey ürünlerin en sevilen özellikleri arasında yer alır. Böylece gereksiz malzeme kullanımı azaltılarak, boşa harcama yapmaktan kaçınmış olursunuz. Özellikle boya uygulamalarında yanlış tercihler sonucunda gereğinden fazla boya kullanımı yapılabilir. Fakat sprey boyalarda direkt olarak yüzeye uygulama yapıldığı zaman aşırıdan kaçınmış olursunuz. Sprey boya fiyatlarını araştırırken ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek en doğru ürüne ulaşmanızı sağlar. Çünkü fiyatlandırmalar ürün özelliklerine göre değişim gösterir. Ürünün boyutu, sağladığı avantajlar, uygulama alanları, renk kalitesi, dayanıklılığı ve paketleme şekilleri fiyatlandırmayı direkt olarak etkiler. Bu yüzden fiyat araştırması yaparken belirtilen durumları göz önünde bulundurarak kendinize hitap ürünü kolaylıkla bulmayı deneyebilirsiniz.

Sprey Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Birçok marka tarafından üretilen sprey ürünler farklı özelliklere sahip olur. Bu durum hem uygulama alanlarına hem de ürünün kalitesine bağlı olur. Eğer amacınıza uyum sağlayacak ve profesyonel sonuç alabileceğiniz bir ürün arıyorsanız, ürün özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Seçim işleminden önce belirtilen noktalara dikkat ettiğiniz takdirde, elinize geçecek olan ürünü pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Aradığınız ürün sprey boya ise ilk olarak ürünü nasıl bir yüzeyde kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Çünkü sprey boyaların kullanıldığı yüzeyler birbirinden farklı özelliklere sahip olur. Markalar da kullanıcılar için farklı özelliklere sahip sprey boyalar hazırlar. Ürünü seçmeden önce ürünün gramajına da dikkat etmek sizin için fayda sağlar. İhtiyacınızdan fazla veya daha az ürün almak amacınıza uygun olmayabilir. Eğer ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak ürünü alırsanız bütçeniz için de doğru bir karar vermiş olursunuz. Son alarak sahip olmak istediğiniz ürünün kullanım şartlarından emin olmanız gerekir. Ürünü kullanılması gerektiğinden farklı bir şekilde kullanırsanız yeterli performansı alamayabilirsiniz.