200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Best LU 1000 Kauçuklu Sıvı Gres 500ml.
Best LU 1000 Kauçuklu Sıvı Gres 500ml.
₺16,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Best LU 1000 Kauçuklu Sıvı Gres 500ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Best LU sıvı kauçuk gres geniş kullanım alanları ile her türlü yıpranma, korozyon gibi durumların önlenmesine yardımcı olur. Pratik kullanımı ve uzun ömürlü yapısı sayesinde maksimum performans sunar. Zor koşullar ve dirence karşı etkisi ile güçlü bir etki sunar. Kaliteli yapısı makine aksamlarının düzgün bir sistemde çalışmasına yardımcı olur.

Stokta yok
₺16,90
Vergi dahil

Best LU 1000 Kauçuklu Sıvı Gres 500ml

Özellikle yoğun bir şekilde makine kullanılan sektörlerde sıklıkla ihtiyaç duyulan gres yağlar yıpranmaların önüne geçer. Makine aksamlarının sürtüşmeler nedeni ile oluşabilecek tahribatlara yönelik çözümler sunar. Best LU 1000 kauçuklu sıvı gres yağı kauçukla desteklenmiş özel yapısı sayesinde en sert koşullarda maksimum performans sağlar. Elastik tutuşlu yapısı sayesinde hem olumsuz hava koşulları hem de ağır yüklere karşı direnç gösterir. Yüzeylerde uzun süre kaldığı için makinelere uzun ömürlü koruma sağlar. Best kauçuklu gres özel formülü ile makine ve ekipmanların günlük bakımına yardımcı olur. Suya ve ısıya dayanıklı olması sayesinde birçok sektörde kullanıma uygun olur. Sıvı formu ile pratik şekilde uygulanır. 

Best LU 1000 Kauçuklu Sıvı Gres 500ml Çeşitleri 

Kauçuklu gres  yağı makinelerin haricince tarım ekipmanları gibi çok çeşitli alanlarda kullanıma uygun olur. Best LU 1000 kauçuklu sıvı gres 500ml kullanılan alanda en iyi performansı sağlamaya yardımcı olur. 

-Ağır koşullara yönelik özel formülü ile elastiki mukavemeti kauçuk ile desteklenmiştir.
-100.000 psi’ye kadar dirençte aksamaların sorunsuz çalışmasını sağlar. 
-Kullanılan alanda 28 günü kadar kalarak uzun ömürlü koruma sağlar.
-Maksimum 165°C sıcaklıklara kadar uygulanabilir.
-Kauçuklu gres yağı aşınmaları önleyerek kullanılan araçların bakım ve onarım sürelerinin uzamasına katkı sağlar. 
-Parçaların daha sağlıklı olarak uzun süre çalışmasına yardımcı olur. 
-Best kauçuklu gres yağı en zorlu koşullar göz önünde bulundurularak yüksek kalitede ham maddeden imal edilir. 
-Yumuşak sıvı yapısı kolay uygulama avantajı sağlar. Forklift gibi ağır yük taşıyan araçlara gereken etkili bakım ve korumayı sunar. 

Best LU 1000 Kauçuklu Sıvı Gres 500ml Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kauçuklu gres yağları birçok farklı alan ve ekipman üzerinde kullanıma uygun olur. Bu nedenle seçim yaparken kullanılacak ekipmanların çalışma prensiplerini göz önünde bulundurmak yarar sağlar. Özellikle metalden metale dirençli olacak projelerde kauçuklu gres yağları istenilen etkiyi sunar. Best LU kauçuklu gres yağları farklı sektörlerde ihtiyaçlara yönelik çözümler sağlar. Kullanım alanı uygun olarak işlem yapmak maksimum performans sunar. Best LU kauçuklu gres yağları otomotiv, kaynak, kalıp ürünleri, tekstil gibi birçok alanda kullanıma uygun olur. Bu alanlarda kullanılan birçok makinelerin düzgün çalışması için gerekli korumayı sağlar. Seçim yaparken kauçuklu gres yağlarının kullanım talimatlarına dikkat etmek önem taşır. Markanın belirttiği şekilde uygulama yaparak üründen istenilen fayda sağlanır. Kullanılacak makine veya aracın yanı sıra hava koşulları da göz önünde bulundurulur. Markanın kauçuklu gres yağları sert hava koşulları için de ideal performans  sunar.

Best LU 1000 Kauçuklu Sıvı Gres 500ml Fiyatları 

Kauçuklu gres yağları standart gres yağlarının daha özel formüllü versiyonu olarak dikkat çeker. Kauçuk ile geliştirilen yapıları daha uzun süreli etki sunar. Fiyat skalası genel olarak her bütçeye hitap eder. Bakım ve onarım masraflarını azaltmaya yardımcı olan kauçuklu gres yağları ekonomik çözümler sunar. Birçok sektörde kullanıma uygun olması da avantaj sağlar. Yıpranma, korozyon gibi gibi olumsuz etkileri en aza indirerek kullanılan alanın en iyi şekilde korunmasına yardımcı olur. Markanın özel formüllü gres yağları uzun ömürlü kullanımları ile dikkat çeker. Yüzeyde uzun süre kalarak en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur. Fiyatlara ürünlerin hacimleri, içerikli gibi unsurlar etki eder. Başta ayıracağınız bütçe uzun vadede kullanım avantajı sağlar. Bu sayede uzun süre ekipman ve yüzeyleri koruyabilir olası olumsuz etkiler ve olası masraflardan tasarruf sağlar. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Best
SPT-BEST004