100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Best WL 1972 Paslanmaz Kaynak Onarıcı Sprey 400 ml.
Best WL 1972 Paslanmaz Kaynak Onarıcı Sprey 400 ml.
₺28,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Best WL 1972 Paslanmaz Kaynak Onarıcı Sprey 400 ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kaynak onarıcılar daha güvenli, seri, pratik bir işlem için gerekli olan ürünler arasında yerini alır. Özellikle markanın öne çıkardığı sprey ürünler güvenli bir kullanım imkanı tanır. Ürün 360° döndürülebilir ve çevre dostudur. Kolay kullanım ve uygulama sayesinde hemen herkesin temin etmesini ön görür. Kaynak onarıcı spreyler farklı metal çeşitlerine karşı dirençli pigmentlerden oluşturulur. Paslanmaz çelik pigment içeren sprey, tüm metal çeşitlerinin direnci için özel olarak formüle edilir ve kullanımınıza sunulur. 

Stokta yok
₺28,90
Vergi dahil

Best WL 1972 Paslanmaz Kaynak Onarıcı Sprey 400 ml.

Ev ortamlarında, iş yerlerinde, atölyelerde ve pek çok farklı işletmelerde çeşitli tamir işlemleri gerçekleşir. Bu işlemler, teknik bilgiler gerektirdiği gibi amatör kullanıcılar tarafından da ufak işlemler gerçekleştirilebilir. Teferruatlı işlerden biri de kaynaklardır. Kaynak yapımları özellikle donanım gerektiren aparatlar kullanılır. Teknik bilgiler gerektirdiği gibi dikkat edilmesi ve etrafa kaynak sırasında parçaların sıçramaması son derece önem arz eder. Kaynak ağzı ve kaynak bölgesinin sıçraya bu parçalardan hasar görmemesi önemli olan bir diğer faktördür. Kaynak onarıcı spreyler ile bu durum minimize edilmiş olunur. Sıçrayan parçaların kaynak ağzı, kaynak bölümü gibi kritik noktalara temas etmesi önlenir. Kaynak onarıcılar, boyama işlemlerini engellemez. Bu ürünler, alev almaması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Ürünün silikon içermemesi güvenli bir kullanım sağlar. 

Best WL 1972 Paslanmaz Kaynak Onarıcı Sprey 400 ml. Çeşitleri

Kaynak onarıcı spreyler sayesinde pratik ve güvenli bir kullanım sağlanmış olunur. Çeşitli güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilen kaynak işlemleri, tavsiye edilen aparatlar ile daha dayanıklı tamiratlar yapılmış olunur. Best WL 1972 paslanmaz kaynak onarıcı sprey 400 ml. çeşitleri  ile dilediğiniz kaynak işlemlerinizi pratik ve hızlı şekilde yapabilirsiniz. Kaynak onarıcı spreylerde öne çıkan markalar ve firmalar geniş yelpazeye hitap eden birçok farklı içerikler ve özelliklerde spreyler üretir. Oluşan bu farklılıklardan biri de gramajlardır. 

-Kaynak yerlerinin sertleştirilmesi için kullanılan ürün, bu beklentiyi bir gece gibi kısa bir süre zarfında gerçekleştirir. -Saten parlaklığı hızla kurutarak istenen sonucu verimli biçimde sağlar. 
-Kaynak onarıcı sprey, markanın üstün kalite anlayışıyla ve bilgi birikimi, deneyimi ile buluşturulur. 
-Ürün, 200°C sıcaklığa kadar dayanıklıdır. 400 ml’lik sprey kutularda markanın 12 adet olarak piyasaya sunduğu ürün, aşındırma yapmaması ile de en çok tercih edilen kaynak onarıcılar arasında yerini alır. 
-Kaynak onarıcı markanın kalite anlayışı ile birleştirilir ve oldukça güvenlidir.
-Kaynak onarıcı sprey 360° döndürülebilir ve böylece çok yönlü bir kullanım sağlar.
-Kaynak onarıcı sprey kullanım aşamasında ve sonra güvenlidir. Herhangi bir problem teşkil etmez. Markanın öne çıkardığı ürün çevre dostudur. Doğaya zarar vermeyecek nitelikte üretilir.

Best WL 1972 Paslanmaz Kaynak Onarıcı Sprey 400 ml. Fiyatları

Kaynak onarımı kullanım öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken birkaç teknik bilgi gerektirebilir. İşlem sırasında gerekli olan malzemeler arasında kaynak onarıcı sprey ürünler yer alır. Daha güvenli, kolay ve hızlı bir biçimde kullanımı gerçekleşen kaynak onarımı, metallara karşı direnç göstermesi açısından özel içeriklerle ve pigmentlerle formüle edilir. Bu özel içerik, çevre dostu malzemelerden bir araya getirilir. Fiyat aralıklarına yansıyan ek özellikler ürünün üst segmentte yer almasına olanak tanır. Her bütçeye hitap eden kaynak onarıcılar, farklı gramajlarda bulunur. Markanın öne çıkardığı kullanım miktarı 400 ml’lik sprey kutular ve 12’li koliler halindedir. Ürünün 360° döndürülebilmesi, daha yönlü bir kullanım sağlar. Ayrıca 200 derece sıcaklığa kadar dayanabilmesi öne çıkan bir diğer etmendir.

Best WL 1972 Paslanmaz Kaynak Onarıcı Sprey 400 ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kaynak onarıcıların kullanımı kolay olduğu kadar hassasiyet ve titizlik gerektirir. Özellikle kullanım sırasında kaynakta sıçraması olmaması en çok dikkat edilen noktalardan biridir. Bunun için tercih edilen sprey ürünlerde kuruma süresi de önemli olan bir diğer faktördür. Markanın öne çıkardığı spreyler bir gece süre zarfında ve hızlı bir kuruma gösterir. Kuruduğundan emin olmak için kontrollü olarak test edebilirsiniz. Tavsiye edilen süre boyunca beklemeniz yerinde olur. Kaynak onarıcı spreyler 200°C sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Bu unsur göz önünde bulundurularak kullanım sağlanır. Kullanım alanınız doğrultusunda farklı miktarlarda üretilen ürün, kolay kullanım ve uygulaması sayesinde hemen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Best
SPT-BEST006