100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori 400 Ml. Yağ Pas Sökücü ve Yağlayıcı (Made in İtaly)
Fawori 400 Ml. Yağ Pas Sökücü ve Yağlayıcı (Made in İtaly)
₺48,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori 400 Ml. Yağ Pas Sökücü ve Yağlayıcı (Made in İtaly)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Metal yüzeylerin farklı etkenler nedeniyle paslanması, oksitlenmesi ve korozyon tabakalar oluşması kaçınılmazdır. Bu gibi olumsuzluklarda kullanılması gereken ürünlerden biri de pas çözücü ve yağlayıcılardır. Fawori markanın üstün kalite anlayışı ile tecrübelerini harmanlayarak kullanıma sunduğu pas sökücüler etkili çözümler sunar.  Metal yüzeylerin ilk günkü gibi parlamasına imkan tanır.

Stokta
₺48,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori 400 Ml. Yağ Pas Sökücü ve Yağlayıcı (Made in İtaly)

Metal ürünler, günlük hayatın hemen her alanında tercih ettiğiniz nesnelerdir. Mutfaktan, banyoya, salondan oturma ve yatak odalarına varıncaya dek farklı uygulama şekilleri ile hayatınızı büyük orandan kolaylaştırır. Metalin en çok temin edilen ürünler arasında yer alması, dayanıklı, sağlam ve güçlü yapısı nedeniyledir. Büyük eşyalardan, mobilya aparatlarına, ayaklıklara, sandalyelere, masalara uzanan kapsamlı bir hikayesi olan metalin bakımı da bir o kadar detaylıdır. Titiz ve özenli bir bakım, onarım, depolama, muhafaza gerektiren metal ürünler, dayanıklı olmasının yanında farklı etkenlerden dolayı paslanma, oksitlenme gibi olumsuzluklarla karşılaşabilir. Bazı lekeler, paslar geçici özellik taşırken ve kolaylıkla çıkarken; bazıları daha kalıcı ve zorlu olabilir. Bu gibi durumlarda donanımlı ürünlerin kullanımı kaçınılmaz olur.

Fawori 400 Ml. Yağ Pas Sökücü ve Yağlayıcı (Made in İtaly) Çeşitleri

Metal ürünler çok fazla kullanılan ve geniş kapsamda tercih edilen materyallerdendir. Ayrıca sağlam ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanımın da teminatını verir. Metal nesneler aynı zamanda farklı nedenlerden dolayı paslanabilir, oksitlenebilir. Bu oksitlenme sonucu korozyon adı verilen tabaka oluşur. Korozyon tabaka, pas ve oksitlenmeden farklı bir durumdur. Metallerin maruz kaldığı şartlar, rutubet, nem, tuz, asit gibi faktörler pas ve oksitlenmeyi artırır. Oluşan bu tabakaların giderilmesi oluşum nedenleri ve çeşitleri doğrultusunda farklı yöntemlerle giderilir. Bu yöntemlerin başında pas sökücü ve yağlayıcı ürünler yer alır. Fawori 400 Ml. yağ pas sökücü ve yağlayıcı (Made in İtaly) ürünleri markanın kalite anlayışıyla buluşan ve kolay bir kullanım imkanı sunan içeriklerden oluşturulur. En çok tercih edilen pas sökücü ürünler arasında yerini alan ürün, farklı gramajlarda üretilir.

-Ürün, metal yüzeyleri pastan ve yağdan arındırır.
-Farklı gramajlarda üretilerek dilediğiniz miktarda temin edebilmenize olanak sağlar.
-Marka diğer ürünlerinde sağladığı üstün kalite anlayışını pas sökücü ve yağlayıcı ürünlerinde de başarıyla uygular.
-Metal yüzeylerin daha parlak, canlı ve yeni gibi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
-Kısa sürede istenen pas ve kalan tortuları çıkarması nedeniyle sıklıkla tercih edilir.
-Metal yüzeylerde yağlanmayı sağlayarak daha parlak, canlı bir görünüm elde edilir.

Fawori 400 Ml. Yağ Pas Sökücü ve Yağlayıcı (Made in İtaly) Fiyatları

Metal yüzeylerin kullanımının oldukça yaygın olması ve hemen her alanda tercih ediliyor olması ürünle ilgili farklı konuları gündeme getirir. Metal yüzeylerin sık kullanımı çeşitli faktörler ve dış etkenlerden dolayı yıpranabilir. Paslanma, oksitlenme, deforme olma gibi durumlardan dolayı mat bir görünüme bürünür. Pas sökücü ve yağlayıcı ürünler farklı seçenekler ve gramajlar ile kullanımınıza sunulur. Ürünlerin içerdiği özellikler göz önünde bulundurulduğunda pasların giderilmesi ve kalıcı tüm lekelerin çıkarılmasının asıl nedeni daha net anlaşılır. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarında sunulan pas sökücü ürünler, markanın kalite anlayışı ile buluşturulur ve uygun fiyatlarda piyasaya sunulur. Ürünün sahip olduğu tüm özellikler fiyatların belirlenmesinde dikkate alınır. 

Fawori 400 Ml. Yağ Pas Sökücü ve Yağlayıcı (Made in İtaly) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Metal malzemeler, ürünler günlük hayatta ve iş yaşamında önemli bir konuma sahiptir. Aynı şekilde ürünün bakımı ve onarımı da sıklık ve belli bir rutin gerektirir. Özellikle nemli ve rutubet olan bir iklimde yaşıyorsanız paslanma, oksitlenme ve tabakalanma durumlarıyla sık karşılarsınız. Öncelikle bu tarz durumları minimize etmek için metal yüzeylerin boyanması ve yağlanmasını gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız önlemler yeterli olmadığında pas çözücü ve yağlayıcı ürünleri tercih edebilirsiniz. Kalıcı çözümler sunan ürün Fawori markanın kalite anlayışı ile memnuniyetinize sunulur. Yıllarını bilgi birikimi ve deneyimini titiz çalışmaları ile birleştiren marka, metal yüzeylerin ilk günkü gibi kalmasına imkan tanır. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR006