100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Motip Airco Klima Temizleyici Sprey 400 Ml.
Motip Airco Klima Temizleyici Sprey 400 Ml.
₺39,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Motip Airco Klima Temizleyici Sprey 400 Ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Motip markası kolay ve pratik kullanıma uygun ürün çeşitliliğine sahip markalardan biridir. Motip Airco klima temizleyici sprey sıkıldıktan sonra köpüğe dönüşerek ortamdaki kiri temizler. Sağladığı temizlik uzun süre kalıcılığa sahiptir. Sağlıklı ve temiz ortamın elde edilmesi için düzenli aralıklarla kullanıma uygundur. Motip Airco klima temizleyici sprey 400 ml. ile klimanızı dilediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. 

Stokta
₺39,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Motip Airco Klima Temizleyici Sprey 400 Ml.

Motip markası, boyalardan temizleyici ürünlere kadar sprey formunda geniş ürün yelpazesine sahip markalardan biridir. Kullanım alanına ve işlevine göre ürün seçeneklerini ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıcılara sunar. Otomotiv sektöründe kullanıma uygun özelliklerde ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Araçlarda genel ve detaylı temizlik esnasında birçok yardımcı ürün kullanımı yapılır. Ürünler özelliğine göre sprey, jel veya sıvı formlarda üretilir. Araçlarda kullanılacak ürünlerin temiz ve güvenilir içeriğe sahip olması önemlidir. Pratik kullanım özelliğine sahip ürünler zamandan tasarruf sağlaması sebebiyle tercih edilir. Motip Airco klima temizleyici sprey 400 ml. kolay uygulanması ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Araç klimalarında zamanla oluşan kirin arındırılmasında kullanılır. Kullanımı oldukça kolay olan ürün köpüğe dönüşen sprey formundadır ve klimanın içerisine sıkıldıktan sonra bir süre beklenmesi yeterlidir. 

Motip Airco Klima Temizleyici Sprey 400 Ml. Çeşitleri

Araçlar gün içerisinde birçok kişi tarafından kullanılır. Sürekli dış ortamlarla temas halinde olan araçların temizliği kullanıcıların sağlığı için önemlidir. Araçların iç ve dış temizliğinde yardımcı ürünlere ihtiyaç duyulur. Genel temizlik ürünleri ve detaylı temizlik ürünleri farklı formlarda üretilir. Özellikleri ve içerikleri farklı olan ürünlerin işlevleri de farklılık gösterir. Araçlarda klimalar her dönem sıklıkla kullanılan ısıtma ve soğutma sistemidir. Klimadan gelen havanın temizliği için temizleyici ürünler markalarca üretilmiştir. Motip markası kolay uygulama imkanı tanıyan ürünleri ile tercih edilen markalar arasındadır.

-Motip Airco klima temizleyici sprey formda üretilmiştir ve kullanımı pratiktir.
-Klimanın havalandırma sisteminde zaman içerisinde biriken kirin ve tozun temizlenmesini sağlar.
-Uzun süreli klima kullanımı sonucu klimanın içerisinde kalan sıvıdan kaynaklı kokuyu giderir.
-Klima havalandırmasında nemden oluşabilecek mikropları temizler.
-Havalandırmaya sıkılan sprey köpük haline dönüşür.
-Etkili temizlik imkanı sunan ürünün kalıcılığı yaklaşık 3 - 6 ay kadar uzun sürelidir.
-Kullanım sonrası ortam havasının ferah kokmasında yardımcıdır.
-Ürün kullanımı yapılmadan önce 400 ml sprey formundaki temizleyici çalkalanır. Daha sonra ürünün içerisinde yer alan hortum klimanın havalandırma çıkışına yerleştirilir. 
-Ürünün tamamı klimanın içerisine sıkılarak köpük haline dönmesi beklenir. 30 dakika boyunca araçta herhangi bir sistemin çalıştırılmaması gereklidir. Yeteri kadar bekledikten sonra temiz ve sağlıklı klima havalandırma sistemi elde edilir. 

Motip Airco Klima Temizleyici Sprey 400 Ml. Fiyatları

Gündelik yaşantıda yaşam alanları kadar araç temizliği de sağlık açısından önemli bir yere sahiptir. Araç temizliği için temizlenecek yüzeye uygun özelliklerde birçok ürün alternatifinin üretimi yapılmıştır. Motip markası geniş ürün çeşitliliği ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Markada her bütçeden kullanıcının ihtiyacına uygun özelliklerde ürün seçenekleri vardır. Motip markasında temizleyici ürünlerin fiyatları ürünün özelliğine göre değişkendir. Farklı gramajlarda ve formlarda üretilen ürünlerde fiyat farklılıkları olabilir. Gramajı az olan ürünler daha ekonomik olurken, ürünün boyutu büyüdükçe aynı oranda fiyatı artar. Araç klima temizliği için kullanılan Motip Airco sprey uygun fiyatı ile uzun süreli temizlik avantajı sunar. 

Motip Airco Klima Temizleyici Sprey 400 Ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araçların iç ve dış temizliğinde birçok ürün kullanımı yapılır. Ürünler aracın yüzeyine ve kullanıcının sağlığına zarar vermeyecek içeriklere sahip olmalıdır. Temizlik yardımcılarında kullanım yapılacak alana uygun formlarda üretilmiş ürünlerin tercih edilmesi doğrudur. Motip markasında pratik kullanım imkanı sunan fazlaca sprey formunda üretilmiş ürün vardır. Klima temizliğinin düzenli olarak yapılması kötü koku ve mikrop oluşumunu önler. Motip Airco klima temizliğinde sprey formu ile tercih edilebilecek iyi özellikteki yardımcı ürünlerden biridir. Klimanın havalandırmasını temizlemekle kalmayan ürün ayrıca ortama hoş koku verir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Motip
SPT-MOTIP006