200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Motip Emaye Sprey Beyaz Eşya Boyası 400 Ml.
Motip Emaye Sprey Beyaz Eşya Boyası 400 Ml.
₺34,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Motip Emaye Sprey Beyaz Eşya Boyası 400 Ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Motip markası boyadan, temizlik ürünlerine kadar geniş kullanım alanlarına sahip ürünleri üreten iyi markalar arasında yer alır. Motip emaye eşya boyaları sprey formunda üretilmiştir. Pratik kullanımı ile amatör kullanımlarda bile profesyonel sonuçların elde edilmesine yardımcıdır. Kolay uygulanan boya çeşitleri hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Yüzeylerin onarılması için veya tamamen rengin değiştirilmesi için kullanım yapılabilir. 

Stokta yok
₺34,90
Vergi dahil

Motip Emaye Sprey Beyaz Eşya Boyası 400 Ml.

Günümüzde teknolojik imkanların gelişmesi ile birlikte hemen her sektörde yenilenme görülür. Geçmiş dönemlerde boyacılıkta kullanılan sınırlı sayıdaki boya çeşitliliği günümüzde oldukça fazladır. Boyalar iç ve dış mekanlarda, farklı zeminlerde ve yüzeylerde geniş kullanım alanına sahip ürünlerdir. Profesyonel ve amatör kullanım özelliğine sahip ürünleri bulmak mümkündür. Boya çeşitlerinde kullanım yapılacak zeminin özelliklerine göre farklı formlarda ve içeriklerde boya çeşitleri üretilir. Boyalar ile yüzeylerin rengi tamamen değiştirilebilir veya dekoratif alanlar yaratılabilir. Motip markası kolay uygulama olanağı tanıyan sprey formundaki ürünleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Yaşam alanlarında kullanılan beyaz eşyaların dış yüzeyleri genellikle emaye malzemedir. Zaman içerisinde çizilme, aşınma ya da sararma gibi yüzey sorunları meydana gelen beyaz eşyalar Motip emaye sprey beyaz eşya boyası 400 ml. ile temiz ve pürüzsüz bir görünüme kavuşabilir. Uzun süre kalıcılığı olan parlak ve dayanıklı ürünler ile yeni alınmış eşya görüntüsünün konforu yaşanabilir.

Motip Emaye Sprey Beyaz Eşya Boyası 400 Ml. Çeşitleri

Boya çeşitleri ahşap, metal, cam, plastik, duvar ya da taş gibi birçok zeminde uygulama yapmaya uygun özellikleri ile üretilir. İç ve dış mekanlarda duvar boyaması kadar, eşyalarda da boyamalar yapıldığı görülür. Beyaz eşyaların değiştirilmesi kullanıcılar için ekstra maliyet gerektirir. Yüzeyinde problemler meydana gelen veya renginin dekorasyona uymadığı düşünülen beyaz eşyalar günümüzde üretilmiş boya seçenekleri ile farklı renklere dönüştürülebilir. Yüzeylerinde kullanıcının zevkine göre dekoratif desenler yaratılabilir. İç mekanlarda kullanılan emaye kaplı beyaz eşyaların boyanabilmesi için Motip emaye boyaları üretilmiştir. 

-Motip emaye boyaları beyaz eşya boyası olarak adlandırılsa da da renk alternatiflerini bulmak mümkündür. 
-Sprey formunda üretilmiş olan boyanın uygulaması kolaydır ve hızlı kurur.
-Amatör ve profesyonel kullanıma uygun olup kalıcı sonuçlar elde edilir.
-Boyanın parlaklığı ve renk kalıcılığı oldukça yüksektir.
-Yüksek kapatıcılığı sayesinde zemindeki kusurları tamamen örter.
-Zarar görmüş yüzeylerin kapatılmasında veya renk değişikliği için kullanılabilir.
-Çizilmelere ve darbelere karşı dirençli yapıdadır. 

Motip Emaye Sprey Beyaz Eşya Boyası 400 Ml. Fiyatları

Boyalar iç ve dış mekanlarda farklı birçok yüzey için kullanıma uygun özelliklerde üretilir. Artık evlerde de hobi amaçlı eşya boyamaları yaygın hale gelmiştir. Motip markasında hemen her yüzey ile uyumlu boya alternatifleri vardır. Boyaların formları ve özelliklerine göre fiyatları değişkendir. Emaye boyalarında renk seçenekleri üretilmiş olup, boyaların renklerine göre fiyatları değişir. Ürünün gramajı da fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Düşük gramajlı boya çeşitleri daha ekonomik fiyatlıdır. Ürünün özelliğine göre miktarı arttıkça fiyatı da artar. Motip markasında her bütçeden kullanıcının ihtiyaçlarına uygun özelliklerde ürünü bulması mümkündür. Beyaz eşyaların hasar görmüş veya eskimiş yüzeyleri emaye boyaları ile yenilenerek eşya değiştirme ihtiyacı giderilmiş olur. 

Motip Emaye Sprey Beyaz Eşya Boyası 400 Ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyacılık sektöründe profesyonel kullanıma uygun birçok ürüne ihtiyaç vardır. Günümüzde amatör kullanımla profesyonel sonuçlar elde edilebilecek birçok ürün alternatifi üretilmiştir. Motip markası kolay ve pratik uygulama özelliği ile hobi amaçlı olarak da sıklıkla tercih edilen markalar arasındadır. Boya seçiminde boya ile zeminin özelliklerinin birbirine uyumlu olması gerekir. Beyaz eşyalarda pürüzsüz ve parlak yüzeylerin elde edilmesi için Motip sprey emaye boyaları kullanılabilir. Kapatıcılığı yüksek olan ürünler ile zemin renginden bağımsız boyamalar gerçekleştirilebilir. Boyama yapılacak alanın ölçülerine göre ürün temin etmek işin yarım kalmasını ya da fazladan maliyeti engellemiş olur. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Motip
SPT-MOTIP012