200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Motip Fren Balata Temizleyici 500 Ml.
Motip Fren Balata Temizleyici 500 Ml.
₺17,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Motip Fren Balata Temizleyici 500 Ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Fren balataları, aracın gerekli anlarda durmasını sağladıkları için temizleyici ürünleri de ciddi önem taşır. Motif fren balata temizleyicisi kısa sürede maksimum temizliği sağlayarak kullanıcıları rahatlatır. Tekerleğe zarar vermeden en katı yağları bile anında yok eder. Etrafı kirletmeden ve çevreye zarar vermeden balataların temizleyerek fren esnasında çıkan sesi azaltır.

Stokta yok
₺17,90
Vergi dahil

Motip Fren Balata Temizleyici 500 Ml.

Araba sahipleri için arabanın bakımı çok önemli bir konudur. Bakım, hem güvenliği hem de temizliği sağlar. Çoğunlukla mevsim başlarında düzenli bakım ve temizlik gereklidir. Profesyonel bakımdan sonra kişilerinin kendi uygulayabileceği bazı yöntemler de bulunur. Araçların düzenli temizlenmesi gereken parçalarından bir tanesi de frenbalatalardır. Balata, motorlu araçlarda tekerlek mili üstünde duran, yarımay şeklinde, sürtünmeye karşı dayanıklı olan bir parçadır. Balatanın bir numaralı işlevi aracın fren yapmasını sağlamaktır. Frenlerin; düzgün, hızlı ve sıkıntısız bir şekilde çalışması sürüş esnasında belki de en önemli konudur. Bu yüzden fren balataların temizliği konusunda da maksimum hassasiyetin gösterilmesi gerekir. Doğru şekilde temizlenen fren balataları, maksimum performansı sergileyerek kullanıcıları memnun eder.

Motip Fren Balata Temizleyici 500 Ml. Çeşitleri

Fren balataları, rastgele ürünler ile temizlemesi zor araba parçaları arasında yer alır. Çok hassas dengeleri olduğu için ne olduğu belirsiz, normal temizlik ürünlerinin kullanılması tavsiye edilmez. Fren balatasının sürtünmeye karşı dayanıklı yapısının bozulması çok büyük tehlikeli durumlara sebep olabilir. Bu sebeple bu iş için özel olarak üretilmiş fren balata temizleyicilerine yönelmek gerekir. Motip fren balata temizleyici 500 Ml. ürünü bu konuda oldukça başarılı ve tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Ürünün özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

-Ürünün miktarı 500 mililitredir. 

-Ürün miktarı bir aracın dört tekerleğine de rahatlıkla yeter.

-Ürün sprey formunda olduğu için kullanım kolaylığı sağlar.

-Fren balatasının kirlenmesi ile birlikte ortayan çıkan ses sorununu hızlıca çözer.

-Yağ, kir ve gres sorunlarını çok hızlı bir şekilde çözerek fren balatalarını tamamen parlak bırakır. 

-Ürün çok kısa zamanda uygulanabildiği için gereksiz vakit harcamaz. 

-Etrafta herhangi bir atık ya da pislik bırakmaz.

-Tekerleğin kauçuğuna ya da plastiğine herhangi bir zarar vermez.

-Katı haldeki yağları bile hızlıca temizler.

-Kullanım aşamasına yaklaşık olarak 20-30 santimetre mesafe ile sıkılır ve beklenir. Sonrasında ise kuru bir bez ile silinir.

Motip Fren Balata Temizleyici 500 Ml. Fiyatları

Araç sahiplerinin sürüş güvenliğini maksimum düzeye çıkarması için gerekli harcamaları yapması önemlidir. Ancak bunları yaparken bir yandan da bütçe değerlendirmeleri yapmak mantıklı bir durumdur. Araç bakımı ile bağlantılı ürünlerin birçoğu geniş fiyat aralıklarına sahiptir. Aracın modeline ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre bu aralık değişebilir. Ancak araba sahiplerinin kendi bütçelerine uygun seçenekleri değerlendirmesi ve bulması da mümkündür. Fren balata temizleyicisi ürünü, bu ürün kategorisi içinde oldukça uygun fiyatlı kabul edilen seçenekler arasında yer alır. Bu kadar büyük bir işlevi olan bir ürün için fiyatlı oldukça uygundur. Balata bakımının düzenli olarak yapılması gerektiği de düşünüldüğünde düzenli olarak satın alınabilecek bir fiyata sahip olması birçok kullanıcı tarafından memnuniyet ile karşılanır. 

Motip Fren Balata Temizleyici 500 Ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araç bakımı ve temizliği ile ilgili gerekli ürünleri temin ederken mantıklı kararlar vermek önemlidir. Özellikle fren gibi önemli bir işlevi destekleyen seçimleri yaparken iyice dikkatli olmak gerekir. Fren balata temizleyicilerinin satın alırken dikkat edilmesi gereken farklı özellikleri bulunur. İlk olarak ürünün miktarına dikkat etmek gerekir. 500 Ml. bir ürün, normal bir aracın dört tekerleğine de tam yetecek şekilde üretilmiştir. Birden fazla araba için gerekiyorsa birden fazla ürün satın almayı tercih edebilirsiniz. Sizin ve aracınızın ihtiyaçları için en ideal şekilde tasarlanmış ürünü seçip güvenli ve huzurlu bir sürüş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Motip Balata Temizleyici 500 Ml. Made in Holland

Ürün Özellikleri: 
. Motip Balata Temizleme Spreyi 500 Ml. Made in Holland 04000563.
. Boya ve kimyasal devi Motip tesislerinde Hollanda da üretilmiştir.

Uygulama: 
. Dikkat: Kapalı, havasız alanda uygulamayınız.
· Cilde direk temastan kaçınınız.Solumayınız ve yutmayınız.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Motip
SPT-MOTIP004