200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Motip Isıya Dayanıklı Boya 400 Ml. Gümüş
Motip Isıya Dayanıklı Boya 400 Ml. Gümüş
₺34,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Motip Isıya Dayanıklı Boya 400 Ml. Gümüş

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Motip ısıya dayanıklı boya gümüş rengi, eşsiz işlevselliği ve geniş kullanım alanı ile popüler bir üründür. Bu ürün mangal, soba ve egzoz gibi objelerde kullanılabilir. Ürünün rengi kapağından da anlaşılacağı gibi gümüştür. 690°C derece ısıya kadar dayanıklıdır. Çevre dostudur ve insan sağlığına herhangi bir zarar vermez. Kullanım rahatlığı ve şık görüntüsü ile de tercih edilir.

Stokta yok
₺34,90
Vergi dahil

Motip Isıya Dayanıklı Boya 400 Ml. Gümüş

Düzenli olarak ısıya maruz kalan alanların boyası zor olabilir. Birçok normal boya bu ısıyı kaldıramaz ve parçalanıp dökülmeye başlar. Bunun için tasarlanmış özel boyaları tercih etmek bu sorunun önüne geçer. Yapısı dolayısıyla bu boyaların tercih edilmesi gereken farklı cihaz ve parçalar bulunur. Bunlar arasında en bilindikleri soba, mangal, egzoz ve soba borularıdır. Bu eşyalar genellikle sıcak ya da ateş ile birebir temas halindedir. Bu eşyalara sahip olan kullanıcılar ürünün rengini değiştirmeden yenilemek isteyebilir. Bu yüzden farklı renk seçenekleri de bulunur. Isıya dayanıklı boyalar bu eşyaların tadilatında, boyanmasında ve çeşitli rütuşlarında oldukça işlevsel ve gereklidir.

Motip Isıya Dayanıklı Boya 400 Ml. Gümüş Çeşitleri

Isı ile temas halindeki objelerde yanlış boya tercihleri üzücü sonuçlara yol açabilir. Normal boyalar, ısı ile düzenli temas halinde olmaya dayanıklı değildir. Bu yüzden bu kullanım amacına özel olarak üretilmiş ürünlerin çeşitlerini değerlendirmek mantıklı bir karar olur. Aynı zamanda çok farklı renk yelpazesi ile bu boyalar, eşyaların renklerinde bir değişiklik ya da iki renklilik yaratmadan kullanılabilir. Motip ısıya dayanıklı boya 400 Ml. gümüş ürünü de bu iş için tasarlanmış seçenekler arasında yer alır. Ürünün kullanıcılarını memnun eden birçok özelliği bulunur. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

-Ürünün rengi gümüş olduğu için ısıya dayanıklı boya kullanılması gereken birçok obje için idealdir.

-Ürün sprey şekilde tasarlandığı için uygulaması kolaydır.

-Ürünün rengi, kapağından da tam olarak görülebildiği için sürpriz bir ton ile karşılaşılma durumu olmaz.

-Motip ısıya dayanıklı boya, 400 mililitre olduğu için her türlü iş için yeterlidir.

-Boya mükemmel bir yapışma sağlar.

-Bu boya 690°C derece ısıya kadar dayanıklıdır.

-Aynı şekilde benzinden ve başka kimyasallardan etkilenmez.

-Ürünün çevreye ve insan sağlığına zarar vermez.

-Boyanın kutusu ve kapağı geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir.

Motip Isıya Dayanıklı Boya 400 Ml. Gümüş Fiyatları

Boyama işleminden memnun kalmak isteyen kullanıcıların doğru tercihi yapması önemlidir. Daha ucuz kabul edilebilecek normal boyalar ısıya dayanıklı olmadıkları için aynı kalitede bir performans sergilemeyebilir. Bu yüzden ısıya dayanıklı boyaların fiyatlarını değerlendirmek daha mantıklı bir fikir olur. Oldukça işlevsel ve avantajlı ürünler olmalarına rağmen Motip ısıya dayanıklı boyaların fiyatları da oldukça uygundur. Boyama işlemi bir defa yapıldıktan sonra tekrarlanması gerekmediği için de oldukça verimli bir ürün olarak kabul edilir. Farklı bütçe aralıklarına ve ihtiyaçlara hitap edebilen bir fiyatı bulunur. Isıya dayanıklı bir boya arayan kullanıcılar, fiyat performans olarak oldukça başarılı ürünler sunan Motip markasından oldukça memnun kalır.

Motip Isıya Dayanıklı Boya 400 Ml. Gümüş Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Soba, soba borusu, mangal ve egzoz gibi eşyalarının aynı kalitede görünmesini isteyen kullanıcılar boyama işlemleri için ideal ürünü tercih etmek ister. Bu konuda özel olarak tasarlanmış ürünlere yönelmek gerekir. Isıya dayanıklı boya satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok farklı özellik bulunur. Öncelikli olarak ürünün rengini değerlendirmek gerekir. Bu boyanın tercih edildiği objeler genellikle metalik renklerdedir. Bunlardan en sık rastlanan da gümüş rengidir. Gümüş rengi bir ısıya dayanıklı boya çok farklı alanlarda işlevsel olduğu için sıklıkla tercih edilir. Ürünün kolay uygulanabilmesi için sprey olması genelde en ideal formdur. Boyanın kolay kurumasına ve iyi bir yapışma sağlamasına da dikkat etmek gerekir. Boyanın kaç derece ısıya dayanıklı olduğu bilgisini edinmek iyi bir karar olabilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Motip
SPT-MOTIP008