200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Motip Kontak Temizleyici Sprey 400 Ml.
Motip Kontak Temizleyici Sprey 400 Ml.
₺26,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Motip Kontak Temizleyici Sprey 400 Ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Otomobillerin performansını uzun vadede korumak adına bakım ve onarımlarının düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Metal yüzeyler ve elektrik bağlantılarının yoğun olarak bulunduğu araçlar için hazırlanan temizlik ürünleri özel formüle edilir. Kir ve paslanmaya karşı koruma sağlayanlar arasında kontak temizleyici spreyler yaygın olarak tercih edilir. Motip temizleyiciler farklı bütçelere uygun seçenekler barındırır.

Stokta yok
₺26,90
Vergi dahil

Motip Kontak Temizleyici Sprey 400 Ml.

Profesyonel ve kişisel araçların belirli dönemlerde teknik kontrolleri ve bakımları ortaya çıkar. Araç içi ve araç dışı bölümlerin bakım aşamaları içerisinde parçaların temizliği de gelir. Otomobil parçalarının temizliği için uzman markalar tarafından geliştirilen profesyonel ürünler önerilir. Kontak temizleyicileri gibi çoğu temizlik malzemesi kontak bölümünün yanı sıra araçlarda ve araç dışı alanlarda aktif kullanıma sahiptir. Önemli parçaların bakım ve temizliği araçların sürüş performansını doğrudan etkiler. Otomobil parçalarının özel formüle edilen ürünlerle temizlenmesi standart işlevlerinin aynı şekilde devam etmesine yardımcı olur. Motip kontak temizleyicileri gibi ürünler farklı gramaj içerikleri, marka ve fiyat seçeneklerini bir arada sunar.

Motip Kontak Temizleyici Sprey 400 Ml. Çeşitleri

Seyahat özgürlüğüne olanak veren kişisel ulaşım araçlarının bakımı çeşitli arındırıcı ve parlatıcı içerikli malzemelerden sağlanır. Bunlardan Motip kontak temizleyici sprey 400 ml çeşitleri gibi pek çok temizlik ürünü kullanım alanına ve yoğunluğuna göre onlarca alternatif barındırır. Kontak temizleyicilerin diğer yüzey temizleyicilerine göre birçok avantajı bulunur.

-       Araç içerisinde kontak, bağlantı kabloları, baskı platinleriyle beraber araç dışında televizyon gibi elektrikli ürünlerin temizliğinde kullanıma uygundur.

-       100, 200, 400 ml ile 1 lt gibi değişen gramaj seçeneklerine sahiptir.

-       İçerdiği özel formül ile aynı anda hem temizleme hem de parlatma işlemleri yapmak mümkündür.

-       Oksitlenmeye karşı korumalıdır ve yüzeye tutunarak nemi önler.

Araçlardaki pek çok yüzey metal içeriğine sahip olması nedeniyle temizliğinde yüzeyi aşındırmayan ürünlerin kullanılması tavsiye edilir. Bakım sırasında tercih edilen ürünlerin aynı zamanda motor sistemine zarar vermemesi önem taşır. Çoğu kontak temizleyici içinde bulunan kimyasallar ile parçaların arzu edildiği oranda kir ve paslardan arındırılmasını destekler. Motip gibi uzman markalar tarafından üretilen kontak temizleyiciler kullanım şekline ve amacına göre püskürtme yöntemi ile yüzeye uygulanır. Sprey formundaki temizleyiciler yüksek yapışma oranları ile istenilen sonucu pratik olarak sağlar. Form ve gramaj açısından onlarca alternatif sunan markaların geniş ürün yelpazeleri ile esnek bütçe seçenekleri birlikte sergilenir.

Motip Kontak Temizleyici Sprey 400 Ml. Fiyatları

Yedek parçalar, bakım ve temizlik malzemeleri ile bir araç için gerekli tüm onarımlar amatör kişilerce profesyonel şekilde uygulanabilir. Kişisel araçların içi ve dışında kullanılan temizleyiciler çeşitlerine göre farklı maliyetler sunar. Motip kontak temizleyici sprey fiyatları içeriğine, gramajına ve markasına göre değişiklik arz eder. Çoğu kontak temizleyici sprey ve likit formda kullanıcılara sunulur. Her iki temizleyici türünün formuna göre kullanım şekli ve gramajı maliyetini etkiler. Sprey temizleyiciler markasına göre likit olanlara oranla daha hesaplı fiyat oranları sergiler. Genel olarak 100 ile 400 ml arasında bulunan sprey temizleyicilerin fiyatları ise artan gramaj ile doğru orantılı olarak ilerler.

Motip Kontak Temizleyici Sprey 400 Ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayan otomobillerin temizliği için belirli ürünler kullanılır. Elektronik olan ve motor ile ilgili parçaların temizliği diğer yüzeylere oranla daha dikkat ve özen ister. Kontak ve benzeri bölümler için ideal kontak temizleyici ürünleri almadan önce bazı faktörlere dikkat edilmelidir. Araç için özel hazırlanan temizleyiciler genellikle sıvı ve sprey formlu halde bulunur. Sprey ürünler tek seferde daha geniş yüzeyleri daha az temizleyici içeriği kullanarak arındırır. Formun yanı sıra marka ve gramaj gibi detaylar da öne çıkar. Kullanım tercihine ve sıklığına göre 400 ml ile 1 litreye kadar gramaj seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Motip
SPT-MOTIP005