100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Motip Pütür Spreyi Gri 500 Ml.
Motip Pütür Spreyi Gri 500 Ml.
₺42,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Motip Pütür Spreyi Gri 500 Ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Her türlü motorlu taşıt için birçok farklı özellikte bakım ve temizlik ürünü bulunur. Araç yüzeylerine özel olarak geliştirilen pütür spreyleri istenmeyen leke, çizik ve pürüzlere karşı pratik bir çözüm sağlar. Uzman markaların pütür spreyleri 200 ile 500 ml gibi gramajlarda çeşitli renk seçenekleriyle beraber esnek fiyat oranları sunar.

Stokta
₺42,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Motip Pütür Spreyi Gri 500 Ml.

Otomobiller, elektrikli araç ve makineler farklı çalışma performanslarına bağlı olarak değişen bakım ihtiyaçlarına sahiptir. Oksijen, çeşitli kimyasallar ve zorlu hava şartlarına maruz kalan yüzeylerde belirli zaman sonra istenmeyen bozulmalar fark edilir. Bu tür bozulmaları iyileştirmek üzere birçok bakım ürünü geliştirilir. Motip gibi uzman markaların hazırladığı temizlik ürünleri içerisinde pütür spreyleri de yer alır. Pütür spreyleri temel olarak farklı gramaj seçenekleri ile doğrudan paslı ve lekeleri yüzeyleri hedef alır. Çoğu pütür spreylerin birbirinden ayrı renk alternatifleri bulunurken araç parçaları için genellikle gri renk tercih edilir. Gri renkli pütür spreyler araçların metal yüzeylerine doğal bir uyum gösterir.

Motip Pütür Spreyi Gri 500 Ml. Çeşitleri

Uzun ve kısa mesafelerde ulaşım rahatlığı sağlayan motorlu taşıtların birbirinden farklı gereksinimleri vardır. Yüzey ve teknik donanımlarının kontrolleri periyodik olarak yapılırken belirli temizlik ürünleri ile bakımları sağlanır. Motorlu araçların yüzey özellikleri çoğunlukla aşınmaya karşı hassas metal ve benzeri yüzeylerden oluşur. Yağışlı ve güneşli havalar, yol şartları ve çeşitli dış etkenlere maruz kalan araç yüzeylerini iyileştirmek ve muhafaza etmek adına belli ürünler tavsiye edilir. Yüzeyin yapısını, doku ve rengini bozmadan koruyan ürünlerin başında pütür spreyleri gelir. Farklı renk, gramaj ve marka seçeneklerini birlikte barındıran spreyler arasında Motip pütür spreyi gri 500 ml. çeşitleri sıklıkla kullanılır.

-       Yüksek seviyede aşınmaya dayanıklı içeriğe sahiptir.

-       Ses yalıtımı sağlarken yüzeye elastik bir yapı kazandırır.

-       Özel formülü sayesinde yüzeylerde su ve akma izine çözüm sağlanır.

-       Bazı hafif asit ve baz içeriklere karşı yüzeyi korur.

-       Farklı gramaj seçenekleri ile değişen kullanım ihtiyaçlarına cevap verir.

Otomobil ve metal yüzeye sahip pek çok araç için çalışma performansını koruyarak arttırmak mümkündür. Doğru ürün ve donanımlar araçlar için uzun vadeli kullanım imkanı oluşturur. Pütür sprey ve diğer temizleyici bakım ürünleri motorlu araçların gereksinimlerini tam anlamıyla karşılayan özel içerikler sergiler. Ortalama 200, 400 ve 500 ml olan çeşitli gramaj seçeneklerini pütür sprey çeşitleri arasında bulmak mümkündür.

Motip Pütür Spreyi Gri 500 Ml. Fiyatları

Geçmişten bugüne yeni nesil teknoloji ile geliştirilen araçlar için sayısız bakım ürünü çeşitleri bulunur. Motip gibi lider markaların çoğunda araçların çizik ve lekelenmelere karşı hassas yüzeylerine özel ürünler yer alır. Pütür spreyleri yüzey problemlerine kapsamlı çözümler üreten işlevsel temizlik ve bakım ürünlerinin başında gelir. Pütür spreylerinin fiyatları gramajına, rengine, markasına ve sunduğu özelliklere göre değişir. Genel anlamda 250, 400 ve 500 ml olarak gramaj seçenekleri sunan pütür spreylerin içerik miktarı arttıkça fiyatları da artış gösterir. Yüzeylere göre spreylerin sunduğu gri ve siyah gibi renk seçenekleri markalarına göre değişen fiyat oranları sergiler.

Motip Pütür Spreyi Gri 500 Ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ticari ve kişisel motorlu taşıtların yüzeylerinde dönem dönem kullanıma ve çevre şartlarına bağlı bazı hasar ve lekeler meydana gelir. Araç sahipleri için çeşitli markaların geniş bakım ürünleri yelpazesi bulunur. Bu ürünler içinde araç yüzeylerine odaklı geliştirilen pütür spreyleri yer alır. İdeal bir pütür spreyi seçiminde göz önünde bulundurulması gereken bazı noktalar vardır. Motorlu taşıtların yüzey tipi, kullanım gereksinimi ve yoğunluğu gibi konular sprey seçimini doğrudan etkiler. Metal yoğunluklu yüzeylere göre tasarlanan pütür spreyleri püskürtme tekniği ile uygulanır. 250 ile 500 ml gibi farklı gramaj alternatiflerine ek olarak yüzey rengine göre renk seçenekleri de sunar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Motip
SPT-MOTIP007