200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Motip Silikon Kalıp Ayırıcı Sprey 400 Ml.
Motip Silikon Kalıp Ayırıcı Sprey 400 Ml.
₺22,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Motip Silikon Kalıp Ayırıcı Sprey 400 Ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Sprey formu sayesinde istenilen yüzeye hızlı bir şekilde uygulanan bir üründür. Ürün sıkıldıktan sonra yayılır ve mükemmel bir şekilde yüzeye yapışır. Oldukça dayanıklı olan bu ürün mekanik, termal, hafif asitli olan yüzey ve alanlarda dayanıklılık gösterir. Zaman tasarrufu sağlayan bu ürün ile kullanıcı istediği sonucu yakalamış olur.

Stokta yok
₺22,90
Vergi dahil

Motip Silikon Kalıp Ayırıcı Sprey 400 Ml.

Kullanım alanı oldukça geniş olan Motip silikon kalıp ayırıcı sprey 400 ml.  farklı alanlara, kalıplara rahat bir şekilde uygulanır. Genel olarak yeni tasarlanan ve üretilmek istenen farklı şekillerde olan obje, metal ve aksamların kalıplarına sıkıldığı görülür. Uygulama öncesi bu spreyin kalıba sıkılması ile istenen şekil içerisinden kolay bir şekilde çıkartılır. Ayrıca araba içerisinde kullanılan bazı parçalara da bu ürün kullanılır. Örneğin, emniyet kemeri sürekli kullanım sonrasında esnekliğini yitirir. Kemerin hareketini sağlayan parçaya ve kemere doğrudan uygulanan bu sprey sonrası kullanımın kolaylaştığı görülür. Ayrıca yine araç içerisinde kapı ve cam kenarı gibi alanlara bu sprey uygulandığında hem zaman içerisinde oluşan sesler azalır, kullanıcı rahat bir şekilde araç içerisindeki ürünleri kullanmaya devam eder.

Motip‌ ‌Silikon‌ ‌Kalıp‌ ‌Ayırıcı‌ ‌Sprey ‌400‌ ‌Ml.‌‌ Çeşitleri ve Özellikleri

Ürünün farklı boy seçenekleri ile kullanıcı kendisine en uygun olan çeşidini alabilir. Bu ürünü farklı boylarını ihtiyacınıza göre tek veya set halinde de alabilirsiniz. Ürün boyları ile kullanıcılarına alternatifler sunan bu ürün sayesinde kalıpların kolay bir şekilde obje, metal gibi aksamlardan ayırma işlemi yapılabilir. Ayrıca ihtiyaç duyulan eşya, metal ve plastik kenarlarına uygulayarak ürünlerin eski esnekliğinde kullanılması sağlanabilir.

-        Malzemelerin kalıplara yerleşmesi sırasında yapışmasını önleyen, kaliteli bir yapıya sahiptir.

-        Sprey olarak istenilen alana püskürtülen bu ürün hızlı bir şekilde yayılır ve uygulanan yüzeye mükemmel bir şekilde yapışır.

-        Farklı yüzeylere kolay bir şekilde uygulanan bu ürün mekanik ve termal bir dayanıklılığa sahiptir.

-        Asit oranı yüksek işlemlerde de hafif dayanıklılık gösteren ürün yapısı sayesinde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğu görülür.

Yapıları farklı yüzey, kalıp gibi alanların kullanımı kolaylaştıran ve uygulandığı yüzeydeki objelerin, parçaların kolay hareketini, çıkarılmasını sağlayan bu ürünün kokusuz bir yapısı söz konusudur.

Motip‌ ‌Silikon‌ ‌Kalıp‌ ‌Ayırıcı‌ ‌Sprey ‌400‌ ‌Ml. Fiyatları

Spreyin değişen boylarının fiyat aralıkları birbirinden farklıdır. Kullanıcılar ihtiyaç duydukları miktar üzerinden istedikleri fiyatta yer alan ürünü alabilirler. Ayrıca bu ürünün tekli veya set şeklinde olan seçeneklerinin olması ile kullanıcılar kendi bütçelerinde ayırdıkları miktar üzerinden alımlarını yapabilirler. Kendi içerisinde aynı ml de olup, kullanım alanına göre üretilen seçenekleri söz konusudur. Örneğin, araç içerisinde ki alanlar için üretilen çeşidini değişen ürün boy ve fiyatları üzerinden alabilirsiniz. Aynı ürün boyunun mekanik aksamlarda kullanılan seçeneğinin fiyatı da ürün içeriğine göre değişiklik gösterdiği görülür. Asit olan alanlarda bile hafif dayanıklı gösteren ürün boyları farklı fiyatlar vererek kullanmanız mümkün. Tüm ürün içerikleri ve boyları kolay sprey kullanımına sahip olup, değişen fiyatları ile kullanıcılara sunulur.

Motip‌ ‌Silikon‌ ‌Kalıp‌ ‌Ayırıcı‌ ‌Sprey‌ ‌400‌ ‌Ml.‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Silikon spreyi kullanmayı düşünen kullanıcılar öncelikle hangi alanda bu ürüne ihtiyaç duyduklarını belirlemeleri gerekir. Örneğin, bu ürünü aracın cam, kapı kenarı veya emniyet kemeri gibi alanlarında kullanmak isteyen kullanıcılar araca özel üretilen seçeneğini almaları gerekir. Daha çok üretim kısmı veya metal aksamların olduğu alanlar için ise dayanıklılık seviyesi daha yüksek ürün çeşitlerini almaları doğru olur. İyi bir sonuç ve etki alabilmeleri için sprey formunda olan ürünlerin kullanılması gerekir. Ayrıca hızla yayılan ve uygulandığı alanda hızlı bir şekilde etki eden ürünleri tercih edebilirsiniz. Kalıp, tepsi veya geniş bir alan gibi ihtiyaç duyulan tüm alanlara uygulanan bu ürünlerden dayanıklı olan seçeneklerinin alınması ile hep doğru sonuç alabilir hem de uzun süre kullanabilirsiniz. Ürün seçenekleri arasından en kaliteli içeriğe sahip olanı alan kullanıcı hızlı bir şekilde istediği sonucu almış olurlar. Özellikle araç içinde uygulandığı alanda hemen etki eden ve mekanizmayı yenileyen bu ürün sayesinde kullanıcı memnuniyetinin sağlandığı görülür.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Motip
SPT-MOTIP002