200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Motip Silikon Sprey 400 Ml.
Motip Silikon Sprey 400 Ml.
₺22,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Motip Silikon Sprey 400 Ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Uygulanması kolay, sprey formunda olan bu ürün bisiklet ve araçların tüm parçalarına sıkıldığı an itibari ile hızlı bir şekilde kurur. Uygulandığı alana eşit şekilde yayılan ve emilen yapısı sayesinde plastik, metal gibi aksamların koruyuculuğunu üstlenir. Su itici özelliği ile değişen hava koşullarında parçaların ıslanmasını engeller. Ayrıca uygulandığı yüzey ve parçanın ses çıkarmadan çalışmasını sağlar.

Stokta yok
₺22,90
Vergi dahil

Motip Silikon Sprey 400 Ml.

Otomobil, bisiklet gibi araçların plastik, metal gibi parçalarına kolay bir şekilde uygulanabilen bir spreydir. Bu sprey sayesinde buzlanma, kir ve nem gibi durumlara karşı araçların parçalarının koruyuculuğu arttırılmış olur. Kauçuk parçaların yanı sıra plastik ve metal parçalara da bu sprey uygulanır. İlgili parça ve aksamları hem korumak hem de yağlamak için kullanıcılar rahat bir şekilde bu ürünü kullanabilirler. Uygulandığı alanı korumasına ek olarak parçaların kırılmasına ve ses çıkarmasına da engel olur. Hava durumlarına karşı koruyuculuk etkisi yüksek olan bu ürün su itici bir özelliğe sahiptir. Bu ürün sayesinde kullanım sırasında bir ses duyulmaz ve parçaların mevcut durumu korunur.

Motip‌ ‌Silikon‌ ‌Sprey‌ ‌400‌ ‌Ml.‌ Çeşitleri ve Özellikleri

Bisiklet  ve otomobil gibi araçların durağan, hareket halinde veya değişen hava koşullarında kullanılan silikon sprey ve çeşitleri sayesinde kullanıcılar  bu araçların tüm parçalarını kolay bir şekilde korumaya alır.

-        Uygulaması ve kullanması kolay olan bu spreyin su itici özelliği ile yağışlı havalarda tüm aksamların mevcut durumunu sabit kılmak mümkündür.

-        Yüksek kalite ve koruyucu pigmentlere sahip olan ürün yapısı sayesinde çevre etkilerine karşı araçların parçaları kolay bir şekilde koruma altına alınır.

-        İşlem sonrası yüzeye yayılan ve kolayca emilen dengeli sıvı yapısı ile etkisini kısa sürede gösterir. Böylece uygulama sonrası parçalardan gelen gıcırtıya benzer seslerin azaldığı görülür.

-        Silikon özelliği ile sıkıldığı parça ve yüzeyi hemen sarar ve bütünleştiği söylenebilir.

Araç ve bisikletlerin kir ve nem gibi farklı tüm çevresel etkilerden kolay bir şekilde korunmasını destekleyen Motip‌ ‌Silikon‌ ‌Sprey‌ ‌400‌ ‌Ml spreyi kullanıcılar deneyimleri olmadan, kolay bir şekilde kullanım yapabilirler. Böylece işlem yapılacak alana kolay bir şekilde sıkılan bu ürün anında parçalara nüfuz eder ve etkisini göstermeye başlar. Kauçu iten yapısı sayesinde kolay bir şekilde ses gelen parçaların doğru çalışmasına destek olur.

Motip‌ ‌Silikon‌ ‌Sprey‌ ‌400‌ ‌Ml.‌ Fiyatları

Bisiklet ve araçların parçalarına uygulanan bu ürünün değişen boy seçeneklerinin fiyatlarının değiştiğini söyleyebiliriz. Koruyuculuk oranı yüksek olan ve kalitesi sayesinde parçaların hava durumuna karşı dayanıklılık seviyesini arttıran ürün seçeneklerinin fiyat aralıkları birbirinden farklıdır. Bisikletin veya aracın parçalarına uygulanacak miktar üzerinden kullanıcılar ürün boyuna karar verebilir. Böylece kendi ihtiyaçları ve bütçelerine göre istediği seçeneği almış olurlar. Ürünün kalitesi, dayanıklılık ve koruyuculuk seviyesi gibi unsurların fiyatlar üzerine doğrudan bir etkisi söz konusudur.  Ayrıca su itici özellik gibi başlıca parçaların korunmasına etki eden kriterlerin ürün fiyatını değiştirdiği söylenebilir. Sprey boyaların farklı boy ve renk seçenekleri arasından bütçenize uyan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Motip‌ ‌Silikon‌ ‌Sprey‌ ‌400‌ ‌Ml.‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcılar kendi otomobilleri, bisiklet gibi araçları için koruma amaçlı silikon yapılı spreyler kullanabilirler. Bu ürünlerin seçimi sırasında homojen ve dengeli bir içeriğe sahip ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Ayrıca kullanılacak spreyin boyutlarına ihtiyaç doğrultusunda karar vermek mümkündür. Özellikle küçük bir alan için kullanım sağlama isteyen kullanıcılar aynı ürünü tek ve miktarı az olan seçeneklerini alabilirler. Aynı ürünü hem otomotiv hem de bisiklete kullanmak mümkündür. Dolayısıyla iki ürün veya çoklu parçalar için kullanmak isteyen kullanıcılar aynı ürünü birden fazla veya set olarak alabilirler. Çevresel etkilerden araçları koruyan bu spreyin kaliteli seçeneklerini ve yüksek koruyucu pigment içeriğe sahip olan ürünlere yönelmek gerekir. Özellikle kauçuğu yalıtan ürün seçeneklerini alan kullanıcı kullandıkları araçlardan daha iyi ve ses gelmeden hareket ettiğini görmeyi deneyimle fırsatı yaşar. Ayrıca kullanım sonrası hızlı kuruyan ve koku bırakmayan bazlı ürünlerin alınması önemlidir. Böylece hem etki hemen görülür hem de kullanıcılar özellikle otomotiv içerisinde anlık ürünü kullanabilirler.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
Motip
SPT-MOTIP003