200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Motip Üniversal Akrilik Jant Boyası Gümüş 500 Ml.
Motip Üniversal Akrilik Jant Boyası Gümüş 500 Ml.
₺27,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Motip Üniversal Akrilik Jant Boyası Gümüş 500 Ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Sprey formülü ile kolay ve hızlı bir şekilde kullanıcı bu ürünü istediği janta uygulayabilir. Canlı ve kalıcı renkleri sayesinde hem jantların görünümü yenilenir hem de toz gibi hava durumlarından da etkilenmeden aynı rengini koruduğu görülür. Hızlı kuruyan ve hemen yüzeye yapışan formülü sayesinde kullanıcılar araçlarına jantlarını takıp, zaman kaybetmeden kullanmaya başlayabilirler.

Stokta yok
₺27,90
Vergi dahil

Motip Üniversal Akrilik Jant Boyası Gümüş 500 Ml.

Aracın lastik bölümünde yer alan jantların boyanma işlemi için bu sprey boyalar kullanılır. Bu ürün ve çeşitleri sayesinde eski görünen jantlar yeni bir görünüme kavuşur. Ayrıca yeni bir aracın mevcut jant rengini beğenmeyen veya farklı renk isteyen kullanıcılar da bu ürün ile renk değişimi yapabilirler. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün ile araçta takılı olan jantlar toz olmayan bir alanda çıkarılır. Sonrasında yüzeyine sprey ile istenen renk püskürtülerek boyama işlemi yapılır. Paslanan jantlarda değiştirilmeden yine aynı boyalar ile yeni bir görünüme kavuşturulur. Deneyim gerektirmeyen sprey formülü sayesinde kullanıcı istediği alanı beğendiği renge kısa sürede boyayabilir veya boyatabilir.

Motip‌ ‌Üniversal‌ ‌Akrilik‌ ‌Jant‌ ‌Boyası‌ ‌Gümüş‌ ‌500‌ ‌Ml Çeşitleri ve Özellikleri

Hem dekorasyon hem de jantların yenilenmesi için kullanılan jant boyaların renk seçeneklerinin alternatifleri oldukça fazla sayıdadır. Ayrıca renk seçeneklerine ek olarak ürün boyları da kullanıcıların seçimlerinin kolaylaştırdığı söylenebilir. Örneğin, Motip‌ ‌Üniversal‌ ‌akrilik‌ ‌jant‌ ‌boyası‌ ‌gümüş‌ ‌500‌ ‌Ml ürün boyunun hem farklı rengi hem de farklı boy seçeneğini bulabilirsiniz.

-        Kolay kullanımı olan ve sprey formülü ile jantlara uygulandıktan sonra parlaklık veren bir üründür.

-        Pigmentli koruyucu yapısı sayesinde püskürtülen alanın hem canlı görünmesini sağlar hem de toz, çizilme gibi durumlara karşı koruyuculuk etkisi söz konusudur.

-        Ekstra vernik ile de kullanılan bu ürün sıkılan alana hemen yapışır ve kalıcılığını uzun süre korur.

-        Hızlı kuruyan formülü sayesinde kullanıcı jantları aracına zaman kaybetmeden takabilir.

Kalıcı yapısı sayesinde çelik ve hafif metal jantlarda uzun süre aynı rengini koruduğu görülür. Dolayısıyla kullanıcı bu ürünün istediği renk ve boyutunu alarak jantlarına uygulama işleminden sonra aynı memnuniyetle uzun süre kullanmaya devam eder.

Motip‌ ‌Üniversal‌ ‌Akrilik‌ ‌Jant‌ ‌Boyası‌ ‌Gümüş‌ ‌500‌ ‌Ml Fiyatları

Fiyat aralıklarına doğrudan etkiyi renk seçenekleri ve ürün boylarının yaptığını söyleyebiliriz. Pigment koruyucu yapılarının kalitesi arttıkça ürün fiyatları da bu noktada değişiklik gösterir. Sprey formüllerinin hızlı kuruyan ve canlı renklerinin fiyatlarının da birbirinden farklı olduğu görülür. Kullanıcılar jantlarının rengini değiştirmek için farklı fiyat aralıkları üzerinden ihtiyaç duydukları ürün miktarını alabilirler. Boy seçeneklerinin değişen gramajları üzerinden fiyatlarının belirlendiği söylenebilir. Ayrıca birden fazla renk seçeneği ve fiyat aralığının olması sebebiyle kullanıcılar kendi tercihleri üzerinden seçimlerini yapabilirler. İhtiyaçları doğrultusunda bütçeyi aşmadan rahatlıkla seçim yapılabilecek bolca alternatifin olduğu söylenebilir. Dolayısıyla alternatif fiyat aralıkları sayesinde kullanıcılar kendi araçlarının jantlarının görünümlerini hızlı bir şekilde yenileyebilirler.

Motip‌ ‌Üniversal‌ ‌Akrilik‌ ‌Jant‌ ‌Boyası‌ ‌Gümüş‌ ‌500‌ ‌Ml Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Jant boyasını almak ve jantlarına kullanmak kullanmak isteyen kullanıcılar öncelikle ihtiyaç duydukları ürün boyuna karar verebilirler. Ayrıca kendi araçlarının jantlarının rengine göre yeni veya aynı rengi de tercih etmeleri mümkündür. Sprey boya seçerken hızlı kuruyan, hemen eriyen ve koruyuculuk pigmentine sahip olan seçenekli ürünlerin alınması doğru olur.  Ayrıca kullanım kolaylığı açısından spreyli, kokusuz ve dayanıklılık seviyesi yüksek ürünler tercih edilmesi gerekir. Renk konusunda karar tamamen kullanıcının beğenisine ve tercihine kalmış bir durumdur. Daha canlı bir görünüm isteyen kullanıcılar parlak tonları tercih edebilirler. Ayrıca jantın materyal yapısına en uygun olan spreyin seçilmesi önemlidir. Doğru seçilen ürün ile boyama işlemi kısa sürede içerisinde doğru bir şekilde tamamlanmış olur. Kullanıcılar tek bir jantın çiziğini de kapatmak isteyebilir, tüm jantlarının tamamen rengini de değiştirmek isteyebilir. Bu gibi durumlarda yapılacak alana göre ürün boyu alınması gerekir. Ayrıca hızlı kuruyan ve yapışan ürünleri alan kullanıcılar boyama işlemi sonrasında jantlarını takabilirler.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Motip
SPT-MOTIP011