200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy Detaylı Araç Dış Temizleme Seti 500'er ml.
Sepetfy Detaylı Araç Dış Temizleme Seti 500'er ml.
₺52,90 ₺42,32
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy Detaylı Araç Dış Temizleme Seti 500'er ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Detaylı araç dış temizleme setleri zengin içeriği ile etkili bir temizlik deneyimi sunar. Araç boyası, lastik koruma ve jant temizleyici içeren setler, ideal boyutlu ambalajı ile farklı ihtiyaçları karşılar. Püskürterek kullanılan temizlik spreyleri, farklı araç modellerinde kullanılabilir. Temizlik spreylerini uzun süre kapalı biçimde bozulmadan saklayabilirsiniz. 

Stokta yok
 • -20%
₺52,90
₺42,32 20% kazanın
Vergi dahil

Sepetfy Detaylı Araç Dış Temizleme Seti 500'er ml.

Otomobillerin temizliği ve bakımı araç sahiplerini yakından ilgilendiren konulardan biridir. Farklı temizlik ürünleri ile araçların çeşitli kısımları temizlenir. Plastik, deri, metal ve silikon gibi farklı malzemelerin kullanıldığı araç parçalarının yıpranmaması için özel içeriklere sahip ürünler kullanılır. Araç temizleme setleri farklı alanlarda kullanılabilen temizlik ürünlerini bir araya toplar. Torpido, jant, dış yüzey ve lastiklerde kullanıma uygun çeşitli temizlik ve bakım ürünlerini bir araya toplayan araç temizlik setleri zengin içeriği ile dikkat çeker. Temizlik sırasında ihtiyaç duyulabilecek her ürünü sunan setler, ideal boyutları ile uzun süreli kullanım fırsatı sunar. Temizlik ve bakım sağlayan bu ürünler hoş kokularıyla araçların güzel kokmasını sağlar.  

Sepetfy Detaylı Araç Dış Temizleme Seti 500'er ml. Çeşitleri 

Araçların iç ve dış temizliği için farklı içeriklere sahip temizlik ürünleri kullanılır. Bu ürünler farklı türdeki malzemeleri aşındırmayacak özelliklere ve içeriklere sahiptir. Pratik bir kullanım sağlayan detaylı araç dış temizleme setleri ile farklı aksamları kolayca temizleyebilirsiniz. Sepetfy detaylı araç dış temizleme seti 500'er ml. lastik, jant ve boya üzerinde kullanıma uygun seçenekler sunar. Kaliteli formüle sahip temizlik ürünleri etkili bir temizlik ve koruma sağlar.  

 • Detaylı dış temizlik seti içerisinde jant temizleme, hızlı cila ve lastik koruyucu ürünler yer alır.  

 • Koruma ve temizlik ürünleri sprey formundaki ambalaj tasarımı ile pratik bir kullanım deneyimi sunar.  

 • Set içinde yer alan tüm ürünler 500 ml’lik şişe tasarımına sahiptir. Sprey formu ile kolay kullanım sağlayan temizlik ürünleri, güçlü formülü ile kusursuz bir temizlik sağlar.  

 • Hızlı cila spreyi, farklı araçlarda kullanılabilir bir formüle sahiptir. Durulama gerektirmeyen bu spreyleri belirli aralıklar yenileyebilirsiniz.  

 • Araç boyasının parlaklığını artıran bu ürünler yüzey üzerini kaplayarak su, toz ve kirin tutunmasını önler.  

 • Lastik parlatıcı ve koruyucu spreyler ile özel formülü ile parlaklık kazandırır. Lastiklerin parlak görünmesini sağlayan bu ürünler koruyucu özelliği ile dayanıklılığı artırır.  

 • Jantlarda biriken inatçı kirleri temizlemek için jant temizleme spreyini kullanabilirsiniz. İnatçı ve yoğun kirlerini temizleyen güçlü formüle sahip bu ürün, parlak bir görünüm kazandırır. 

 

Sepetfy Detaylı Araç Dış Temizleme Seti 500'er ml. Fiyatları 

Arabaların temiz ve bakımlı görünmesi için özel formüllerde üretilen ürünler kullanılır. Araçların farklı kısımlarına göre tasarlanan ürünlerin içerikleri çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Lastik, jant ve dış yüzeyde kullanılan temizlik ve bakım ürünlerini bir araya toplayan detaylı araç dış temizleme setleri pratik bir kullanım sunar. Aracın dışını komple temizleyecek ürün çeşitliliği sunan setler uygun fiyatlarıyla bütçeleri sarsmaz. 500 ml’lik ideal boyutlara sahip ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Araç temizliğini kendi yapmak isteyen kullanıcılar için ekonomik bir seçenek olan bu setler, kaliteli içeriği ile profesyonel bir temizlik görünümü sağlar. Temizlik setlerinin fiyatları ürün miktarına ve çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlara zengin çeşit seçeneği sunan araç dış temizlik setleri farklı araç modellerinde kullanılabilir. 

Sepetfy Detaylı Araç Dış Temizleme Seti 500'er ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Detaylı temizlik setlerinin içinde temizlik ve koruma sağlayan ürünler yer alır. Aracın temizlenecek kısımlarına göre kullanılacak temizlik ürünleri farklılık gösterir. Detaylı dış araç temizlik seti seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Set içeriğinde yer alan temizlik ve koruma spreylerinin çeşitlerine göre seçim yapabilirsiniz. Lastik ve jantlarda kullanım için farklı formüllere sahip temizlik spreyleri kullanılır. Spreylerin kullanılacağı parçalara uygun olması etkili bir temizlik deneyimi için önemlidir. Temizlik sıklığına göre kullanıcılar birden fazla set seçimi yapabilir. Uygun fiyatlar sunan setler, etkili bir temizlik ve koruma sağlar. Araçların kirlilik durumuna göre temizlik periyotlarını ayarlayabilirsiniz.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPTFY4311

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy Torpido Deri Vinil...

Sepetfy Torpido Deri Vinil Parlatıcı Koruyucu Süt Sprey...

Normal fiyat ₺20,90 -20% Fiyat ₺16,72
 • -20%
Sepetfy Zift Folyo Bant...

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺21,90 -20% Fiyat ₺17,52
 • -20%
Sepetfy Sihirli Su Genel...

Sepetfy Sihirli Su Genel Döşeme & Motor Temizleme Sprey...

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
 • -20%