100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy Detaylı İç ve Dış Araç Temizleme Seti 500'er ml.
Sepetfy Detaylı İç ve Dış Araç Temizleme Seti 500'er ml.
₺54,90 ₺43,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy Detaylı İç ve Dış Araç Temizleme Seti 500'er ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Otomobiller çevre ve hava koşullarına maruz kalarak zaman içinde leke ve kir biriktirir. Hem iç hem de dış alanlara yönelik değişen yüzeylere uygun özel araç temizleyicileri bulunur. Cam, kumaş ve plastik yüzeylerde uygulanabilen araç temizleyicileri çoğunlukla setler halinde sunulur. Sepetfy’da olduğu gibi detaylı temizleyicilerin ortalama gramajı 500 ml civarındadır.

Stokta
  • -20%
₺54,90
₺43,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sepetfy Detaylı İç ve Dış Araç Temizleme Seti 500'er ml.

Kişisel, araçlar şehir içi ve şehirlerarası yollarda yaygın bir kullanıma sahiptir. Kişilere özgürce seyahat etme hakkı veren araçların düzenli bakım ve temizliği alınan performansı doğrudan etkiler. Bakımlı araçlar yol ve sürücü güvenliği açısından ortalamanın üzerinde bir verim sağlar. Bu bakımlar içerisinde araç içi ve dışında kullanılabilen bazı temizlik malzemeleri bulunur. Ayrı ayrı bulunabilen temizlik malzemelerinin bir kısmı bazı markalar tarafından set halinde sunulur. Set temizlik ürünleri içerik ve gramaj olarak değişirken aynı zamanda sıvı formlarda da çeşitlilik yaratır. Araçların temizlik ihtiyaçları kullanım sıklığına ve yoğunluğuna bağlı olarak ortaya çıkar.

Sepetfy Detaylı İç ve Dış Araç Temizleme Seti 500'er ml. Çeşitleri

Otomobiller içerisinde kişilerin yiyecek, içecek ve sigara gibi çeşitli tüketim alışkanlıklarına sıklıkla rastlanır. Kullanım şekline istinaden araçların iç ve dış bölümleri belirli zamanlarda temizlenme ihtiyacı gösterir. Bu durumlar için özel olarak geliştirilen otomobil bakım ürünleri içinde pek çok temizlik malzemesi yer alır. Aynı anda iç ve dış bölgelere uygun olan temizlik malzemeleri araçların detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlar. Sepetfy detaylı araç temizleme seti 500'er ml. çeşitleri arasında cilalar, koruyucular ve parlatıcılar olmak üzere birçok farklı ürün grubu bulunur. Set halinde araç kullanıcılara sunulan temizlik ürünleri işlevsel olarak birden fazla fayda sunar:

  • Sepetfy araç temizleme setleri araçların hem dış hem iç kısmında kullanıma uygundur.

  • Tek seferde koruma, parlatma ve temizleme işlevlerini yerine getirir.

  • Çoklu işlevi sayesinde setler aracın detaylı temizlenmesine yardımcı olur.

  • Yağışlı ve tozlu hava koşullarından etkilenen aracın dış yüzeyinde kullanım boyunca pek çok kir ve leke birikir. Düzenli periyotlarda temizliği yapılan araçlar diğerlerine oranla daha uzun kullanım ömrüne sahip olur.

 Araç içi ve dışındaki ekipman ve materyallerin işlevselliği aynı şekilde bakım ve temizlikleri ile ilgilidir. Temizlik setleri gibi birden çok ürün çeşidini bir arada sunan ürünler işlem sırasında pratik bir uygulama imkanı tanır. Temizlik setleri içerikle bütçe seçeneklerine sahiptir.

Sepetfy Detaylı İç ve Dış Araç Temizleme Seti 500'er ml. Fiyatları

Araç camları, koltukları, jantları gibi farklı bölümlerde sürüşlerden sonra birtakım temizlik gereksinimleri açığa çıkar. Araçların dış ve iç bölümlerinin temizliklerine uygun geliştirilen yüzey temizleyicileri çoğunlukla sprey formundadır. Cilalama, parlatma ve temizlik sonrası koruma sağlayan özel içerikli temizleyicilerin bir kısmı setler halinde hazırlanır. Ayrı bulunan temizleyicilerin maliyetlerine oranla setlerin fiyatları daha yüksek kalır. Sepetfy detaylı temizlik setleri ortalama 500 ml gramaja sahiptir. 500 ml’den az olan temizlik ürünlerinin maliyetleri fazla olanlara kıyasla daha hesaplıdır. Detaylı araç temizleyicileri gereksinim ve kullanıma göre pek çok çeşit ile bütçe seçeneğini beraber sunar.

Sepetfy Detaylı İç ve Dış Araç Temizleme Seti 500'er ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Otomobiller için özel formüle edilen temizleyicilerin çoğu birden fazla işleve sahiptir. Kişisel araçlar için ideal temizlik setlerini belirlerken bazı özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Aracın temel bakım gereksinimleri, temizleyici türü ve işlevi ile miktarı belirleyici özellikler arasındadır. Aynı anda birden fazla işlevi gerçekleştirmek isteyenler için temizleyici gruplarını tek tek almak yerine set halinde kullanmak pratik olur. Yaklaşık 200 ile 500 ml arasında bulunan temizleyicilerin büyük bir kısmı sprey ve jel içeriklerden oluşur. Kullanım tercihine göre farklı formlarda olup cila, parlatma ve koruma sağlayan araç temizleyicileri mevcuttur.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPTFY4334

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy Zift Folyo Bant...

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺21,90 -20% Fiyat ₺17,52
  • -20%
Sepetfy Lastik Parlatıcı...

Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey...

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
  • -20%
Sepetfy Jant Temizleyici...

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
  • -20%