200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml.
Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml.
₺17,90 ₺14,32
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Sepetfy jant temizleyici ve parlatıcı sprey, etkili formülü ile araç sahiplerinin beklentilerini karşılar. İnatçı kirleri temizleyen etkili formül, yüzey üzerinde parlaklık ve koruma sağlar. Sık aralıklarla kullanıma uygun bu ürünler, kaliteli formülü ile jant yüzeyinde leke ve iz bırakmaz. İdeal boyutlu ambalaja sahip temizlik ürünleri sprey formuyla kolay kullanım deneyimi sunar.

Stokta
 • -20%
₺17,90
₺14,32 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml.

Araç jantları, en çok kirlenen ve yıpranan aksamlar arasında yer alır. Otomobillerin görünümü doğrudan etkileyen jantları ve kapaklarını temizlemek için çeşitli ürünler kullanılır. Jant temizleme spreyleri, özel bileşikleri ile yüzey üzerine zarar vermez. Etkili bir temizlik sağlayan bu spreyler, yüzeylerin parlak görünmesini sağlar. Silikon, karnuba gibi doğal ve sentetik maddelerle zenginleştirilen ürünler, jant yüzeylerini kir ve toza karşı korur. Araç temizliği yaparken kullanabileceğiniz temizlik ürünleri, sprey formuyla pratik bir kullanım sağlar. Jant üzerinde biriken inatçı kirleri temizleyen ürünleri, sünger veya bez yardımıyla yüzey üzerinde dağıtabilirsiniz. Hassas içeriğe sahip temizlik ürünü, jant yüzeyini korur. 

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml. Çeşitleri 

Araçların dış görünümü doğrudan etkileyen jantların temizliği için özel içeriklere sahip ürünler kullanılır. Sürekli kullanıma uygun jant temizlik ürünleri sprey formundaki şişesiyle pratik bir kullanım sunar. Sepetfy jant temizleyici parlatıcı koruyucu sprey 500 ml. çeşidi etkili formülü ile inatçı kirleri temizler.   

 • Doğal ve sentetik malzemelerle üretilen özel formül kılcal çiziklerin kapatılmasını sağlar.  

 • Jant yüzeyinde koruma sağlayan bu ürünleri belirli aralıklarla kullanabilirsiniz. 

 • Jant ve kapak üzerinde biriken yoğun kirleri temizler. Yüzey üzerine zarar vermeyen formüle sahip ürün jantlara parlaklık kazandırır.  

 • Çizik ve leke oluşturmayan spreyler, güçlü formülü ile etkili bir temizlik sağlar.  

 • Yoğun kirleri belli bir miktar ürünü jant üzerine püskürterek eşit şekilde dağıtarak temizleyebilirsiniz. Sert müdahale gerektirmeden kirleri temizleyen spreyleri, sünger ve bez yardımı ile dağıtabilirsiniz.  

 • Temizlik spreylerini düzenli kullanarak jantların bakımını yapabilirsiniz. Yüzey üzerinde koruma sağlayan bu ürünler oksitlenme ve kararmalara karşı koruma sağlar.  

 • Jantlara yüksek parlaklık kazandıran ürünleri farklı özelliklere sahip jantlarda kullanabilirsiniz.  

 • Leke tutmayı önleyen bu ürünler yüzey üzerini kaplayarak, su ve kir tutunmasını önler.  

 • Koruyucu spreylerin kullanım süreleri çevresel faktörlere göre ayarlayabilirsiniz. Yağmur, toz ve açık alana uzun süreli maruz kalan jantları sık aralıklarla bu ürünlerle temizleyebilirsiniz.  

 • Jant temizleyici spreylerden istenilen performansı almak için kullanım talimatlarına göre uygulama yapmalısınız.   

 

 

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml. Fiyatları 

Araçların temizlik ürünleri kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Farklı malzemelerin kullanıldığı araçların temizliği için farklı formüllere sahip temizlik ürünleri kullanılır. Jant temizliği yapmak için özel geliştirilen temizlik ürünleri, koruma ve parlaklık sağlar. Sepetfy jant koruma ve temizlik spreyi özel formülü ile jant üzerindeki kirleri temizler ve parlaklık kazandırır. Düzenli kullanıma uygun olan bu ürünler uygun fiyatları ile her bütçeye uyum sağlar. 500 ml’lik sprey şişesiyle pratik uygulama sağlayan temizlik ürünlerini farklı araçların jant temizliği için kullanabilirsiniz. Temizlik spreylerinin fiyatları ürün miktarına ve içeriklerine göre değişir. Her bütçeye uygun fiyatlar sunan jant temizleme spreyleri dayanıklı formülü ile uzun süre bozulmadan saklanabilir.  

 

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanımı yaygın araç bakım ürünlerinden biri olan jant temizleme spreyleri farklı içeriklerde üretilir. Bu ürünleri satın alırken içeriklerine ve özelliklerine dikkat etmek ürünlerden maksimum fayda almanızı sağlar. Jant temizlik spreylerinin lekeleri çıkaracak yoğun formüle sahip olması etkili bir temizlik için önemlidir. Ayrıca, spreylerin yüzeyi aşındırmaması ve parlaklık sağlaması dikkat edilmesi gereken durumlar arasında yer alır. Kullanım sıklığına göre satın alınacak ürün miktarı değişiklik gösterebilir. 500 ml’lik ambalaja sahip Sepetfy jant temizleme spreyi ideal boyutuyla farklı ihtiyaçları karşılar. Püskürtülerek kullanılan ürün, yüzey üzerinde eşit dağılarak etkili bir temizlik sağlar. İşlevsel özelliklere sahip bu ürünler temizliğin yanı sıra jant parlaklığı ve koruma etkisi yaratır.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPTFY4181

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy Torpido Deri Vinil...

Sepetfy Torpido Deri Vinil Parlatıcı Koruyucu Süt Sprey...

Normal fiyat ₺20,90 -20% Fiyat ₺16,72
 • -20%
Sepetfy Zift Folyo Bant...

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺21,90 -20% Fiyat ₺17,52
 • -20%
Sepetfy Lastik Parlatıcı...

Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey...

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
 • -20%