100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey 500 ml.
Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey 500 ml.
₺17,90 ₺14,32
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey 500 ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kişisel binek araçlarının lastik durumu performans, güvenlik ve verimlilik açısından birçok şey söyler. Güvenli yolculuklar için lastiklerin düzenli bakım ve temizliklerinin sağlanması önemlidir. Koruyuculu lastik parlatıcıları gibi özel temizlik ürünleri araç lastiklerinin bakımına yönelik üretilir. Sepetfy’ın 500 ml olan lastik temizleyici spreyleri kapsamlı bir lastik bakımı ve temizliği sunar.

Stokta
  • -20%
₺17,90
₺14,32 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey 500 ml.

Otomobiller, sürüş sırasında yol üzerindeki tüm toz, kir ve yağ içeriklerini tekeleri üzerinde toplar. Zaman içinde kullanıma bağlı olarak tüm kirler birikerek tekerlerde yıpranmaya ve işlev kaybına neden olur. Araçların rutin bakımları arasında teker ve fren sisteminin kontrolü önemlidir. Teker bakımları için çeşitli temizlik ürünleri özel olarak hazırlanır. Genellikle sprey formunda olan temizleyiciler içinde parlatıcı ve koruyucu özellikli ürünler yer alır. Otomobil lastiklerinin yapısını koruyarak temizlenmesini sağlayan temizleyiciler aynı zamanda rengini de canlandırma özelliği sergiler. Bakım ürünleri temizleyici içerikleri ve miktarları açısından hem işlev hem de maliyet olarak çeşitli seçenekler barındırır.

Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey 500 ml. Çeşitleri

Toplu ulaşım araçlarının popüler alternatiflerinden olan kişisel binek araçları yolculuklar için kullanım ve zaman esnekliği sağlar. Kişisel araçlar farklı kullanım şekilleri ve değişen yol yapıları sebebiyle ilerleyen zamanlarda belirli bir yıpranma ve kirlenme durumu gösterir. Özellikle araba tekerlekleri için düzenli bakım hem yol güvenliği hem de kullanım ömrü açısından ayrı önem arz eder. Sepetfy lastik parlatıcı & koruyucu sprey 500 ml. çeşitleri yönünden onlarca seçeneği bir arada kullanıcılara sunar. Lastik temizleyicilerinin çoklu işlevleri beraberinde birçok avantaj getirir:

  • Parlatıcılı temizleyiciler lastiklerin diş aralarını temizlerken renk canlılığını da korur.

  • Temizlerken lastik yapısını aşındırmadan koruyan içeriğe sahiptir.

  • Lastikleri yenilerken kullanım ömrünün uzamasını destekler.

  • Profesyonel araç bakım ürünleri uzman kişiler ve sürücüler tarafından doğrudan lastik üzerine uygulamaya elverişlidir. 

  • Temizleyici içeriklere sahip olan ürün grupları ya doğrudan sprey olarak ya da fırça gibi yardımcı ürünler ile uygulanır. 

Tekerlek bakımında önemli bir diğer detay olan fren balatalarının her türlü kir ve tozdan korunması gerekir. Temizleme işlemi esnasında fren balatalarına dikkat edilerek uygun ürünlerin kullanılması önerilir. Pek çok lastik temizleyicisi özel formülü sayesinde kirleri aracın parçalarına zarar vermeden özenle bakımını gerçekleştirir. Pratik bir işlem sunan sprey temizleyiciler yeni lastikler yerine var olanları muhafaza ederek sürücüler için uzun vadeli kullanıma olanak verir.

Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey 500 ml. Fiyatları

Araç bakımının olmazsa olmazları arasında gelen tekerlek temizliği gerek fren sistemi gerekse lastiklerin ömrü için ayrı önem taşır. Çeşitli altyapıya sahip yollar özellikle şehir içi sınırlarında yoğun miktarda kir tabakası barındırır. Araçların kullanım sıklığına istinaden lastiklerin bakım ihtiyacı ortaya çıkar. Temel olarak lastik bakımında belli başlı temizleyici spreyler yaygın olarak tercih edilir. Sepetfy lastik parlatıcı ve koruyucu sprey fiyatları miktarına ve içeriğine göre değişiklik gösterir. Ortalama 500 ml spreylerin fonksiyonları arttıkça fiyatları da artar. Markasına göre kimi lastik temizleyicisinin gramajı diğerlerinden farklıdır. 500 ml’den az olan spreylerin maliyetleri diğerlerine kıyasla yüksektir.

Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey 500 ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Lastikler, araçların yol güvenliğini etkilerken aynı zamanda sürüş performansını da etkiler. Kişisel araçların lastik bakımında yararlanılan belirli ürün grupları bulunur. Lastiklerin yapısal özelliklerine göre özel olarak geliştirilen formüller temizlik malzemelerinin içeriğini oluşturur. Araçlar için uygun bir lastik temizleyici seçerken gramaj ve işlev başta olmak üzere birçok özelliğe dikkat etmek gerekir. Yaklaşık 100-500 ml arasında hazırlanan temizleyici spreylerin her biri markasına göre çeşitlenir. Lastiklerin modeli, durumu ve yaşı doğru temizlik ürünlerinin belirlenmesinde kilit rol oynar. Uzun ömürlü lastikler için renk, doku ve yapı bütünlüğünün korunması gerekir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPTFY4204

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy Zift Folyo Bant...

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺21,90 -20% Fiyat ₺17,52
  • -20%
Sepetfy Jant Temizleyici...

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
  • -20%
Sepetfy Quick Polish Hızlı...

Sepetfy Quick Polish Hızlı Cila Boya Parlatıcı Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺21,90 -20% Fiyat ₺17,52
  • -20%