200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy Quick Polish Hızlı Cila Boya Parlatıcı Sprey 500 ml.
Sepetfy Quick Polish Hızlı Cila Boya Parlatıcı Sprey 500 ml.
₺21,90 ₺17,52
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy Quick Polish Hızlı Cila Boya Parlatıcı Sprey 500 ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Hızlı cila spreyleri araç boyalarının parlak ve temiz görünmesini sağlar. Karnuba içeren ürünler, kılcal çizikleri doldurur. Boya üzerinde su, toz ve kir tutunmasını önleyen cilalar, sprey formu ile kolayca uygulanabilir. Belirli aralıklarla yenilen cila uygulamaları, yüzey üzerinde leke ve iz bırakmaz. Plastik, lastik ve cam yüzeylerde kullanılabilen ürünler ideal boyutları ile kullanıcılarını memnun eder. 

Stokta
 • -20%
₺21,90
₺17,52 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sepetfy Quick Polish Hızlı Cila Boya Parlatıcı Sprey 500 ml.

Araç sahipleri, otomobillerinin her zaman parlak ve temiz görünmesini ister. Araç dış yüzeyine uygulanan cilalar, boya pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar. Önemli bir araç bakım kiti olan hızlı cila spreyleri, pratik kullanıma sahiptir. Sprey formu ile kolayca boya üstüne uygulanan ürünler, özel içeriği ile boya üzerine zarar vermez. Boya üzerindeki toz, leke ve kılcal çiziklerini kapatan ürünler, sentetik ve doğal maddelerin bir araya gelmesi ile üretilir. Hızlı kuruyan formüle sahip boya parlatıcı cilalar, leke ve iz bırakmaz. Araç boyasını koruyan cilalar, yüzey üzerine toz ve kir tutunmasını önler. Yüzey üzerinde ince tabaka oluşturan bu spreyler, korozyona karşı koruma sağlar.  

Sepetfy Quick Polish Hızlı Cila Boya Parlatıcı Sprey 500 ml. Çeşitleri 

Araç yüzeylerini korumak için farklı ürünler kullanılır. Hızlı cilalar, araç sahiplerinin sık kullandığı araç bakım ürünleri arasında yer alır. Özel formüle sahip bu cilalar boya üzerini kaplar ve parlak görünmesini sağlar. Sepetfy Quick Polish hızlı cila boya parlatıcı sprey 500 ml. çeşiti ideal boyutu ile konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Yeterli miktarda ürün barından şişeler, sprey formuyla kullanım kolaylığı sağlar. Püskürterek araç yüzeyine uygulanan cilalar, boya yüzeylerini çevresel etkilerden ve kirden korur.  

 • Sepetfy hızlı cila özel içeriği ile boya üzerinde parlaklık sağlar.  

 • Püskürtülerek uygulanan ürünleri pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Araç yüzeyine bir miktar cila püskürtüp, temiz bir bezle dağıtabilirsiniz.  

 • Hızlı kuruma sağlayan bu ürünler, yüzey üzerinde iz bırakmaz.  

 • Boya üzerinin kaplayan cila korozyona karşı koruma sağlar. Ayrıca, kir ve tozların araç yüzeyinde tutunmasını önler.  

 • Hızlı cilalar, boya rengine parlaklık kazandırarak her zaman temiz görünmesini sağlar.  

 • Plastik, lastik ve cam yüzeylere de uygulanabilen bu ürünleri farklı alanlarda kullanabilirsiniz.  

 • Yüzey üzerini ince bir tabakayla kaplayan cilalar tozlanma ve kirlenmeyi geciktirir.  

 • Karnuba içeren sprey cilalar, yüzey üzerindeki kılcal çizikleri kapatır. Hafif çiziklere karşı geçici bir dolgu sağlar.  

 • Ergonomik tasarımlı ürün şişesi, ideal boyutuyla kullanıcıların beklentilerini karşılar. 

 • Sprey formu sayesinde cilalar eşit olarak boya üzerine dağılır. 

 • Pratik uygulama sağlayan bu ürünler uv filtreleme özelliği ile güneş ışınlarında karşı koruma sağlar. 

Sepetfy Quick Polish Hızlı Cila Boya Parlatıcı Sprey 500 ml. Fiyatları 

Araçların parlak ve temiz görünmesini sağlayan hızlı cila spreyleri, pratik bir kullanıma sahiptir. İstenilen zaman uygulanabilen bu ürünler, sprey yapılı ambalajlarda satılır. Durulama gerektirmeyen cilaları, bez yardımıyla araç üzerine uygulayabilirsiniz. 500 ml’lik ambalaj seçeneği sunan hızlı cilaları, farklı yüzeylerde kullanabilirsiniz. Pratik kullanım sağlayan bu ürünler uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eder. Hızlı cila fiyatları ürün miktarına ve içeriklerine göre farklılık gösterebilir. Kılcal çizikleri kapatan bu ürünlerle araç boyasının dayanıklılığını artırabilirsiniz. Bütçe dostu seçenekler sunan ürünler, ideal boyutlarıyla farklı ihtiyaçları karşılar. Kullanılacak yüzeyin genişliğine göre ürün miktarını kullanıcılar ayarlayabilir. Araç yüzeyine parlak bir görünüm kazandıran hızlı cila spreyleri, ekonomik araç bakım ürünleri arasında yer alır.  

Sepetfy Quick Polish Hızlı Cila Boya Parlatıcı Sprey 500 ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hızlı cilalar, araç boyalarının parlak ve temiz görünmesini sağlar. Pratik uygulama sağlayan bu ürünleri farklı araç modellerinde kullanabilirsiniz. Durulama gerektirmeyen cilaların yüzey üzerinde tutunma süreleri çevresel faktörlere göre değişiklik gösterir. Araçların açık alanda park edilmesi, yağmur ve toz gibi faktörler cilaların aşınma süresini etkiler. Araç yüzeyinin genişliğine göre birden fazla hızlı cila spreyi tercih edilebilir. Etkili bir performans sağlamak için kullanma talimatlarına uygun olarak uygulama yapmalısınız. 

 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPTFY4198

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy Lastik Parlatıcı...

Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey...

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
 • -20%
Sepetfy Jant Temizleyici...

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
 • -20%
Sepetfy Oto Yıkama Süngeri

Sepetfy Oto Yıkama Süngeri

Fiyat ₺4,90