100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy Sihirli Su Genel Döşeme & Motor Temizleme Sprey 500 ml.
Sepetfy Sihirli Su Genel Döşeme & Motor Temizleme Sprey 500 ml.
₺17,90 ₺14,32
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy Sihirli Su Genel Döşeme & Motor Temizleme Sprey 500 ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Araç içi bakımı en az motor ve fren sistemi kadar önem arz eder. Genel sürüş deneyimi ve performansını etkileyen döşeme ve motor bakımı belirli temizleyiciler ile gerçekleştirilir. Çoğunlukla sprey formunda bulunan temizleyiciler aynı zamanda sihirli su olarak da bilinir ve farklı yüzeylerde kullanıma uygundur. Spreyler değişen bütçe aralıklarına sahiptir.

Stokta
  • -20%
₺17,90
₺14,32 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sepetfy Sihirli Su Genel Döşeme & Motor Temizleme Sprey 500 ml.

Araç içi ve dışı temizlik söz konusu olduğunda değişen yüzeylere göre uygun içeriğe sahip temizleyiciler kullanmak gerekir. Koltuk kumaşları ile camlar gibi birbirinden farklı özellikte yüzeyler için çeşitli sprey ve köpük formlarında ürünler bulunur. Yoğunluk sebebiyle daha yüzelsel bir temizlik yapan köpük temizleyicilere alternatif olarak sprey ürünler üretilir. Döşemelere derinlemesine işleyerek kir ve tozu temizleyen spreylerin bazıları sihirli su olarak da bilinir. Motor ve döşeme bakımında sıklıkla tercih edilen spreyler kısa sürede etki etmesi ile pratik bir uygulama sağlar. Döşeme ve yüzeylerin özelliklerini muhafaza ederek başarılı bir şekilde temizliği gerçekleştirir.

Sepetfy Sihirli Su Genel Döşeme & Motor Temizleme Sprey 500 ml. Çeşitleri

Kişisel araçlar için üretilen yedek parça ve ekipmanlara yönelik bazı özel bakım ürünleri geliştirilir. Sprey, köpük ve sıvı formlarda hazırlanan bakım ürünleri markasına, gramajına ve içeriğine göre çeşitlenir. Bunlar arasındaki Sepetfy sihirli su temizleme sprey 500 ml. çeşitleri birden fazla yüzeye uyum gösterir. Hem motor hem de genel döşeme alanlarında aktif olarak kullanılabilen spreyler tek seferde geniş bir alanı temizlemeye yardımcı olur. 

  • İçerik olarak su bazlı olan spreyler kirlere karşı ekstra dirençli halde hazırlanır. 

  • Tavan ile taban döşemeleri, torpido ve koltuklarda kaplamaları yıpratmadan kapsamlı bir temizlik deneyimi sunar. 

  • Ortalama olarak 100 ile 500 ml arasında değişen sprey miktarına sahip temizleyiciler kullanım şekline göre pek çok seçenek barındırır. 

  • Otomobil döşemeleri modellerine ve aracın markasına göre değişiklik arz eder. 

  • O sebeple genel döşeme temizliği için uygun temizleyicilerin kullanılması uzun vadede fark yaratır. 

  • Arabaların iç aksesuar ve döşemelerinin gerekli bakımları yapıldığında kullanım ömrünün uzadığı görülür. 

Araç içerisindeki ekipmanların düzenli aralıklarla doğru malzemeler ile temizliği verimli bir kullanım imkanı yaratır. Sepetfy sihirli su çeşitlerinde olduğu gibi profesyonel içerikli temizleyiciler ortalamanın üstünde bir temizlik performansı sergiler. Arzu edilen temiz ve ferah araç içi adına doğru temizlik ürünlerinin seçimi ve uygulaması son derece önem taşır.

Sepetfy Sihirli Su Genel Döşeme & Motor Temizleme Sprey 500 ml. Fiyatları

Otomobil sektöründe araçlar ile ekipmanlarına yönelik onlarca bakım malzemesi üretilir. Üretilen malzemelerin birçoğu sprey formu ile kullanıcılara kolay uygulama imkanı sunar. Sepetfy genel döşeme ve motor temizleme sprey fiyatları miktarına, içeriğine ve işlevlerine göre değişiklik arz eder. Çoğu sprey temizleyiciler 500 ile 100 ml arasında kullanım yoğunluğuna göre seçenekler içerir. Sprey temizleyicilerin gramajı yükseldikçe kullanım miktarı ile birlikte maliyetleri de yükselir. Uygulama sırasında parlatma, koruma ve arındırma gibi birden fazla işlevi olan spreylerin fiyatları diğerlerine göre artış gösterir. Kullanım şekline istinaden sprey temizleyiciler farklı bütçe gruplarına birçok alternatifi de beraberinde sunar.

Sepetfy Sihirli Su Genel Döşeme & Motor Temizleme Sprey 500 ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İstenilen yolculukları özgürce gerçekleştirme imkanı veren otomobiller gerekli bakımları yapıldığında performans ve dayanıklılık yönünden avantaj sağlar. Araç bakımı söz konusu olduğunda motor ve döşemeler gibi iç ve dış bölgelere yönelik özel temizleyiciler bulunur. İdeal bir temizleyici seçerken temizleyicinin formu, işlevi ve miktarı gibi etkenler öne çıkar. Kullanım sıklığı ile temizlik ihtiyacına göre sprey ve köpük olarak çeşitli formlarda temizleyici ürünler mevcuttur. 500 mililitreye kadar uzanan gramaj seçenekleri olan sprey temizleyiciler hafif formları ile güçlü içerikleri sayesinde kirlere karşı profesyonel bir uygulama sunar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPTFY4211

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy Zift Folyo Bant...

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺21,90 -20% Fiyat ₺17,52
  • -20%
Sepetfy Quick Polish Hızlı...

Sepetfy Quick Polish Hızlı Cila Boya Parlatıcı Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺21,90 -20% Fiyat ₺17,52
  • -20%
Sepetfy Sihirli Temizlik...

Sepetfy Sihirli Temizlik Süngeri 5 Adet

Fiyat ₺19,90