100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy Torpido Deri Vinil Parlatıcı Koruyucu Süt Sprey 500 ml.
Sepetfy Torpido Deri Vinil Parlatıcı Koruyucu Süt Sprey 500 ml.
₺20,90 ₺16,72
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy Torpido Deri Vinil Parlatıcı Koruyucu Süt Sprey 500 ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Araç içi yüzey bakımında ön plana çıkan süt spreyler profesyonel ve kişisel uygulamalara yönelik geliştirilir. Gramajı 150 ile 500 ml arasında çeşitleri bulunan süt spreyler vinil deri ve diğer kaplama türlerine uyum gösterir. Süt spreylerin dikkat çeken özellikleri içinde temizliğin yanı sıra parlatıcı ve koruyucu içeriği de yer alır.

Stokta
  • -20%
₺20,90
₺16,72 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sepetfy Torpido Deri Vinil Parlatıcı Koruyucu Süt Sprey 500 ml.

Kişisel araçlar çeşitli iç dizayn döşemelerine ve ekipmanlarına sahiptir. Pek çok araç içi deri ve sentetik deri kaplı koltuklar içerir. Yolcu ve sürücü koltuklarını kaplayan kumaşlar sürüş boyunca kişilere konforlu bir seyahat imkanı verir. Genel araç bakımı içerisinde önemli bir yer tutan araç içi bakımında başta koltuklar olmak üzere tüm yüzeylere uygun temizlik malzemeleri bulunur. Temizleyici özellikteki birçok malzeme aynı zamanda yüzey koruyucu ve bakım yapıcı ek işlevlerle de donatılır. Yüzey temizleyicilerine dahil olan süt spreyler hem sentetik hem de orijinal kaplamalarda kullanıma uygundur. Süt spreyler kullanım açısından geniş kitlelere hitap eder.

Sepetfy Torpido Deri Vinil Parlatıcı Koruyucu Süt Sprey 500 ml. Çeşitleri

Otomobiller bireyler için seyahat özgürlüğü verirken aynı zamanda ulaşım ihtiyaçlarını kapsamlı olarak karşılar. İç ve dış bölümlerden oluşan otomobillerin bakımı bütünsel olarak gerçekleştirilir. İç bölümün bakımı sırasında döşeme ve koltuklara uyumlu ürünlerin kullanılması önemlidir. Araçlara özel olarak geliştirilen yüzey temizleyicileri genellikle profesyonel markalar tarafından hazırlanır. Sıklıkla tercih edilen temizleyici ürünlerinin başında araç içi spreyler gelir. Farklı from ve miktarda sunulan spreylerden süt preyler hem koruyucu hem de parlatıcı gibi çeşitli özellikleri bulunur. Sepetfy torpido deri vinil süt sprey 500 ml. çeşitleri gibi belirli ihtiyaçlara yönelik tasarlanan sprey temizleyiciler pratik bir uygulama sağlar. 

  • Araçların iç yüzey temizliğinde zaman ve enerji tasarrufuna katkı veren spreyler deri ve vinil deri gibi değişen yüzeylere de uyumluluk gösterir. 

  • Birçok süt sprey çeşitleri 150 ile 500 ml arasında bulunarak kullanım yoğunluğuna göre alternatifler barındırır. 

  • Temizlik sürecinde gereksinim duyulan miktara göre aynı anda temizleme, koruma ve canlandırma işlemleri süt spreyler ile gerçekleştirilir. 

  • Üretim materyali açısından farklı niteliklere sahip yüzey ve koltuk kaplamaları zaman ilerledikçe kullanıma bağlı olarak yıpranır ve kirlenir. 

  • Bu yıpranmayı telafi etmek adına süt spreyler gibi etkili ve hedef odaklı temizleyiciler kullanmak arzu edilen sonucu verir. 

  • İç yüzeyler gereken bakım ile yeni kimliğine kavuşur.

Sepetfy Torpido Deri Vinil Parlatıcı Koruyucu Süt Sprey 500 ml. Fiyatları

Araç bakımlarında öne çıkan fren sistemiyle motor kontrollerinin yanı sıra araç içlerinin temizliği de gerçekleştirilir. Genellikle bakım ihtiyaçları yoğun kullanımlar sonrasında ortaya çıkar. Otomobillerin döşemeli yüzeyleri ve koltuklarının özel formüllü temizleyiciler ile bakımı yapılması gerekir. Koruyucu özellikli süt spreylerin fiyatları miktar, marka ve özellik açısından değişiklik arz eder. Sepetfy parlatıcı ve koruyucu işlevli süt spreylerinin birçoğu 500 ml olarak ortalama üzerinde bir gramaj sunar. Ortalama altındaki spreylerin maliyetleri diğerlerine oranla daha hesaplı kalır. Birden fazla özellik sergileyerek yıpranmayı önleyen sprey çeşitlerinin fiyatları ise standart spreylere kıyasla daha yüksektir.

Sepetfy Torpido Deri Vinil Parlatıcı Koruyucu Süt Sprey 500 ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Otomobiller hemen her kullanım sonrası belirli bir oranda kirlenme ve yıpranma payı içerir. Araçların özellikle iç yüzeylerine uzun vadeli kullanımlar için düzenli olarak bakım uygulanması önemlidir. Bu bakımlar ise profesyonel malzemeler ile sağlanırsa arzu edilen sonuçlar daha verimli karşılanır. Araçlar için özel üretilen yüzey temizleyicileri belirlerken içerik, miktar ve temizleme kapasitesi gibi detaylara dikkat etmek gerekir. Süt spreyler pek çok ortalama spreye oranla aynı anda yüzeyi parlatıcı ve muhafaza edici özellikler sergiler. Sık kullanımlar için 500 ml gibi yüksek gramajlı sprey çeşitleri tercih edilebilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPTFY4228

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy Sihirli Su Genel...

Sepetfy Sihirli Su Genel Döşeme & Motor Temizleme Sprey...

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
  • -20%
Sepetfy Jant Temizleyici...

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
  • -20%
Sepetfy Quick Polish Hızlı...

Sepetfy Quick Polish Hızlı Cila Boya Parlatıcı Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺21,90 -20% Fiyat ₺17,52
  • -20%