100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml.
Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml.
₺21,90 ₺17,52
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Yüzey temizleyicileri işlevine, içeriğine ve odak noktasına göre çeşitli sınıflara ayrılır. Yapıştırıcı temizleyici spreyler ise otomobil yüzeyi gibi sert yüzeylerde özellikle etkisini gösterir. Değişen zemin özelliklerine uyumlu olarak yapıştırıcı kalıntılarını özenle temizlerken zemini aşındırmayan formüle sahiptir. Sepetfy yapıştırıcı sprey temizleyicilerin ortalama miktarı 500 ml civarında olarak çeşitli kullanım amaçlarına yöneliktir.

Stokta
  • -20%
₺21,90
₺17,52 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml.

Araç ve çeşitli makine yüzeylerinde zaman zaman oluşan bant ve yapışkan izleri istenmeyen leke görünümleri yaratır. Lekelerin yüzeye zarar vermeden temizlenmesi pek çok kullanıcının ortak arzusudur. Problemli leke görünümleri ve yapışkan kalıntıları için bazı ürünler geliştirilir. Yapışkan temizleyici spreyler bu ürünlerin başında gelerek yaygın olarak kullanılır. Farklı faaliyetlerin ardından yüzeyde kalan yapıştırıcılara çok vakit kaybetmeden müdahale etmek önem arz eder. İnatçı lekelere karşı dirençli olan yüzey temizleyicilerinin çoğu zift gibi güçlü yapışkan içeriklere özel olarak üretilir. Değişen gramajlardaki yapışkan karşıtı sprey temizleyiciler esnek bütçe aralıkları ile beraber kullanıma göre birçok alternatif sunar.

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml. Çeşitleri

Zaman içinde belli yüzeylerde kalan yapıştırıcı artıkları zemini etkileyerek yıpratır. Otomobil ve diğer araçların yüzeyinin maruz kaldığı çeşitli yapıştırıcıların belirli kimyasallar ile temizlenmesi mümkündür. Söz konusu kimyasal içerikli temizleyicilerin araç yüzeyine zarar vermeden işlemi gerçekleştirmesi kişilerin öncelikli tercihidir. Sepetfy yapışkan temizleyici sprey 500 ml. çeşitleri yüzey kaplama ve boyalarını aşındırmadan mevcut yapışkan kalıntılarını derinlemesine temizler. 

  • Yapışkan karşıtı temizleyiciler içinde pratik kullanımı ve hızlı etkisi ile sprey çeşitleri yaygın olarak uygulanır. 

  • Uygulamalar genellikle doğrudan kalıntı üzerinde yapılarak etkili sonuç vermesi hedeflenir. 

  • Farklı üreticiler tarafından geliştirilen temizleyici spreyleri kullanım amacına göre pek çok sınıfa ayrılır. 

  • Yapışkan temizleme özelliği olan sprey temizleyiciler içerik ve işlev açısından ortalama temizleyicilerden farklı bir performans gösterir. 

  • Araçların yanında dijital tip baskı makineleri gibi cihazlarda da kullanıma uygun olan sprey temizleyicileri çok amaçlı ürünlerdendir. 

  • Arzu edilen temizlik ve bakım sonuçlarının alınması doğru zeminde doğru ürünlerin kullanılması ile mümkün olur. 

Farklı donanım ve modeldeki araçların hem iç hem de dış alanlarında aktif kullanılabilen sprey çözücüler yapışkanlı yüzeye hassas bir müdahale yapar. Kısa bir süre zarfında etkisini gösteren sprey temizleyiciler yüzeyin dokusunu da muhafaza eder. Kişilerin yapıştırıcıları çıkarmak için uğraşacağı zamanı minimuma indirerek vakit ve enerji tasarrufuna katkı sağlar.

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml. Fiyatları

Etiket, zift ve bant gibi yüksek yapışkanlık özelliği sergileyen ürünlerin üzerinde bulunduğu zeminden çıkarılırken iz bırakma ihtimali yüksektir. Çeşitli zeminlerde kalan yapışkan artıklarını yüzeye ekstra zarar vermeden temizleyen belli ürünler bulunur. Özel yapışkan temizleyici sprey fiyatları içeriğine, işlevine, miktarına ve kullanım şekline göre değişir. İçeriği standart spreylerden farklı formüle edilen hedef odaklı sprey temizleyicilerin maliyetleri diğerlerinden yüksek görünür. Performans olarak daha verimli kabul edilen bu spreylerin gramajı ise fiyatı etkileyen bir diğer unsurdur. 500 ml ve üzeri sprey temizleyiciler düşük gramajlı sprey çeşitlerine göre daha yüksek fiyat oranları sunar.

Sepetfy Zift Folyo Bant Yapışkan Temizleyici Sprey 500 ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kişisel ve profesyonel amaçlarla sıklıkla yapıştırıcı gerektiren faaliyetler gerçekleştirilir. Faaliyet sonrası arta kalan yapıştırıcıların tamamen temizlenebilmesi adına çeşitli ürünler kullanılır. Yapışkanlara özel geliştirilen sprey temizleyicilerden denemeden önce bazı özelliklere dikkat edilmelidir. İçerik miktarı, niteliği, temizleme gücü ve koruyucu özellikleri temizleyici seçiminde öne çıkar. Spreylerin içerik miktarı genel olarak kişilerin kullanım sıklığı ile yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Ortalama 500 ml kadar olan sprey temizleyiciler bulunur. Kimyasallarla formüle edilen çoğu temizleyici sprey değişen yüzeylere istinaden koruyucu işleve sahiptir. Bu sayede koruyucu işlevi ile yüzeyi aşındırmadan yapıştırıcıdan arındırır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPTFY4242

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy Sihirli Su Genel...

Sepetfy Sihirli Su Genel Döşeme & Motor Temizleme Sprey...

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
  • -20%
Sepetfy Lastik Parlatıcı...

Sepetfy Lastik Parlatıcı Siyahlaştırıcı & Koruyucu Sprey...

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
  • -20%
Sepetfy Jant Temizleyici...

Sepetfy Jant Temizleyici Parlatıcı Koruyucu Sprey 500 ml.

Normal fiyat ₺17,90 -20% Fiyat ₺14,32
  • -20%