200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Filtreleme ölçütü

Kategoriler

Kategoriler

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺9,00 - ₺263,00

Süpermarket ürün çeşitlerine Sepetfy üzerinden göz atabilir ve süpermarket ürün indirimlerinden hemen yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz!

48 adet ürün var.

Toplam 48 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Floppy Battal Boy Çöp...

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺50,45
10 Metre Balonlu Ambalaj...

10 Metre Balonlu Ambalaj Naylonu Pat Pat

Fiyat ₺29,90
Floppy Battal Boy Çöp...

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺13,08
Floppy Büyük Boy Çöp...

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺50,45
Floppy Büyük Boy Çöp...

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺13,08
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺100,40
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺25,08
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺104,95
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺26,28
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 75x90 30'lu Rulo

Fiyat ₺24,90
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 75x90 30'lu Rulo 8 Adet

Fiyat ₺189,90
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo

Fiyat ₺17,90
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺100,90
Floppy Jumbo Boy Çöp...

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺84,90
Floppy Jumbo Boy Çöp...

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺21,48
Floppy Orta Boy Buzdolabı...

Floppy Orta Boy Buzdolabı Poşeti 50 Adet'li 5 Paket...

Fiyat ₺14,90
Floppy Orta Boy Çöp Torbası...

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 25 Adet

Fiyat ₺44,95
Floppy Orta Boy Çöp Torbası...

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 6 Adet

Fiyat ₺11,88

Süpermarket Ürünleri 

Günlük yaşamda kullanılan pek çok ürün dışardan, süpermarketlerden alınır. Özellikle modern kentlerde yaşayan kullanıcıların pek çoğu günlük yaşamın hızı içinde küçük yerlerde yaşayan insanlar gibi ürünlerini tarlasında ya da bahçesinde yetiştirme şansına sahip değildir. Bu durumda yoğun tempolu kentlerde yaşayan kullanıcıların imdadına her gün en taze ürünleri üreticilerden tedarik ederek sofralarınıza getiren süpermarketler yetişir. Süpermarketler sütten peynire, temizlik deterjanlarından kozmetiğe, taze sebzelerden bakliyata pek çok ürünü kolaylıkla bir arada bulabileceğiniz yerlerdir. Özellikle tarım ürünleri ve süt bazlı ürünleri en taze şekilde üreticisinden temin ederek sofralarınıza getiren süpermarketler günlük yaşamınızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Piyasa içindeki süpermarket çeşitliliği her tercihe ve her zevke uyum gösteren bir süpermarket çeşitliliğini oluşturur. Organik, yerel ya da perakende ürünler sunan pek çok farklı seçeneği bir arada bulabilirsiniz. Süpermarketlerdeki bu çeşitlilik çoğu zaman kafa karıştırıcı olsa da süpermarketler arasında belli bir rekabet oluşmasını da sağlar. Oluşan bu rekabet sonucu ortaya çıkan kampanyalar ve indirimler çoğu zaman tüketici lehine olmalarıyla da süpermarket çeşitliliğini olumlu bir duruma çevirebilir. 

Süpermarket Ürün Seçenekleri

Gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelen süpermarketler, ürün çeşitlilikleriyle de göz kamaştırıcı olabilir. A’dan Z’ye bir süpermarkette ne ararsanız bulabilirsiniz. Küçük yerlerde, kasabalarda yaşayan insanlara kıyasla modern kentlerde yaşayan insanların taze ve günlük gıdaya ulaşmaları daha karmaşık bir işlemler sürecini gerektirir. Süpermarketler sizlerin günlük taze gıdaya ulaşmaları için çalışırlar. Kentlerde kendi sebzenizi ya da meyvenizi yetiştirme ve tarım ya da bahçecilikle uğraşma imkanlarınız kısıtlı olabilir. Bu noktada bu taze sebze ve meyve ihtiyacınızı süpermarketler aracılığıyla karşılayabilirsiniz. Özellikle süpermarketlerde günlük taze sebze ve meyve ürünlerini bulabilirsiniz. Süpermarketler sebze ve meyvenin yanı sıra süt ve süt ürünleri çeşitliliğiyle de öne çıkar. Günlük süt, peynir ve diğer süt ürünlerinin sayısı süpermarket ürünleri seçenekleri içinde geniş bir yer kaplar. Sebze ve süt ürünleri dışında süpermarketlerin et ve et ürünleri çeşitliliği de dikkat çekicidir. Süpermarketlerin pek çoğu geniş bir kasap ve şarküteri reyonuna sahiptir. Kozmetikten sebzeye aradığınız her ürün tek bir adreste toplanır ve kullanıcılara sunulur. Süpermarket ürün çeşitliliği tek tek saymakla bitirilebilir değildir. Bugün süpermarketlerin birçoğu sanal market uygulamalarıyla da tüketiciye ulaşmayı başarmıştır. Evden çıkmadan istediğiniz ürünlerin tümünü süpermarket siteleri üzerinden araştırarak ne istediğinize karar verebilirsiniz. Yoğun iş yaşamı içinde markete gidecek zamanı olmayan kullanıcılar için bu inanılmaz bir gelişme olarak adlandırılabilir. Süpermarket indirimleri takip edilerek ihtiyaç duyulan ürünlere en iyi fiyatla ulaşılabilir. Süpermarket ürünlerinin çeşitliliği süpermarketlere göre değişiklik gösterebilir. Bazı süpermarketler organik ürünler sunarken bazıları da perakende ürünler sunabilir. Süpermarketler hem zengin ürün çeşitliliği hem de indirim ve kampanyaları ile modern insanın günlük yaşamının vazgeçilmez iyi fiyata ulaşmak için çoğu kullanıcının yapmayı tercih ettiği gibi süpermarketler arasında ürün, kalite ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Evinizin, ofisinizin ya da vakit geçirdiğiniz diğer ortamların ne ihtiyacı varsa süpermarketler üzerinden giderebilirsiniz. Ürün yelpazelerinin geniş olması da hemen hemen herkesin bütçesi için doğru seçeneği kolaylıkla bulmanıza yardımcı oluyor. 

Süpermarket Ürünleri Fiyatları

Süpermarketler, günlük yaşamın vazgeçilmez adresleri haline gelmiştir. Özellikle aradığınız her ürünü bulabileceğiniz bu adresler ürün çeşitliliği ile dikkat çeker. Süpermarketlerde organikten, yerli üretime ya da perakende üretime her çeşit ürünü bulabilirsiniz. Süpermarket fiyatları da ürün kalitesi ve çeşitliliğine göre değişebilir. Organik ya da günlük etiketiyle satışa sunulan ürünler çoğunlukla perakende satılan ya da paketli uzun ömürlü paketlerde satılan ürünlere göre biraz daha yüksek fiyatlı ürünlerdir. Günlük süt veya organik sebze ya da meyve etiketiyle sunulan ürünler, normal ürünlere göre daha hassas ürünler olmaları nedeniyle bu marketlerde daha farkı saklama koşullarında tutulur. Bu durumda doğrudan fiyat hanesinde bir artış olarak karşılık bulabilir. Bunların dışında süpermarketlerde her bütçeye ve her ihtiyaca uygun ürün vardır. Uzun ömürlü, market raflarında görmeye alıştığınız paketli ürünler her markette benzer fiyatlarla satışa sunulur. Süpermarketler de daha düşük fiyatlı ya da daha yüksek fiyatlı, daha üst segment ya da daha orta segment her ürünü bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerin paketlenmesi, organik veya yerli üretim oluşu ya da perakende ürün oluşu doğrudan fiyat hanesinde karşılık bulacaktır. 

Süpermarket Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Süpermarket alışverişlerinizde özellikle çok çeşit ürün arasından kendinize ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan ürünü seçmeniz gerekir. Çok çeşit içinden aradığınız ürünü bulmak zaman zaman sizi zorlayabilir. Böyle bir durumda alışverişe başlamadan önce bir alışveriş listesi hazırlayarak istediğiniz her şeyi eksiksiz alabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünlerin etiketlerini ve son kullanma tarihlerini araştırmadan tercihinizi o ürünlerden yana kullanmamanız gerekir. Sağlığınız açısından bu detay fazlasıyla önem taşır. Günlük üretilen ürünlerde dahi bu tarih kontrolünü yapmanız gerekebilir. Özellikle sebze ve meyve türevi ürünler alırken o ürünlerde herhangi bir deformasyon veya çürüme olmadığını araştırabilirsiniz. Yerli üretim ve organik ürünler almayı tercih eden kullanıcılardan iseniz alacağınız ürünlerde organik ve yerli üretim damgalarının olmasına dikkat edebilirsiniz. Bunların dışında perakende, paketli ürünler alırken de yine ürünün sizin ihtiyaç duyduğunuz gramajı karşılayıp karşılamadığını da incelemeniz gerekir. Bunların dışında süpermarket indirim avantajlarını takip etmeniz en kaliteli ürünleri en iyi fiyata satın almanıza yardımcı olacaktır.