200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Takım Çanta & Setler

Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺34,00 - ₺220,00

İhtiyacınız olan takım çantası çeşidini Sepetfy'ı ziyaret ederek bulabilirsiniz. Dilediğiniz takım çantasını Sepetfy üzerinden satın alın!

8 adet ürün var.

Toplam 8 üründen 1-8 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

380 Parça Vida, Dubel,...

380 Parça Vida, Dubel, Çivi, Piton Seti Organizer

Normal fiyat ₺39,90 -10% Fiyat ₺35,91
  • -10%
El Aleti Seti Dolu Takım...

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 16" (Pense Çekiç Tornavida)

Fiyat ₺164,90
El Aleti Seti Dolu Takım...

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 13" (Pense Çekiç Tornavida)

Fiyat ₺144,90
Elta Pense Kargaburun Yan...

Elta Pense Kargaburun Yan Keski Seti + Kontrol Kalemi

Fiyat ₺219,90
Mano 13'lü Metal Kilitli...

Mano 13'lü Metal Kilitli Takım Çantası

Fiyat ₺34,90
Mano 16'lı Metal Kilitli...

Mano 16'lı Metal Kilitli Takım Çantası

Fiyat ₺54,90
Mano 19'lu Metal Kilitli...

Mano 19'lu Metal Kilitli Takım Çantası

Fiyat ₺79,90
Mano 22'li Metal Kilitli...

Mano 22'li Metal Kilitli Takım Çantası

Fiyat ₺129,90

Takım Çanta ve Seti

Takım çantaları veya takım setleri bir evde, iş yerinde veya arabada bulunması gereken ürünlerdendir. Olası tadilat, tamirat ve onarım durumlarında en çok ihtiyaç duyulan malzemeler takım çantalarında genellikle set halinde bulunur. İçerisinde genellikle lehim teli, silikon tabancası, zımpara, tornavida seti, çekiç, pense, koli bandı, ingiliz anahtarı, çivi, vida, dübel, maket bıçağı vb. malzemeler bulunur. Bu malzemeler daha da çeşitlendirilebilir. Takım çantasının saklanacağı veya kullanacağı alana göre içerisindeki alet ve malzemeler değişiklik gösterebilir. Örneğin; evde kullanılması düşünülen bir takım çantası seti daha çok ev içerisinde gerekli olabilecek malzemeler düşünülerek oluşturulabilir veya alınabilir. Ev eşyalarının tamiratında kullanılabilecek malzemeler bunlardan bazıları olabilir veyahut da beyaz eşyaların onarımlarında kullanılabilecek ürünler bu takım çanta içerisine dahil olabilir. Takım çantası evde değil de arabada kullanılacak ise içerisindeki ürünler değişiklik gösterebilirler. Arabalarda oluşabilecek olası arızaların veya sorunların onarımı için araçların motor gibi iç yapılarında bulunan ve arıza durumlarında gerekli olabilecek ürünler bu alet çantaları içerisine yerleştirilebilir.

Takım Çanta ve Seti Modelleri

Takım çantası ürünlerinin içerisindeki ürün ve malzemeler farklı markalara ve farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan setlerde değişiklik gösterebilir. Bunun yanı sıra takım çantası seti dış yapısı gereği de çeşitlenebilen bir üründür. Her takım çantası aynı boyutta ve şekilde bulunmaz. İçerisindeki malzemelerin kapsamı ve kullanım alanı da değerlendirilerek farklı ekipmanlardan oluşmuş farklı boyutlarda çantalar mevcuttur. Örneğin; arabada taşınmak istenen bir takım çantası daha küçük boyutlarda bulunabilir. Böylece daha az yer kaplar ve gereksiz ağırlık yapmamış olur. Benzer şekilde, ev veya iş yerlerinde kullanılacak olan takım çantaları eğer saklanabilecek yeterli alan varsa büyük boylu setler arasından seçilebilir. Böylece tek bir set içerisinde çok sayıda araç gerece erişilmiş olur. Takım çantasının yapıldığı malzeme de değişkenlik gösterebilir. Bazı takım çantaları plastikten yapılmış olup sandık tipinde iken bazıları çanta şeklinde tasarlanmış olabilir. Plastik sandık şeklinde tasarlanan modellerinde alt alta ve yan yana farklı bölmeler bulunurken çanta tipi modelleri de benzer şekilde çanta içi fermuar ve cırt cırt yardımıyla farklı bölmelere ayrılır. Bu sayede her iki takım modelinde de kullanımı en kolay ve çanta içinde bulunan malzemelere en rahat erişim sağlanır. Bazı takım çantaları içerisinde malzemeler ile birlikte satılırken çoğunlukla takım çantaları içi boş olarak satışa sunulur ve kullanıcılar kendi ihtiyaçlarını göz önüne alarak takım çanta ve setlerini birden çok çeşitte malzeme ile doldururlar. 

Takım Çanta ve Seti Fiyatları

Takım çantaları ve setleri farklı ve birden çok fiyat üzerinden satışa sunulabilir. Takım çantası fiyatlarının ölçeğini belirleyen ilk özel takım çantasının ne kadar kullanışlı olduğudur. Çok sayıda tadilat ve onarım malzemesini içerisinde bulundurabilecek kapasiteye sahip olan takım çantaları daha yüksek fiyatlı olarak konumlanabilir. Buna ek olarak çantanın iç özellikleri de çanta fiyatını etkileyebilir. Çok sayıda bölmesi olan bir takım çantası daha minimal tasarlanmış bir takım çantasından daha yüksek fiyatlarda konumlanabilir. Çantanın boyutları da fiyatları etkileyen bir diğer etkendir. Büyük boy bir takım çantası seti küçük boyutlu bir çantadan daha avantajlı fiyatlarla satışa sunulabilir. Eğer takım çantası içerisinde malzemeleri ile birlikte satılıyorsa bu özellik de fiyatlarda dikkate değer bir değişim yaratacaktır. İçerisinde malzemelerle birlikte satılan takım çantalarında kullanıcılar içerisindeki malzemeleri tek tek birden çok ücretle almak yerine tek bir ürünle aldıkları için boş bir takım çantasının fiyatından daha yüksek bir fiyatla karşılaşabilirler. Bu noktada kullanıcı öncelikleri öne çıkar. Eğer kullanıcı yalnızca takım çantasına ihtiyaç duyuyorsa ve içerisini kendi ihtiyaçları doğrultusunda doldurmayı planlıyorsa yalnızca çanta olarak satılan bir ürünü alabilir. Eğer içerisindeki malzemeleri tek tek almak istemeyen kullanıcılar ise içerisinde çeşitli araçlar ve malzemeler bulunan takım çanta setlerini alabilirler. Bu sayede çok sayıda ürünü tek bir ürüne dahil biçimde almış olurlar ve tadilat, onarım işlerini teçhizatlı bu çanta sayesinde gerçekleştirebilirler. Takım Çanta ve Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Takım çanta ve seti alırken dikkat edilecek noktalardan ilki kullanıcı öncelikleridir. Kullanıcılar nasıl bir takım çantası almak istediklerini belirledikten sonra takım çantası ve seti almak oldukça kolaylaşır. İlk olarak kullanıcılar içi dolu veya boş bir takım çantası almak istediklerine karar verebilir. İçerisinde malzeme olmayan, yalnızca takım çantasından oluşan bir çanta almak istiyorlarsa genellikle iki tip ürün öne çıkar. Birisi kumaş dokusuna benzer bir dokuda tasarlanan kumaş takım çantalarıdır. Diğer seçenek ise genellikle sağlam plastik karışımlarından üretilen takım çantalarıdır. Genellikle plastikten yapılan çantalar daha ağır olur. Bu nedenle alacağı takım çantasının mümkün olduğunca hafif olmasını isteyen kullanıcılar çanta dokusunda tasarlanan takım çantalarını tercih edebilirler. Plastikten yapılan takım çantalarının içerisindeki bölmeler ve katlar da plastik olacağı için daha ağır bir tasarım ortaya çıkabilir. Örneğin çekmeceli takım çantası bu ürünlerden biridir. Bu nedenle hafif bir ürün tercih etmek isteyen kullanıcılar kumaş dokusuyla tasarlanmış takım çantalarını tercih edebilirler. Eğer kullanıcılar takım çantalarını içerisindeki ekipmanla birlikte almak istiyorlarsa takım çantası dolu olarak satılan hem çanta hem de iç araçları bir arada bulunduran ürünleri inceleyebilirler. Bu noktada ise kullanıcıların en çok ihtiyaç duydukları ekipmanların hangileri olduğu önem taşır. Takım çantasının en sık kullanılacağı mekana göre değişkenlik gösteren bu ekipmanlar üründen ürüne de farklılık gösterir. Bu sayede kullanıcıların en uygun çantayı seçmeleri de mümkün olur.