200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

380 Parça Vida, Dubel, Çivi, Piton Seti Organizer
380 Parça Vida, Dubel, Çivi, Piton Seti Organizer
₺39,90 ₺35,91
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

380 Parça Vida, Dubel, Çivi, Piton Seti Organizer

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Büyük ve küçük vida, dübel, kalın ve ince çivi, açık piton ve maket bıçağı bulunan setlerde 380 farklı parça tamir ürünü yer alır. Bu ürünler organizer kutusunda bölmeli olacak şekilde gönderilir ve düzenli bir saklama alanı sunar. Kolay ulaşılan ve kaybolmayan bu parçaları çeşitli alanlarda kullanmak için satın alabilirsiniz.

Stokta yok
  • -10%
₺39,90
₺35,91 10% kazanın
Vergi dahil

380 Parça Vida, Dübel, Çivi, Piton Seti Organizer

Endüstriyel ve tamir amaçları ile çeşitli aletlere ve ekipmanlara ihtiyaç vardır ve çok fazla parça ile çalışmanız gerekebilir. Bu parçaların düzenli kalması ve ihtiyaç sırasında size zaman kaybettirmeden bulunması için set organizer kutular oldukça ideal ürünlerdir. Aradığınız ürün dübel, çivi veya piton olabilir. Bu kutuları belirli bölümleri ve bu parçaları koymak için farklı ölçülerde alanları bulunur. Bölmelerin ölçüleri de konulacak parçalara göre belirlenir ve böylece hepsinin düzenli bir şekilde saklanması sağlanır. Evinizde kullanmak için çeşitli projelerde gerekli olan vida ve dübel gibi parçaların düzenli saklanması aynı zamanda kaybolmamasına da katkıda bulunur. Farklı modellerde ve boyutlarda olan set organizer kutuların özelliklerini internet üzerinden inceleyebilirsiniz.

380 Parça Vida, Dübel, Çivi, Piton Seti Organizer Modelleri

Büyüklük olarak farklı modellerde üretilen bu ürünler ihtiyaca göre belirlenir. Modeller arasında çeşitli farklılıklar da markalardan kaynaklanabilir.

  • Plastik dübeller 6 cm olacak şekildedir ve kutuda ise 15 adet bulunur. Dübeller ise farklı mm büyüklüğünde farklı alanlarda kullanılmak için üretilir. Diğer boyutlar ise 10 mm ve 8 mm’dir.

  • Bu pakette üç farklı boyutta vida seçenekleri yer alır. Bunların boyutları ise 4x25, 3,5x30 ve 4x40 olacak şekilde üretilir. Yaklaşık olarak bu vidalardan 70 adet yer alır. Vida pulu ise gerekli olan diğer bir parçadır. Vida pulu da bu set içinde 30 adet olacak şekilde gönderilir ve plastikten yapılır.

  • Çiviler ise gerekli olan tamirat parçaları arasındadır. Çivilerin ise belirli farklılıkları vardır. Çelik çivi, kalın duvar çivisi ve tel çivi olmak üzere üç farklı çeşidi yer alır. 3 cm ve 4 cm olacak şekilde tel çiviler ve 3 cm değerinde duvar çivisi bu sette bulunur.

  • Maket bıçağı da bu setin içinde kendi özel bölmesinde kullanıcılara gönderilir.380 Parça Vida, Dübel, Çivi, Piton Seti Organizer Fiyatları

380 parça vida, dübel, çivi, piton seti organizer fiyatları genellikle piyasada farklı markalarda sunulur ve üretici firmalar arasında değişen fiyat farkları gözlenir. Bunun nedeni ise sette kullanılan ürünlerin kalitesi, kalınlığı ve adetleridir. Fiyatları etkileyen bir diğer neden de bu kutuların sağlamlığıdır. Bu da yapım malzemesinden kaynaklanır. Genellikle şeffaf bir plastikten yapılır ve serttir. Kolay kırılmaması ve dayanıklı olması açısından kullanıcılar için sert plastik kullanılır. Değişen fiyat aralıkları ise bu organizer kutularının farklı bütçelere hitap etmesine katkıda bulunur. Fiyat aralıklarını inceleyerek set organizer içinde bulunan parçaların adetlerine göz atabilirsiniz. Bütçenize uygun olan fiyat seçenekleri arasından tamir parça setlerini internet üzerinden satın alabilirsiniz.

380 Parça Vida, Dübel, Çivi, Piton Seti Organizer Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

380 parça vida, dübel, çivi, piton seti bulunan organizer ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında set içinde olan ürünlerin adetleri, yapılma malzemeleri, cm ve mm boyutları yer alır. İçerisinde yer alan parçaların türleri de çalışma sırasında önem kazanabilir. Bu setler tamir işlerinde en fazla ihtiyaç olan parçaların bir araya getirilmesi ile hazırlanır. Kullanışlı olması açısından da bir organize kutu halinde kullanıcılara gönderilir. Dikkat etmeniz noktalar arasında bu ürünlerin kutu boyutları ve ağırlıklarıdır. Hafif olmaları ve sağlam malzemeden yapılma bir yerden bir yere taşınmasını kolaylaştırır. İçinde yer alan ürünlerin türlerine de bakarak proje işlerinizde ihtiyacınız olup olmadığına da bu şekilde karar verebilirsiniz.


15 ADET - 6mm. Plastik Dubel
15 ADET - 8mm. Plastik Dubel
10 ADET - 10mm. Plastik Dubel
50 ADET - 4x25 Vida
40 ADET - 3,5x30 Vida

35 ADET - 4x40 Vida
30 ADET - Plastik Vida Pulu
5 ADET - 19x70 Açık Piton
30 ADET - 3cm. Duvar Çivisi (KALIN)
50 ADET - 4cm. Tel Çivi

50 ADET - 3cm. Tel Çivi
30 ADET - 3x30 Çelik Çivi
20 ADET - 4x40 Çelik Çivi
1 ADET - Plastik Maket Bıçağı (HEDİYE)

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-ORGANIZER001

Şunlar da hoşunuza gidebilir

El Aleti Seti Dolu Takım...

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 16" (Pense Çekiç Tornavida)

Fiyat ₺164,90
El Aleti Seti Dolu Takım...

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 13" (Pense Çekiç Tornavida)

Fiyat ₺144,90