200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 13" (Pense Çekiç Tornavida)
El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 13" (Pense Çekiç Tornavida)
₺144,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 13" (Pense Çekiç Tornavida)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Takım çantaları genel anlamda el aleti setlerinin birlikte bir sonraki kullanıma kadar güvenle saklanması amacıyla geliştirilir. Başta çantaların bölme sayısı olmak üzere çanta boyutu ile alet çeşitliliği takım çantalarının modellerini belirleyen unsurlardandır. Kişilerin kullanım alanı ve gereksinimine göre takım çantaları pek çok model ve bütçe seçeneğini bir arada sunar.

Stokta yok
₺144,90
Vergi dahil

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 13" (Pense Çekiç Tornavida)

Dış ve iç mekanlarda planlanan tadilat ve yapım gibi çalışmalarda belli başlı el aletleri yaygın olarak tercih edilir. Temel olarak el aletleri içerisinde pense, tornavida ve çekiç gibi ana malzemelerle bazı yardımcı ürünler yer alır. Çeşitli özellikteki çivilerle birlikte kullanılan el aletleri duvar gibi sert zeminlerde aktif olarak kullanılır. Sap ve uç kısmı olarak iki parçadan oluşan aletlerin bir arada taşınıp muhafaza edilmesini sağlayan takım çantaları bulunur. Takım çantası setlerinin içeriği malzeme çeşitliliğine bağlı olarak değişiklik gösterir. El aletlerinin çeşitliliği ise kullanım amacı ile birlikte kişisel gereksinimlere göre ortaya çıkar.

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 13" (Pense Çekiç Tornavida) Modelleri

Olası tadilat ihtiyaçlarına hazırlıklı olma amacıyla ev ve işyerleri ile ulaşım araçlarında takım çantası bulundurmak ayrı önem arz eder. Takım çantaları içerisinde çok sayıda kilitli bölmesi bulunan ve el aletlerinin güvenle saklanıp kolayca taşınmasını sağlar. Marka ve modeline istinaden pek çok el aleti seti dolu takım çantası 13" (pense çekiç tornavida) bulunur. 

  • Takım çantası modelleri bölme sayısına, aletlerin çeşitliliğine ve çanta boyutuna göre çeşitlenir. 

  • Bölme sayıları kişilerin gereksinimlerine göre belirlenirken ortalama 5 ile 15 kadar saklama alanı sunar. 

  • Birçoğu kilitli ve katman halinde olan takım çantaları birden fazla işleve sahip çoğu el aletini içerisinde barındırır. 

  • Çekiç ve tornavida gibi temel malzemelerin yanında maket bıçağı ve tel fırça gibi ekipmanların bazıları da bu setler içerisine dahil edilir. 

  • Markasına göre değişen set içeriği ve miktarına ek olarak takım çantalarının boyutları da farklılığa sahiptir. 

Modeline göre ortalama 32 cm olan takım çantaları temel ve orta düzeyde tamirat işlerine yeterli düzeyde alet sağlar. Malzemelerin kalitesi performansının yanı sıra çalışma esnasında kişilerin güvenliğini de doğrudan etkiler. Kimi el aleti kendi grubuna yönelik özel setler içerirken kimisi farklı aletler ile bir arada sunulur. El aletleri içeren takım çantalarının model ayrımı çoğunlukla kullanım amacı, alanı ve ihtiyacına istinaden gerçekleştirilir.

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 13" (Pense Çekiç Tornavida) Fiyatları

Günlük olarak ihtiyaç duyulabilen yapı ve onarım çalışmaları için gereken temel malzemeler genellikle takım çantalarında bir araya getirilir. El aleti seti dolu takım çantası fiyatları alet içeriğine, çeşitliliğine, türüne ve çanta özelliklerine göre değişir. El aletleri çeşitli kullanım alanlarına göre onlarca seçenek barındırır. Çakma, ölçme ve monte etme gibi işlemlerin sıklıkla yapıldığı el aletlerinin çeşitleri arttıkça set maliyetleri de artar. Çanta özellikleri içinde gelen boyut ve bölme nitelikleri takım çantalarının fiyatlarını doğrudan doğruya etkiler. Ortalama üzerinde bir boyut ile en az 13 bölmeli takım çantalarının fiyat oranları diğerlerinden farklıdır.

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 13" (Pense Çekiç Tornavida) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Onarım ve bakım işleri hem iç hem de dış alanlarda çeşitli uygulamaları gerekli kılar. Farklı kullanımlara özgü ideal takım çantalarını belirlerken set içeriği, özellikleri ve çeşitliliği gibi unsurların dikkatle incelenmesi önerilir. Takım çantalarında el aletleri için bulunan bölme miktarı ve kilit sistemi kullanım öncesi ve sonrasında kişilere zaman kazandırır. Aletleri iyi organize ederek pratik bir kullanım alanı yaratır. Buna ek olarak 13 bölmeli gibi ortalama üzeri set çantaları geniş alan hacmi ile beraber güvenli taşıma imkanı sunar. Takım çantalarının tüm malzemeleri saklayabilecek bir kapasitesi olmalıdır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-DOLUCAN002

Şunlar da hoşunuza gidebilir

El Aleti Seti Dolu Takım...

El Aleti Seti Dolu Takım Çantası 16" (Pense Çekiç Tornavida)

Fiyat ₺164,90
Mano 13'lü Metal Kilitli...

Mano 13'lü Metal Kilitli Takım Çantası

Fiyat ₺34,90
Mano 16'lı Metal Kilitli...

Mano 16'lı Metal Kilitli Takım Çantası

Fiyat ₺54,90
Mano 22'li Metal Kilitli...

Mano 22'li Metal Kilitli Takım Çantası

Fiyat ₺129,90