200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Elta Pense Kargaburun Yan Keski Seti + Kontrol Kalemi
Elta Pense Kargaburun Yan Keski Seti + Kontrol Kalemi
₺219,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Elta Pense Kargaburun Yan Keski Seti + Kontrol Kalemi

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Yan keski gibi elektriksiz el aletleri çeşitli kablo ile benzer tel malzemelerin işlenmesinde tercih edilir. Ergonomik tasarımı olan özel uçlu yan keskilerin birçoğu işlevsel parçalarla birlikte set olarak sunulur. En az üç parça içeren yan keski setleri hem fiyat oranları hem de set modelleri açısından pek çok seçenek barındırır.

Stokta yok
₺219,90
Vergi dahil

Elta Pense Kargaburun Yan Keski Seti + Kontrol Kalemi

Çeşitli mekanlarda el aletlerine duyulan gereksinimle birlikte pek çok marka tarafından belirli yapı malzemeleri üretilir. Elektrik ve yapı ile alakalı işlerde sıklıkla kullanılan pense ve yan keski gibi malzemeler set ve bireysel halde bulunur. Bir takım setler içerisinde yan keski çeşitleri ile beraber kontrol kalemi ve kargaburun gibi farklı işlevsel malzemeler de yer alır. Kişilerin inceleme ve onarım gereksinimlerine istinaden geliştirilen el aletleri performans, dayanıklılık ve kalite seviyesi açısından sınıflandırılır. Kullanım alanına göre birden fazla alternatif barındıran yan keski setleri özellikle tele benzer malzemeleri kesme, ayırma ve şekillendirme işlerinde öncelikli olarak kullanılır.

Elta Pense Kargaburun Yan Keski Seti + Kontrol Kalemi Modelleri

Pek çok sistemsel çalışma esnasında kabloların güvenli bir şekilde işlenebilmesi adına doğru ekipmanların kullanılması önem taşır. Elektrik sistemleri gibi kablolar ile bağlantılı çalışmalarda yan keski ve türevleri aktif bir kullanım alanına sahiptir. Yan keskiler tek olduğu gibi farklı uç ve boyut özelliklerine sahip olanları set halinde bir araya getirilerek kullanıcı kitlesine sunulur. 

  • Elta yan keski seti + kontrol kalemi gibi sete dahil edilen ek malzemeler kullanıcıların çalışma performansını arttırma amacıyla gerçekleştirilir. 

  • Kontrol kalemleri priz alanlarının güvenlik sınırları içerisinde test edilmesini sağlar. Söz konusu elektrik ve güç akımları olduğunda hem iş güvenliği hem de kişilerin sağlığı açısından önlem alınması gerekir. 

  • Belirli önlemler arasında doğru yerde doğru ekipmanların kullanılması gelir. 

  • Profesyonel ve özel faaliyetler kapsamında başvurulan ekipmanlardan yan keski ve setleri uygulama türüne göre çeşitli seçeneklere sahiptir. 

Bazı yan keski setlerinde çoğunlukla 160 mm bir kargaburun, ortalama aynı ölçülerde bir kombine pense ile yaklaşık 140 mm bir yan keski bulunur. Kimi set içeriğinde ekstra olarak bir de kontrol kalemi yer alır. Birden fazla farklı işlevi birlikte barındıran setler çalışma esnasında rahatlık sunar. Amatör ve profesyonel uygulamalara elverişli yan keski setleri uygun fiyat aralıkları sergiler. Tekli yan keskilere oranla keski setleri daha kullanışlı kabul edilir.

Elta Pense Kargaburun Yan Keski Seti + Kontrol Kalemi Fiyatları

Şekillendirici ve kesici olarak bilinen çoğu elektriksiz el aletleri geniş kullanım alanlarına sahiptir. Bu tür aletlerin başında ise yan keski ve kargaburun gibi araçlar gelir. Elta yan keski seti + kontrol kalemi fiyatları set içeriğine, özelliklerine ve miktarına istinaden değişiklik arz eder. Ortalama 4 parçadan oluşan temel setlerin maliyetleri içerik miktarından direkt olarak etkilenir. Parça sayısı ve kalitesi yükseldikçe yan keski seti maliyetleri de yükselmeye başlar. Set içinde yer alan parçaların özellikleri çalışma performansı ile beraber fiyat oranlarında değişikliğe yol açar. Markasıyla modeline göre yan keski setleri kullanıcılara esnek bütçe olanakları sunar.

Elta Pense Kargaburun Yan Keski Seti + Kontrol Kalemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İki kanal arası bağlantı sağlayan kablolu çalışmalar belirli malzemelerin gereksinimini ortaya çıkarır. Kargaburun, pense ve yan keskiler benzer şekillerine rağmen farklı uç yapıları sayesinde çeşitli işlevleri ayrı ayrı yerine getirir. Çok amaçlı kullanım durumlarına göre uygun bir yan keski seti alırken set içeriğindeki çeşitliliğe ve işlevselliğe dikkatli bakmak gerekir. Yan keski setleri genellikle 3-4 parçadan oluşur. Parçalar türüne göre 140 ile 160 mm arasında bir ölçüye sahiptir. Kullanım gereksinimlerinin ışığında ideal keski setleri için pek çok alternatif bulunur. Kimi setler içerisinde ek olarak kontrol kalemleri vardır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Elta
SPT-ELTASET001