200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Mano 16'lı Metal Kilitli Takım Çantası
Mano 16'lı Metal Kilitli Takım Çantası
₺54,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Mano 16'lı Metal Kilitli Takım Çantası

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Mano 16’lı metal kilitli takım çantası, alet ve edevatlarınızı saklamaya yarayan kullanışlı bir çantadır. Mano 16’lı takım çantası metal bir kilide sahiptir. Plastik malzemelerden üretildiği için taşıması oldukça kolaydır Mano 16’lı kilitli takım çantasını evde, işyerinde veya aracınızda kullanabilirsiniz. 

Stokta yok
₺54,90
Vergi dahil

Mano 16'lı Metal Kilitli Takım Çantası

Evde veya iş yerinde eşyalarınızda bazı sorunlar çıkabilir. Bu gibi durumlarda bir profesyonelden yardım almak yerine kendi işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Bir takım çantası ve takım çantası seti edinerek ev işlerinizi profesyonel yardım almadan masrafsız bir şekilde çözebilirsiniz. Alet ve edavatlar hemen hemen her evde bulunur. Bu aletleri daha düzenli bir şekilde muhafaza etmek için takım çantaları vardır. Takım çantaları, aletleri güvenli ve düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Bir takım çantası seti almak yerine takım çantası ve aletleri ihtiyacınıza göre parça parça alabilirsiniz çünkü bir takım çantası seti içerisinde ihtiyaç duymayacağınız çeşitli birçok ürün vardır Bir metal çantası satın alabilir ve içini ihtiyacınıza göre doldurabilirsiniz. En çok tercih edilen takım çantası markalarından biri Mano’dur. Mano takım çantası modelleri kalitesi ve uygun fiyatları ile dikkat çeker.

Mano 16’lı Metal Kilitli Takım Çantası Modelleri ve Özellikleri

Mano, genel olarak alet, edevat ve organizer alanında üretim yapan bir markadır. Takım çantası denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri Mano’dur. Mano 16’lı metal kilitli takım çantası hem kalitesi hem de ideal fiyatları sayesinde en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Mano, takım çantasın hem set halinde hem de parça parça satışa sunar. 

-Mano 16’lı metal kilitli takım çantası içerisine yıldız tornavida, elektrikçi bandı, ıspatula, kontrol kalemi, ingiliz anahtarı, yapıştırıcı ve sunda vidası gibi çeşitli birçok alet yerleştirilebilir. 
-Dolu metal kilitli takım çantası seti içerisinde ihtiyacınız olan birçok alet yer alır. Mano 16’lı metal kilitli takım çantası ergonomik tasarımı sayesinde her yere kolaylıkla taşınabilir. 
-Metal kilidi sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Özellikle çocuklu evlerde metal kilitli, güvenilir takım çantaları kullanılmalıdır.
-Mano 16’lı metal kilitli takım çantasını evinizde, işyerinizde ve arabanızda muhafaza edebilirsiniz. Mano metal kilitli takım çantası kaliteli üretim materyalleri sayesinde uzun süreli bir kullanım sunar. 
-Mano 16’lı metal kilitli takım çantası, takım çantası modelleri arasında en küçük modellerden biridir. 

Mano 16’lı Metal Kilitli Takım Çantası Fiyatları

Mano, takım çantası ve takım çantası seti alanında en başarılı markalar arasında yer alır. Mano ürünleri fiyatları ve kaliteleri karşılaştırıldığında fiyat/performans ürünleri olarak değerlendirilebilir. Mano 16’lı metal kilitli takım çantası fiyatları diğer markalar ve modeller ile karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Takım çantası fiyatları üzerinde belirleyici olan belirli birkaç kriter vardır. Kilitli olup olmaması, üretim materyalleri, takım çantasının boyutları fiyat etiketini etkiler. Mano 16’lı takım çantası küçük boyutlu modellerden biridir. Bundan dolayı fiyatı diğerlerine göre daha uygundur. Mano 16’lı metal kilitli takım çantası kaliteli materyallerden üretilir. Mano dolu 16’lı metal kilitli takım çantası tek alımlara göre daha ekonomik olabilir. 

Mano 16’lı Metal Kilitli Takım Çantası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mano 16’lı metal kilitli takım çantası satın alırken özen gösterilmesi gereken bazı noktalar vardır. Mano 16’lı metal kilitli takım çantası almak isteyenler için iki farklı alternatif sunar. Mano 16’lı takım çantası, set ve tek parça olmak üzere iki farklı şekilde satılır. Mano takım çantası seti içerisinde akla gelebilecek birçok alet edevat vardır. Diğer modelde ise sadece takım çantası yer alır. İhtiyacınıza ve bütçenize göre set veya tek parça halinde satın alabilirsiniz. Mano takım çantası modellerini hem evde hem de arabada muhafaza edebilirsiniz. Eğer profesyonel bir amaç değil günlük işler için bir takım çantası edinmek istiyorsanız bu  modeli tercih edebilirsiniz.

Mano 16'lı Metal Kilitli Takım Çantası 
Evde, işyerinizde ve arabanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, plastik malzemeden üretilmiş, dayanıklı, metal kilitli takım çantası. 
Ürün Ölçüsü 413mm x 212mm x 186mm
Kutu Hacmi 0.098 m3
Renkler Sarı / Siyah

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
Mano
SPT-MANO004