200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Filtreleme ölçütü

Kategoriler

Kategoriler

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺9,00 - ₺263,00

Hijyen sağlamak için tercih edeceğiniz temizlik ürünlerini Sepetfy farkı ile makul fiyatlarla satın alın! Temizlik ürünlerine Sepetfy'da göz atın.

47 adet ürün var.

Toplam 47 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Floppy Battal Boy Çöp...

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺50,45
Floppy Battal Boy Çöp...

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺13,08
Floppy Büyük Boy Çöp...

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺50,45
Floppy Büyük Boy Çöp...

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺13,08
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺100,40
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺25,08
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺104,95
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺26,28
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 75x90 30'lu Rulo

Fiyat ₺24,90
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 75x90 30'lu Rulo 8 Adet

Fiyat ₺189,90
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo

Fiyat ₺17,90
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺100,90
Floppy Jumbo Boy Çöp...

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺84,90
Floppy Jumbo Boy Çöp...

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺21,48
Floppy Orta Boy Buzdolabı...

Floppy Orta Boy Buzdolabı Poşeti 50 Adet'li 5 Paket...

Fiyat ₺14,90
Floppy Orta Boy Çöp Torbası...

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 25 Adet

Fiyat ₺44,95
Floppy Orta Boy Çöp Torbası...

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 6 Adet

Fiyat ₺11,88
10 Metre Balonlu Ambalaj...

10 Metre Balonlu Ambalaj Naylonu Pat Pat

Fiyat ₺29,90

Temizlik ve Ambalaj Ürünleri

Günlük hayatta ferah, rahat, konforlu bir yaşam için olmazsa olmaz kurallardan biri temizliktir. Temizlik ile elde edilen hijyen daha sağlıklı ve daha güvenilir bir ortam sunar. Herkese hitap eden ve her bireyin dikkat etmesi gereken önemli kurallardan birisi temizliktir. Kişisel bakım ve kişisel temizlik yanında bulunulan ortamın temizlik ve düzeninin sağlanmasına varıncaya kadar temizliğin birçok farklı yönü ve yöntemi vardır. Kişisel temizlik, kıyafet temizliği, ev, ofis, dış mekanların temizliğine varıncaya kadar tüm alanlarda sorumluluk sahibi olmak önemlidir. Bu kadar hassas ve önemli bir konunun mutlaka bilinmesi gereken detayları ve püf noktaları vardır. Temizlik, kendi içerisinde birçok farklı alana ayrıldığı için yapılan işlem sırasında kullanılan materyaller ve malzemeler de farklılık gösterir. Kıyafetler için kullanılan temizlik malzemesi daha farklı içeriklere sahip olurken; evin her odası için hazırlanmış olan temizlik malzemeleri de farklı içeriklerden üretilir. Kullanıcıların bu malzemeleri temin ederken göz önünde bulundurdukları bazı kriterler vardır. Temizliği gerçekten sağlayabilmesi ve hijyen bir sonuç elde edilmesi, malzemelerin sağlıklı içeriklerden oluşması, en çok önem verilen detaylardan birkaçıdır.

Temizlik Ve Ambalaj Ürünleri Seçenekleri

Temizlik ürünlerinde ve sıkça kullanılan ambalaj ürünlerinde kullanıcıların ihtiyacına göre belirlenen farklı seçenekler bulunur. Temizliği daha pratik, hızlı, rahat biçimde yapmak isteyen kullanıcılar için bu malzemeler temizlik seti olarak kullanıcıya ulaştırılır. Temizlik setlerinde kullanıcıya hitap eden ve tüm ihtiyaçlarını karşılayan aparatlar bir arada sunulur. Bulaşık deterjanı set olarak satılan ürünlerden biridir. Bulaşık yıkarken yıpranan eller için deterjan yanında bir de bulaşık yıkamanın ardından kullanılan el losyonu sunulur. Böylece bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra losyonu kullanarak yıpranmaya yüz tutan cildiniz için almış olursunuz. Özellikle Pril markada bu şekilde set halindeki ürünleri sıkça görebilirsiniz. Temizlikte öne çıkan bir diğer nokta ise hızlı ve pratik bir şekilde yapılan temizliklerden verimli sonuçlar almaktır. Kıyafetlerin temizliğinde kullanılan temizlik malzemelerinin daha az kimyasal madde içermesi, derinlemesine temizlik sağlaması ve kıyafetlere zarar vermemesi en çok dikkat edilen hususlardan birkaçıdır. Ev, ofis, farklı ortamlar, parkeler, kapılar, camlar, ahşap yüzeyler, bulaşıklar, mutfak dolapları gibi alanlarda kullanılan temizlik malzemelerinin ise derinlemesine temizlik yapabilen içeriklerden oluşması beklenir. Kullanıcıların yaşam konforunu artıran ve sağlıklı bir ortamda zaman geçirmelerini sağlayan temizlik malzemelerinde farklı aromalarda son derece önemlidir. Temizliğin olmazsa olmaz kurallarından biri ortamın daha ferah ve daha hijyen bir görünüm kazanmasıdır. Ortamın kokusu da temizliğin habercisi niteliğindedir. Bu yüzden temizlik malzemeleri ferahlık sağlayan farklı kokularda ve aromalarda kullanıcının karşısına çıkar. En çok tercih edilen kokulardan bazıları ise lavanta, sümbül, portakal aromaları olarak sunulur. Derinlemesine temizlik ve düzenin bir diğer olmazsa olmaz materyali ambalajlardır. Ambalaj ürünlerinin kullanım alanları oldukça fazladır. Taşınma sırasında, fazla eşyaları depolama işlemlerinde, özel eşyaları korumada, saklanacak olan eşyaları saklamada en düzenli ve  sistemli yöntemlerden biri koliler ve diğer ambalaj ürünleridir. Ambalaj ürünleri farklı boyutlarda ve derinliklerde bulunur. Böylece en ufak parçalardan devasa boyuttaki eşyalara kadar tüm istediklerinizi kolaylıkla kolilerde muhafaza edebilirsiniz. Ambalaj ürünlerinde dayanıklılık son derece önemlidir. Özellikle taşıma işlemlerinde kullanılan ambalaj ürünlerinin farklı malzemeden üretildiğini görebilirsiniz.

Temizlik Ve Ambalaj Ürünleri Fiyatları

Temizlik ürünleri yapılacak olan temizliğin alanına ve kullanım şekline, içeriğinde yer alan malzemelere ve kalitesine göre fiyat farklılığı gösterir. Temizlik ürünleri fiyatlarını belirleyen birçok unsur vardır. Özellikle set halinde satılan ürünlerde kullanıcı farklı fiyat aralıkları ile karşılaşır. Temizlik ürünlerinde çoklu olarak satılan boyutlarında fiyat indirimi söz konusu olabilir. Kullanıcı temizlik ürünleri arasındaki fiyat farkını, kampanyaları ve indirimleri internet satış sitelerini takip ederek öğrenebilir ve ürünler hakkında bilgilendirmeye sahip olabilirler. Aynı şekilde ambalaj ürünlerinde de fiyat aralığını belirleyen birçok unsur yer alır. Ambalaj ürünlerinin dayanıklılığı ve kalitesi son derece önemlidir. Aynı zamanda ambalaj ürünlerinin ebatları ve kullanılacak olan alanları da fiyat aralığını belirleyen bir diğer unsur olarak kullanıcının karşısına çıkar. Ambalaj ürünlerinin sunmuş olduğu rahatlık, konfor, depolama alanı kazandırması gibi özelliklerinin yanında taşımada sağlamış olduğu katkı yadsınamaz. Bu işlemler sırasında temin edilecek olan ambalaj ürünlerinde kapaklarının yapışkan kısmının bulunup bulunmaması da fiyat aralığını belirleyen diğer unsur olarak kullanıcının karşısına çıkar.

Temizlik Ve Ambalaj Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Temizlik ürünleri temin etmek isteyen kullanıcıların göz önünde bulundurması gereken bazı önemli özellikler bulunur. Temizlikte en büyük yardımcı ellerdir. El yordamıyla ve derinlemesine yapılan temizliklerde kullanılan malzemenin kalitesine göre eller ve bilekler tahriş olabilir. İçerikte farklı malzemeler ve kimyasal maddeler kullanılırsa cilde zarar verebileceği göz önünde bulundurularak mutlaka temizlik malzemelerinin içeriği okunur. Kullanıcı içerikte yer alan etkili maddelere göre sağlıklı ve zarar vermeyen ürünlere yönelebilir. Temizliğin ayrılmaz bir parçası olan ambalaj ürünlerinde ise dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan birkaçı ambalaj ürünlerinde yer alan yapışkan kısımları, taşımayı kolaylaştıracak olan tutma yerlerinin bulunması, kolilerin dayanıklılığı, hacmi son derece önemlidir. Aynı zamanda eğer kolilerin içerisinde bulunduracağınız ürünler uzun süre ambalajlı biçimde duracaksa ürününüze zarar vermemesi açısından ambalaj ürünlerinin üretilmiş olduğu malzemeler de son derece önemlidir. Saklanacak ya da taşınacak eşyalara zarar vermeyecek içeriklerden üretilmesi, koku yapmaması dikkat edilmesi gereken niteliklerdendir. Tüm bu ayrıntılara bağlı olarak seçiminiz için doğru temizlik ürününü seçebilirsiniz.