200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sibax LS66 Silikon Beyaz 280 Gr.
Sibax LS66 Silikon Beyaz 280 Gr.
₺13,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sibax LS66 Silikon Beyaz 280 Gr.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Gerek miktar gerekse içerik ve renk olarak onlarca çeşide sahip olan Sibax kullanıcılar için pek çok alternatif sunar. Su bazlı mastik ve silikon olarak ikiye ayrılan yapıştırıcılar farklı kullanım alanlarına yönelik arzu edilen sonucu vermeyi hedefler. Cam ve fayans gibi değişen yüzeylere uyumlu içeriği esnek bir uygulama alanı sağlar.

Stokta yok
₺13,90
Vergi dahil

Sibax LS66 Silikon Beyaz 280 Gr.

Dekorasyon, yapı ve onarım gibi çeşitli nedenler ile gerçekleştirilen pek çok yüzey çalışması için gereken malzemeler vardır. Bu malzemeler arasında silikonlar olası gözenekleri kapatarak istenen sızdırmaz alanların oluşturulması adına üretilir. Hem yatay hem de dik yüzeylerde çalışma imkanı sağlayan Sibax LS66 silikonlar akıntı oluşturmadan sabitlenir. Dış ve iç ortamlarda uygulamaya elverişli olan LS66 silikon çeşitleri renk ve miktar olarak birçok seçeneği bir arada barındırır. Geniş ürün yelpazesi ile ön plana çıkan Sibax başarılı silikon ürünlerini kullanıcılarla buluşturur. Değişen hava ve yüzey koşullarına kolayca uyum sağlayabilen Sibax silikonları amatör ve profesyonel kişiler tarafından kullanıma uygundur.

Sibax LS66 Silikon Beyaz 280 Gr. Çeşitleri

Yüzey çalışmaları için sayısız araç ve malzeme bulunur. Şekillendirme araçları kadar mevcut yapıyı bir arada tutan ve boşlukları dolduran dolgular da önem arz eder. Sibax LS66 Silikon Beyaz 280 Gr. ve çeşitleri yaygın kullanımı olan dolguların başında gelir. Uygulama sonrası su geçirmez olan LS66 silikonları aynı zamanda nem oluşumuna dirençlidir. İçerik olarak 280 gr ile 480 gr arasında değişen silikon çeşitleri güçlü ve dayanıklı yapışkan özelliğe sahiptir.LS66 beyaz silikon çeşitleri alternatif olarak mavi, şeffaf ve siyah gibi renk seçenekleri sunar. Kullanım açısından birçok avantaj sağlayan Sibax silikonları denemeden önce bu özellikleri inceleyebilirsiniz.

 • Yüzeye göre renk seçenekleri bulunur.

 • Küf oluşumuna dirençli bir içeriğe sahiptir.

 • Dik yüzeylerde akmaya karşı özel formül içerir.

 • Mutfak ve banyo gibi ıslak zeminlere özel geliştirilen LS66 silikonlar aynı zamanda sıcak değişimlerine de uyum gösterir. 

 • Yapısal olarak asetoksi içeriğe sahip tek komponentli bir silikon türüdür. Bu özelliği sayesinde ek bir ürüne gerek duymadan kolay uygulama imkanı tanır. 

Seramik, cam ve metal yüzeylerde başarılı performans sergileyen Sibax LS66 beyaz silikonlar yaklaşık %15 hareket esnekliği sergiler. Yüzey için ortalama uygulama sıcaklığı ise +5 ile 40 derece arasındadır. Shore A sertlik derecesi çoğunlukla 19 değerindedir. 15 dakikaya yakın yapışma süresi ile aktif kullanımlıdır.

Sibax LS66 Silikon Beyaz 280 Gr. Fiyatları

Mastik gibi su bazlı yapıştırıcı dolgular ile silikonlar farklı kullanım alanları ve ihtiyaçlarında tercih edilir. Sibax LS66 silikonların fiyatları yapışma süresi, rengi, miktarı, shore sertlik derecesi ile hareket kapasitesi gibi özelliklere göre değişir. Çoğunlukla 480 ile 280 gr arasında bulunan silikon miktarları arttıkça ürün fiyatlarında artış görülür. Sibax silikonlarının maliyetini etkileyen unsurlar arasında renk tercihi de bulunur. Koyu renkli silikonların maliyeti şeffaf ve açık renkli silikonlarınkinden farklıdır. Fiyat oranları silikonun performansını doğrudan yükselten sertlik derecesi ile sıcaklık aralığı gibi özelliklerle de belirlenir. Kullanıcı tercihleri ve kullanım yoğunluğu silikon maliyetlerinde bir değişime sebep olur.

Sibax LS66 Silikon Beyaz 280 Gr. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İster iç isterse dış mekan olsun birçok yüzey uygulamasının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için belirli malzemeler gerekir. Bu malzemelerin başında gelen silikonlar uygulama bitiminde su ve hava geçirmez formları sayesinde sıklıkla tercih edilir. Silikon seçiminde öne çıkan detaylar arasında miktar, renk, sertlik derecesi ile hareket esnekliği kapasitesi yer alır. Yüzey rengine göre silikon rengi, kullanım yoğunluğuna göre de silikon miktarı belirlenebilir. Yaklaşık 19 olan sertlik derecesi Sibax LS66 silikonların boşluk ve yüzey aralarını tamamen tutmasını sağlar. Sık kullanımlar için 480 grama yakın silikon çeşitleri gereksinimleri kapsamlı olarak karşılar.

uygulamaalanlari.svgUYGULAMA ALANLARI

 • İç ve dış ortamlarda genel sızdırmazlık uygulamalarında.
 • Mutfak, banyo ve diğer ıslak yüzeylerde.
 • Cam, fayans ve metal benzeri gözeneksiz malzemelerin yapıştırılmasında.

ambalaj.svgAMBALAJ

 • 280 gr x 30'lu koli

teknikveriler.svgTEKNİK VERİLER

 • Kürleşme: Tek komponentli asetoksi
 • Densite: 0,96 gr/lt
 • Yapışmazlık Süresi: 15 dakika
 • Kuruma: 3 mm/gün
 • Shore A Sertliği: 19
 • Kopmada Uzama: % 570
 • Elastik Geri Dönüşüm >%95
 • Hareket kabiliyeti : %15
 • Servis sıcaklığı: -40C ve +120C arası
 • Uygulama yüzey sıcaklığı: +5 ve +40C arası
chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sibax
SPT-SIBAX011