100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sibax NS66 Poliüretan Dolgu Köpüğü 600 Gr.
Sibax NS66 Poliüretan Dolgu Köpüğü 600 Gr.
₺21,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sibax NS66 Poliüretan Dolgu Köpüğü 600 Gr.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Pek çok ihtiyacınızda yanınızda olan Sibax NS66 poliüretan dolgu köpüğü ile kapı ve pencere montajlarını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sibax Poliüretan dolgu köpüğü ses ve ısı yalıtımı sağlayan dolgu malzemelerinden biridir. Sibax poliüretan dolgu köpüğünü gönül rahatlığı ile kapı, pencere kasalarında, gaz, su elektrik gibi tesisatlarındaki boşlukları doldurmak için kullanabilirsiniz.

Stokta
₺21,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sibax NS66 Poliüretan Dolgu Köpüğü 600 Gr.

Poliüretan mastik olarak da adlandırılan dolgu köpükleri sızdırmazlık için kullanılan malzeme seçenekleri arasında yer alır. Çimento esaslı malzemeler başta olmak üzere poliüretan mastikler ve dolgu köpükleri hemen her yüzeye yapışma özelliği gösterir. Tuğla, seramik, cam, ahşap, galvanize sac, boyalı sac ve birçok plastik yüzeylerde poliüretan dolgu köpüğünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Poliüretan köpük malzemeleri kapı ve pencerelerden ısı ve su geçirmemesi için sıklıkla tercih edilir. Kapı ve pencere montajlarında poliüretan dolgu köpük tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda poliüretan dolgu köpükleri ses yalıtımı için de tercih edilebilen ürün seçenekleri arasında yer alır. Poliüretan dolgu köpükler uygulandığı ortamdaki nem ile hızlı bir şekilde reaksiyona girer ve genleşir. Poliüretan dolgu köpüklerinin uygulaması da oldukça basit olması nedeniyle kolaylıkla kullanılmak istenen bölgeye uygulanabilir.

Sibax NS66 Poliüretan Dolgu Köpüğü 600 Gr. Çeşitleri

Sibax NS66 poliüretan dolgu köpüğü 600 gr. çeşitleri farklı boyutlarda bulunabilir. İhtiyacınıza yönelik olarak siz de bu çeşitlerden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Çeşitli boyut ve hacimdeki poliüretan dolgu köpüğü çeşitlerinden uygulama yapacağınız alana göre seçim yapabilirsiniz.

-Poliüretan dolgu köpüğü kalıcı elastikiyete sahiptir.

-Akma ve çekme yapmaz.

-Yüzey yapışkanlığı gibi özelliklere sahip değildir, kir tutmaz.

-Tabanca ile kolay bir şekilde uygulama yapılabilir.

-Uygulama yapıldıktan sonra dilediğiniz renge boyayabilirsiniz.

-Düşük büyüme özelliğine sahiptir ve bu sayede kapılara rahatlıkla uygulama yapılabilir. Kapı aralarında germe gibi durumlara yol açmaz.

-Kapı ve pencere montajı imkanı sağlar.

-Hızlı bir şekilde kuruma özelliğine sahiptir ve bu sayede nemlendirme ihtiyacına gerek kalmaz.

-Poliüretan dolgu köpükleri esnek bir yapıya sahip olması sebebi ile kolayca el ile şekillendirilebilir ve bu sayede kesmeye de gerek kalmaz.

 

Sibax NS66 Poliüretan Dolgu Köpüğü 600 Gr. Fiyatları

Sibax poliüretan dolgu köpüğü fiyatları arasında çeşitlere ve seçeneklere bağlı olarak bazı değişiklikler görülebilir. Sibax poliüretan dolgu köpüğü fiyatları piyasadaki diğer poliüretan dolgu köpükleri ile kıyaslandığında son derece uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alır. Poliüretan dolgular kolay bir şekilde uygulama yapılabilmesi ve son derece kullanışlı dolgu malzemeleri olması sebebi ile de tercih edilir. Sibax poliüretan dolgu köpüğünü kapı ve pencere montajı gibi alanlarda tercih edebileceğiniz gibi daha pek çok farklı alanda da tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ürün özellikleri arasında boyanabilme özelliğinin de bulunması renklendirerek kullanımda dekorasyon için avantajlı olması anlamına da gelir. Bu sayede kullandığınız poliüretan köpüğü asil ürün ile aynı renge boyayabilirsiniz. Poliüretan köpük fiyatlarında değişikliğe sebep olan bazı unsurlar bulunabilir. Siz de bu unsurları göz önünde bulundurarak satın almak istediğiniz poliüretan köpüğü kolaylıkla seçebilirsiniz. Poliüretan köpüklerin gramajlarına bağlı olarak fiyatlarında değişiklik görülmesi oldukça normaldir. İhtiyacınız olan boyutta bir Sibax poliüretan köpük satın alabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Sibax NS66 Poliüretan Dolgu Köpüğü 600 Gr. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Poliüretan dolgu köpüğü satın alırken de kullanımınız için avantaj sağlayacak olan bu sebeple de dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Sibax poliüretan dolgu köpüğü satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri dolgu köpüğünü hangi amaç için satın aldığınız olabilir. Poliüretan dolgu köpükleri pek çok farklı amaç için tercih edilebilir ancak en çok tercih edildiği alan kapı ve pencere montajıdır. Siz de poliüretan dolgu köpüğünü kullanacağınız alana göre seçebilirsiniz. Poliüretan dolgu köpüğünü seçimi yaparken ürünün boyutunu ve gramajını da göz önünde bulundurabilirsiniz.

ambalaj.svgAMBALAJ

  • 600 gr x 16'lı koli

teknikveriler.svgTEKNİK VERİLER

  • Densite: 24-28 kg/m3
  • Verim: 35-40 litre/1000ml
  • Büyüme: %150-200
  • Hacim Kaybı: Maksimum %5
  • Renk: Beyaz
  • Yapışmazlık süresi: 7-10 dk
  • Kesilebilirlik süresi: 30-40 dk
chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
Sibax
SPT-SIBAX022