200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

İkiz Tüp İran Yapıştırıcısı Plastik Ve Çelik Yapıştırıcı
İkiz Tüp İran Yapıştırıcısı Plastik Ve Çelik Yapıştırıcı
₺12,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

İkiz Tüp İran Yapıştırıcısı Plastik Ve Çelik Yapıştırıcı

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

İkiz tüp İran çelik yapıştırıcısı ürünleri yüksek yapışma oranı sunan oldukça dayanıklı kimyasal ürünlerdir. Bu ürünlerin içerisinde kullanılan baz sayesinde çabuk kurur ve pratik bir uygulama ile çeşitli alanlarda uygulanabilir. Genellikle motor ve elektrik ürünlerde kullanıldığı gibi çelik birçok yüzeyde kullanılmaya da aynı derecede uygundur.

Stokta yok
₺12,90
Vergi dahil

İkiz Tüp İran Yapıştırıcısı

Yapıştırıcılar hem endüstriyel amaçlar ile hem de ev içinde kullanımda gerek olan çok amaçlı ürünlerdir. Bu yapıştırıcılar hızlı kuruma özellikleri ve pratik özellikleri nedeni ile kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kuruyan renkleri modelden modele farklılık gösterse de epoksi bazı genellikle gri tonlarındadır. Evde çeşitli beyaz eşyaların tamirinde ve el işi projelerinde kullanmak için yapıştırıcılar gerekli olabilir. Özellikle buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi ürünlerin tamirinde çeşitli parçaların yapıştırılması için kullanılan İran yapıştırıcıları oldukça sağlam ve güçlü yapışma performansı gösterir. Genellikle iş yerlerinde, tamir atölyelerinde kullanılmak üzere satın alınır. Az bir miktarı geniş bir alana yayılarak yapışkan bir alan oluşturur. Tüp halinde satılan bu ürünler farklı markalar tarafından üretilir ve farklı özelliklerde yapışma sağlayabilir. Satın alırken yapıştırıcı markalarının ürün detaylarından İran yapıştırıcı çeşitleri hakkında daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

İkiz Tüp İran Yapıştırıcısı Çeşitleri

İkiz tüp İran yapıştırıcısı çeşitleri arasında genel amaçlar için kullanılan çok yönlü ürünler yer alır. Metal üzerine yapıştırma yapmak için kullanıldığı gibi aynı zamanda dolgu malzemesi olarak da çeşitli alanlara uygulanabilir. Belirli uygulama talimatları takip edilmelidir. Bu yapıştırıcıların bazında ise epoksi adı verilen bir madde kullanılır.

  • Belirli donma ve yapışma zamanları yer alır. Uyguladıktan 5 dakika sonra donar ve 15- 20 dk sonra da yapışma içinde kullanılabilir. 1 saat sonra tamamen yapışmış ve kurumuş bir hale gelir.

  • Bu ürünler oldukça güçlü bir yapışma sunar bu nedenle uygulama sırasında dikkatli olunması gerekir. Hızlı bir kuruması vardır.

  • Kuruduktan sonra hacminde bir küçülme olmaz ve suya ve asitlere karşı dayanıklılık gösterir.

  • Bu tip yapıştırıcılar karıştırıldıktan sonra gri renk tonlarındadır.

  • Elektrikli ev aletlerinde kullanım için uygundur ve yüksek bir ısı direncine sahiptir.

  • Ambalajlarında kullanılan tüp ise alüminyumdan üretilir.

  • Motor tamiri, parça yapıştırma, otomotiv ve akaryakıt depolarında kullanım için uygundur.

İkiz Tüp İran Yapıştırıcısı Fiyatları

İran yapıştırıcı fiyatları tüplerin içinde bulunan miktara göre belirlenir. Miktar arttıkça fiyatlar da doğru orantılı olarak artış gösterir. Farklı firmalar tarafından üretilen bu yapıştırıcılar arasında yapışma performansı, uygulama kolaylığı, paket içeriği ve formül açısından belirli farklar olabilir ve bu durum da fiyatlara yansır. Bu ürün adını paket içinde çıkan iki adet tüpten alır. Aynı zamanda içinden uygulama kolaylığı sunması açısından spatula çıkar. Genellikle çelik yapıştırıcısı olarak adlandırılsa da çok yönlüdür. Bu çok yönlü kullanım alanı size de farklı ürünler üzerinde kullanım imkanı sunar ve farklı yapıştırıcılara yatırım yapmak zorunda kalmazsınız. Tasarruf ve ekonomiklik açısından ideal olan bu ürünler kalitelidir. Piyasada yer alan ürünlerin tüp içeriklerini, formüllerini ve fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

İkiz Tüp İran Yapıştırıcısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bu yapıştırıcılar arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı temel kimyasal özellikler yer alır. İçerisinde iki tüp olmalı ve uygulama çubuğu paket içinde gönderilmelidir. Çok güçlü yapıştırıcılar oldukları için uygulamadan önce adımları takip etmeniz gerekir. Göz ve deri ile temas etmesini önlemeniz için eldiven giymeniz tavsiye edilir. Ürün içeriklerini incelerken suya, neme ve ısıya olan dayanıklılığını kontrol etmeniz gerekir. Bu da dayanıklı bir yapışma sunar. Özellikle su ve nem ile temas edilen yerde kullanıldığında önem taşıyan bu özellik sayesinde farklı alanlarda dilediğiniz gibi yapışma sağlayabilirsiniz. Tüplerin içeriklerine, malzemelerine ve ne bazlı olduğuna dikkat ederek istediğiniz modeli kullanmaya başlayabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-SPT0001