200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Yapıştırıcı & Bant

Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺1,00 - ₺170,00

İhtiyacınız olan yapıştırıcı ürünlerine Sepetfy üzerinden ulaşın ve yapıştırıcı çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun bir tanesini hemen satın alın!

30 adet ürün var.

Toplam 30 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Dikkat Kırılır Fragile...

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x...

Fiyat ₺9,90
Dikkat Kırılır Fragile...

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 100mt. x 6...

Fiyat ₺49,90
İzole Kablo Elektrik Bantı...

İzole Kablo Elektrik Bantı (5 Adet)

Fiyat ₺5,90
6 ADET 100mt. Paket Ambalaj...

6 ADET 100mt. Paket Ambalaj Koli Bantı

Fiyat ₺37,90
38mm Maskeleme Bandı /...

38mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant

Fiyat ₺5,90
50mm Maskeleme Bandı /...

50mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant

Fiyat ₺7,90
25mm Maskeleme Bandı /...

25mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant

Fiyat ₺3,90
İzole Kablo Elektrik Bantı

İzole Kablo Elektrik Bantı

Fiyat ₺1,90
100mt - 45mm. Şeffaf Koli...

100mt - 45mm. Şeffaf Koli Bantı

Fiyat ₺7,90
Çift Taraflı Köpük Bant...

Çift Taraflı Köpük Bant 10mmX10mt

Fiyat ₺4,90
Çift Taraflı Köpük Bant...

Çift Taraflı Köpük Bant 15mmX10mt

Fiyat ₺6,90
Çift Taraflı Köpük Bant...

Çift Taraflı Köpük Bant 20mmX10mt

Fiyat ₺8,90
Çift Taraflı Köpük Bant...

Çift Taraflı Köpük Bant 25mmX10mt

Fiyat ₺10,90
Çift Taraflı Köpük Bant...

Çift Taraflı Köpük Bant 30mmX10mt

Fiyat ₺14,90
Çift Taraflı Köpük Bant...

Çift Taraflı Köpük Bant 40mmX10mt

Normal fiyat ₺17,90 -13% Fiyat ₺15,57
  • -13%
Çift Taraflı Köpük Bant...

Çift Taraflı Köpük Bant 50mmX10mt

Normal fiyat ₺19,90 -13% Fiyat ₺17,31
  • -13%
20 Mt. Alüminyum Folyo...

20 Mt. Alüminyum Folyo Yanmaz Bant - 45mm

Fiyat ₺9,90
50mm Merdiven Kaydırmaz...

50mm Merdiven Kaydırmaz Bant (5-10-25 Metre)

Fiyat ₺29,90

Yapıştırıcı Bant

Kullanıcılar bantların yapıştırıcı özelliğini kullanılarak günlük işler, tamirat, materyal desteği ve işaretleme gibi farklı alanlarda bu ürünlerin desteğinden yararlanırlar. İşlevi yüksek olan bu ürünün kullanım alanı oldukça geniştir. Kalınlığı, yapıştırma özelliği değişen bantların genel olarak tüm sektörlerin ihtiyacını karşılayacak seçenekleri söz konusudur. Medikal, Yalıtım ve ambalaj gibi alanlarda da kullanıcıların rahatlıkla kullandığı ve yapılan işleri pratik hale getiren ürünler arasında yer alır. Vidalama gerektiren veya demontaj gibi işlemlerde de oldukça kolaylık sağlayan bir üründür. Hem maliyeti alt seviyelere çeker hem de zaman kazandıran bu ürün sayesinde kullanıcı istediği noktada pratik bir şekilde bu bantları kullanabilir. Bir dolabın yerleştirilmesi veya belirli bir noktanın belirlenmesi için de yine bu ürün sayesinde oldukça kolay bir şekilde işaretleme yapılabilir. Kapı ve pencere aralarını kapatan ürün özelliği ile bu ürün soğuğu kesmek için tercih edilebilir. Kolay bir şekilde yapışan ve uzun süre dayanıklılık sunan bu ürün sayesinde soğuk havanın içeriye girmesi rahatlıkla önlenebilir. Hızlı çözüm ve kolay uygulanabilen bu ürün ile kullanıcı istediği alan veya obje için bu ürünü rahatlıkla yapıştırma işlemlerinde kullanabilir.

Yapıştırıcı‌ ‌Bant‌ Modelleri

Farklı yapıştırma özellikleri ve kalınlıkları sebebiyle kullanıcıya seçim imkânı sunan ‌yapıştırıcı‌ ‌çeşitleri ile bir ürünü sabitlemek veya farklı yüzeyleri yapıştırmak oldukça kolaydır. Hem duvara hem farklı zeminlere uygulanabilen bu ürün kullanıcıların istedikleri işlemi kısa bir süre içerisinde tamamlamasına destek sunar. Zaman kazandıran ve enerji tasarrufu da sağlayan bu ürünün değişen renk, kalınlık ve fonksiyonlarına kullanıcılar kendi tercihlerine göre rahatlıkla ulaşabilir. Ayrıca ilgili ürünün değişen renklerine ek farklı desen seçenekleri de söz konusudur. Böylece ürünün yapıştırıcı özelliği dışında desen özelliği sayesinde kullanıldığı alana farklı bir görünüm rahatlıkla verilebilir. ‌Bant‌ ‌çeşitleri geniş bir kullanım alanını kullanıcıya sunan ürünler arasında yerini alır. Örneğin, cam kenarlarına, kapı altlarına, duvara çerçeve sabitleme veya ek bir düzenleme gerektiren tüm alanlara rahatlıkla uygulanabilen ürünlerden biridir.Çift‌ ‌taraflı‌ ‌bant sayesinde resim çerçeveleri pratik bir şekilde duvara sabitlenir ve uzun süre aynı dayanıklılığı göstermeyi başaran bu ürünler sayesinde çerçeve yerini korumaya devam eder. Oldukça kuvvetli yapısı ve değişen fonksiyonları sebebiyle vidalama, mantolama ve alçı gibi farklı işlemler için de bu ürünler tercih edilebilir. Ayrıca izolasyon ihtiyacını karşılayan kapı fitili sayesinde soğuk havanın içeriye girmesi kolay bir şekilde engellenir. Dolayısıyla hem ısı tasarrufu sağlar hem de kolay bir şekilde zemine uygulanabilir özelliği kullanıcılarına sunan bir üründür. İşlevsel bir ürün olması sebebiyle özel eşyaların tamiri ve görsellerin düzenlenmesi için de kullanıcısına kolaylık sunar. Yüksek alanlar için merdiven gerektiren kullanımlarda bu yapıştırıcının merdivenin kaymasını engelleme özelliğini kullanıcılar rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca büyük veya küçük aynaların duvara yapışması için de bu ürünü kullanıcılar tercih edebilirler. Yerleştirilecek alanın yapısına veya yapıştırılacak ürünün materyaline uygun ürün seçeneklerine kullanıcıların ulaşması mümkündür. Sabitleme özelliği kullanılarak farklı eşyaların ayakları zemine yapıştırılabilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan yapıştırıcıların hızlı yapıştırma özelliği bulunan küçük boyutlu olan ürün seçeneklerini kullanıcılar küçük kişisel eşya ve objelerini yapıştırmak için kullanabilirler. Örneğin, antika bir saat için bu ürün ile hasarlı yeri onarmak ve görselin güzel görünmesini sağlamak kullanıcı için oldukça pratiktir.

Yapıştırıcı‌ ‌Bant‌ Fiyatları

Değişen kullanım alanları ve ürün özellikleri sebebiyle fiyat aralıkları değişiklik gösterir. Kullanıcının kullanım için tercih ettiği ürün miktarı da fiyatını doğrudan etkiler. Ayrıca ‌yapıştırıcı‌ ‌fiyatları ürünün kullanıldığı alana, yapısına göre değişiklik gösterdiği söylenebilir. İlgili ürünün dayanıklılık seviyesi ve kolay yapışması fiyatını belirleyen özellikler arasında yer alır. Kullanıcı kullanmak istediği alana göre ürünün rengine ve özelliğine karar verebilir ve aynı ürünün farklı fiyat seçenekleri arasından da rahatlıkla seçim yapabilir. Kullanıcıların rahatlıkla kendi bütçelerine göre seçim yapabildikleri bu ürünün farklı ebatlarına ve renklerine ulaşmaları mümkündür. Ayrıca desen, kaydırmaz özelliği ve yapıştırma şekli de ürünün fiyatını etkileyen unsurlar arasında yer alır. Kolay uygulanabilen ve farklı yüzeylere sabitlenebilen bu ürünün ıslanmaya dayanıklı ve soğuğu geçirmeyen özellikte ürünlerine kullanıcılar değişen fiyat aralıkları ile rahatlıkla ulaşabilir. İstenildiği zaman kolaylıkla çıkarılabilen ve zeminin ihtiyacına uygun maksimum yapıştırma özelliği bulunan bu ürünler kullanıcılarına farklı fiyat seçenekleri ile ulaşır. Kullanıldığı alanda hem pratiklik hem de tasarruf sağlayabilen bu ürünlere kullanıcılar kendi fiyat aralıklarına uyan seçenekler arasından rahatlıkla karar verebilir.

 

Yapıştırıcı‌ ‌Bant‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Değişen yüzeylerde kullanılabilen bant seçeneklerinin uygulandığı alana göre seçilmesi önemlidir. Öncelikle kullanıcının uygulama yapacağı alana göre ürünü tercih etmesi gerekir. Uzunlukları ve kalınlıkları değişen ürün seçenekleri ile bantların yapıştırılacağı alana uygun alınması gerekir. Örneğin, ev içerisinde duvara yerleştirilecek resim çerçeveleri için uzun süre bu ürünün duvarda kalmasını sağlayacak dayanıklılığı sunan ürünün alınması gerekir. Ayrıca renkleri değişen bu ürünlerin uygulanan rengi sayesinde farklı yüzeylerde rötuş özelliğinden de kullanıcılar yararlanabilir. Bu açıdan uygulama yapılacak alanın rengine göre ürününe karar vermek gerekir. Boyama işlemlerinde kullanılan alçı ve sıva işlemleri içinde yapıştırma özelliği olan bantlar kullanılır. Bu noktada ürünün taş yüzeylere yapışma özelliğinin olmasına dikkat etmek önemlidir. Taş görünümü veren duvar kâğıtları bu bantlar sayesinde kolaylıkla duvara veya mutfak mobilyalarına uygulanabilir. Bu noktada değişen yüzeyin yapısına göre ürünün yapıştırma seviyesine dikkat etmek gerekir. Kullanıcının yapıştırdığı alanı destekleyen ve uzun süre aynı kaliteyi sunan ürünleri tercih etmesi maksimum ürün veriminden faydalanmalarına yardımcı olur.