100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

20 Mt Kapı Bantı ve Pencere Fitili Bandı Yapışkanlı
20 Mt Kapı Bantı ve Pencere Fitili Bandı Yapışkanlı
₺27,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

20 Mt Kapı Bantı ve Pencere Fitili Bandı Yapışkanlı

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kapı ve pencere bantları kendinden yapışkanlı özelliği ile maksimum yalıtım sağlar. Uzun ve esnek yapısıyla kenar boşluklarını etkili bir şekilde bantlar, kaliteli malzeme özellikleriyle maksimum performans gösterir. Fitilli yapısı sayesinde kapı ve pencerelere uygun seçenekler sunan yapışkanlar, farklı uzunluklarda satılır. Kuvvetli yapışkanı sayesinde kenarları sıkıca kapatan ürünler, istenildiği zaman sökülebilir.

Renk
Stokta
₺27,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

20 Mt Kapı Bantı ve Pencere Fitili Bandı Yapışkanlı

Ev, ofis ve okul gibi kapalı alanlarda pencere veya kapı kenarlarından ısı çıkışı olabilir. Bu alanlarda ısı yalıtımı sağlamak ve ortam ısısını korumak için yalıtımlı bantlar kullanılır. Kapı ve pencere bantları, yalıtım sağlamak için başvurulan pratik yöntemlerden biridir. Bu bantlar, pencere ve kapı kenarlarından gelen soğuk havanın içeri girmesini önler. Ayrıca, içerideki sıcak havanın dışarı çıkışı bantlar ile kesiler. Kendinden yapışkanlı kapı ve pencere bantları, özel tasarımı ile maksimum yalıtım sağlar. Esnek yapıya sahip bantlar, pratik şekilde kapı ve pencere kenarına yapıştırılır. Basit bir şekilde yapıştırılan bantlar, yapışkanlı olması sebebiyle pratik bir kullanım deneyimi sunar. Uzun yapısı sayesinde parça eklemeden pencere ve kapı kenarlarını tek seferde kapatılabilir.  

20 Mt Kapı Bantı ve Pencere Fitili Bandı Yapışkanlı Çeşitleri  

Kapalı alanlarda ısı yalıtımı için çeşitli yöntemler kullanılır. Kapı ve pencere bantları başvurulan en pratik yöntemler arasında yer alır. Kapı ve pencere kenarları, içerdeki havayı sızdırarak ortamdaki ısının kaybolmasına neden olabilir. Kendinden yapışkanlı kapı ve pencere bantları, etkili bir yalıtım sağlar. 20 mt kapı bantı ve pencere fitili bandı yapışkanlı çeşitleri uzun yapısıyla farklı alanlarda kullanım imkanı sunar.  

  • Kapı ve pencere bantları, kendinden yapışkanlı yapısıyla kolayca takılır.  

  • Nem ve ısıya dayanıklı bantlar, esnek yapısıyla kolayca pencere ve kapı kenarına uyum sağlar.  

  • Kapı ve pencere bantlarının uzun yapısı sayesinde tek seferde kenarları kapatabilirsiniz.  

  • Farklı uzunluklara sahip bantları küçük ve büyük yapılı pencerelere uyum sağlar.  

  • Ergonomik tasarımlı bu bantlar, kapı ve pencerelerin açılıp kapanmasını engellemez. Ayrıca, yumuşak yapısı kapı ve pencere malzemesine zarar vermez. 

  • Bu ürünlerin kendinden yapışkanı olması kullanıcılara pratiklik kazandırır. Bant üzerindeki parça sıyrılarak yapışkanlı kısım kolayca yapıştırılır. 

  • Kuvvetli bir yapışkana sahip ürünler, pencere ve kapı kenarlarına sağlam şekilde tutunur. İstenildiği zaman pratik bir şekilde çıkarabilir ve yapışkanlar yüzey üzerinde iz bırakmaz.  

  • Pencere ve kapıların açılmasında deforme olmayan ürünler, uzun süre kullanılabilir. 

  • Farklı uzunluklara sahip kapı ve pencere bantlarının metreleri tek şerit olarak hesaplanır. Şeritler ikiye ayrılarak kullanılması tavsiye edilir. 

20 Mt Kapı Bantı ve Pencere Fitili Bandı Yapışkanlı Fiyatları  

Kapı ve pencere kenarlarındaki boşluklar, sıcak havanın kaçmasına neden olabilir. Kapalı alanlarda pencere ve kapılardan kaynaklı ısı kaybının önlenmesi için yalıtım bantları kullanılır. Bunların esnek yapısıyla pencere ve kapı kenarındaki boşlukları kapatarak hava çıkışını önler. Kapı ve pencere bantları uzunluklarına göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Bantların uzunluğuna göre fiyatlar değişiklik gösterir. Bantlar esnek ve uzun yapısıyla ekleme gerektirmeden kenarları sıkıca kapatır. Kullanıcılar kapı ve pencere uzunluklarına göre farklı boylardaki ürünleri tercih edebilir. Ürünün yapıştırıcı kuvvetinin yüksek olması da fiyatlar konusunda belirleyici rol oynar.

20 Mt Kapı Bantı ve Pencere Fitili Bandı Yapışkanlı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?  

Kapı ve pencere kenarlarında boşluğu kapatmak için kullanılan fitilli bantlar, yalıtım sağlar. Kış aylarında ortamdaki sıcak havanın dışarı çıkmasını önleyen bantlar, farklı formlarda üretilir. Çeşitli uzunluklarda satışa sunulan yapışkanları seçerken, kullanılacak pencere ve kapıların boylarına dikkat edilmelidir. Kapı ve pencere kenarlarını tek seferde ekleme yapmadan kapatarak maksimum yalıtım sağlanır. Bantların, nem ve ısıdan etkilenmeyen malzemelerden yapılması olması kullanım ömrünü etkiler. Kendinden yapışkanlı olanlar, pratik bir şekilde yapıştırılır. Kuvvetli tutunma özelliğine sahip yapışkanlılar, kapı ve pencerelerin hakaretlerinde deforme olmaz. Kapı ve pencere bantlarının esnek yapısı sayesinde kenar ve köşeleri etkili bir şekilde kapatabilirsiniz ve istediğinizi zaman sökebilirsiniz. 

chat Yorumlar (10)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-FITIL002

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Dikkat Kırılır Fragile...

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x...

Fiyat ₺9,90
10 Mt Kapı Bantı ve Pencere...

10 Mt Kapı Bantı ve Pencere Fitili Bandı Yapışkanlı

Fiyat ₺14,90
50 Mt Kapı Bantı ve Pencere...

50 Mt Kapı Bantı ve Pencere Fitili Bandı Yapışkanlı

Fiyat ₺67,90