100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

38mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant
38mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant
₺5,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

38mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Özellikle boyama işlemlerinde yaygın olarak kullanılan maskeleme kağıt bantlar temiz ve profesyonel sonuçlar almanıza yardımcı olur. Alan belirleme, şerit boyama, bazı bölgelerin temiz kalması gibi işlemler için kullanıcılara oldukça yarar sağlar. kolay yapıştırılıp sökülmesi sayesinde zahmetsiz ve pratik bir kullanım sunar. Farklı kullanım amaçlarına uygun olması çok yönlü bir kullanım sağlar. 

Stokta
₺5,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

38mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant

Ev dekorasyon ve boyama işlemlerinde veya hobi amaçlı etkinliklerde kullanılan maskeleme kağıt bantlar işlem kolaylığı sağlar. Çok amaçlı kullanıma uygun olarak birçok alan ve sektörde kullanıma uygun olur. Çok yönlü bu bantlar boya işlemlerinde düzgün bir kesit oluşturmak, istenmeyen alanlara bulaşmaları önlemek gibi kolaylıklar sağlar. Yaşam alanlarında yer alan ahşap obje veya zeminleri yenilemek isterken maskeleme kağıt bantlar oldukça pratik bir kullanım sunar. Boyanacak şerit gibi alanları belirlemede, işlem yapılmayacak yerleri korumada kullanıma uygun olur. Yapacağınız çeşitli uygulamalarda maskeleme kağıt bantlar en önemli yardımcı ekipmanlar arasında yer alır. Uygulandığı alanı kapatıp koruması sayesinde boyama gibi işlemlerde rahat hareket etmenizi sağlar. Böylece bulaşma veya kirlenme gibi olumsuz durumların önüne geçer.

38mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant Çeşitleri

Kağıt bantlar kullanılacak alanlara uygun farklı genişlikte seçenekler sunar. Genel olarak her türlü yüzeye için kullanıma uygun olur. 38mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant çeşitleri genel kullanımın yanı sıra endüstriyel alanlarda da kullanılır. 

-Kolay uygulanabilir ve iz bırakmadan temizlenir. 
-Yüksek ısıya karşı dayanıklılık gösterir. 
-Suya karşı duyarlıdır.
-Üzerine yazı yazılabilir özelliklere sahiptir.

Maskeleme kağıt bantlar metal, plastik, cam, ahşap gibi farklı yüzeylere kolayca yapışır. Bu sayede çok yönlü bir kullanım sunar. Isı ve su gibi faktörlere dayanıklı olması sayesinde yapılan işlemler sırada bozulma gibi durumlara karşı dayanıklılık gösterir. Uygulanan alanda leke bırakmadığı için temiz bir sonuç verir. Yüzeylere uygulanacak farklı renk boya işlemlerinde şerit çekmek, alan belirlemek için ideal seçenekler arasında yer alır. Bunun yanı sıra boyanmayacak alanların üzerini kağıt bant ile kapatarak bu bölgelerin temiz olmasını sağlayabilirsiniz. 

38mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Maskeleme kağıt bant seçerken uygulanacak alana uygun genişlikte olması istenilen korumayı sağlar. Yapıştırılacak alanda leke bırakmayacak özellikte olması gerekir. Bu sayede istenilen temiz sonuçların alınmasına yardımcı olur. Isı, su gibi etkenlere dayanıklı olması ekstra koruma sağlar. Yapışma kuvvetinin iyi olması kayma, bozulma gibi durumların önüne geçer. Yüzeye tamamen çıkma yapmadan yapışması için uygulanacak alanın temiz ve tozsuz olması önem taşır. Pratik kullanım için yapışma ve sökülmesi kolay olması zahmetsiz bir kullanım sunar. Birkaç gün süre bilecek boyama işlemlerinde bantların deforme olmaması önem taşır. Sürekli maskeleme bant kullanılan alanda yenileme yapmamak için seçim yaparken güçlü yapışma özelliği olan kaliteli malzemeden imal edilen ürünleri tercih etmek önem taşır. 

38mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant Fiyatları

Maskeleme kağıt bantlar genel olarak her bütçeye uygun ekonomik fiyat skalasında yer alır. Yardımcı malzeme olan bu ürünler çok çeşitli ebat ve markalarda piyasada yer alır. Ürünlerin ölçüleri, marke ve malzeme kalitesi fiyatları etkileyen unsurların başında gelir. Genel olarak yüksek maliyet gerektirmeyen malzeme kalemleri olarak boyama işlemlerinde veya çeşitli amaçlar için kullanılır. Temiz bir işlem gerçekleştirmek ve kusursuz bir sonuç bütçeden ödün vermeden istenilen sonuçları almanıza yardımcı olur. Kullanılacak amaca uygun en ve boyda ürün seçerek kolaylık sağlayan bu bantları kullanabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sayesinde boyama, hobi gibi çeşitli işlerde sürekli olarak maskeleme kağıt bantlara yer verebilirsiniz. Yapıştırılan yüzeyde bir kaç durması tek seferde uzun süre bu bantları kullanmanızı sağlar. Bu sayede tasarruflu bir kullanım sunar. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-MASBAN002