200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

50mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant
50mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant
₺7,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

50mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Maskeleme bantları kullanıldıkları ürünü yeri yüksek ısıdan veyahut çeşitli kimyasallardan korumak adına kullanılan son derece verim sağlayan bir bant ürünüdür. Sıkı yapışması ve kolay kullanımı doğrultusunda yapılan işin daha iyi ve daha hatasız işlemesinde büyük rol oynayarak kullanıcıların kullanım alanlarında bulunur.

Stokta yok
₺7,90
Vergi dahil

50mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant

Bulunulan ortamlarda kişilerin ilk dikkat ettiği hususlardan biri şüphesiz ki ortam içerisindeki duvarların ve kaplamaların renkleridir. Hoş renklerle donatılmış bir ortamda bulunan kişiler kendilerini her daim daha iyi hisseder. Ancak boyanması mümkün olan yerler kadar boyanması zor alanlar mevcut bulunur. Bu alanların kötü görüntü oluşturmaması adına maskeleme bantları fazlasıyla iş görür. Son derece işlevsel olma özelliği ile beraber çeşitli renk seçenekleri doğrultusunda boya yapılamayan noktalarda yüksek yapışma ve herhangi bir iz bırakma sorunu olmaksızın kullanım imkanı verir. Farklı ölçütlerde ve boyutlarda olan bu bantlar alanın genişliğine ve büyüklüğüne göre rahatça kullanım imkanı vererek ergonomik bir kullanım avantajı sunar. 

50mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant Özellikleri

50mm maskeleme bandı / kağıt bant gibi ürünler kullanıldıkları alanda pek çok fayda ve avantaj sağlar. Bu yüzden fazlasıyla tercih edilen yapıştırıcı endüstriyel bant olarak bilinir. 

  • Bu bantların endüstriyel ve genel alanda kullanımı son derece mümkündür.

  • Son derece güçlü bir yapışma özelliği bulunması ile beraber güvenceli bir kullanım imkanı sağlar.

  • Herhangi bir uygulama yapıldıktan sonra ve sökülmesi gerektiğinde iz bırakmadan sökülür bu sayede herhangi bir leke ya da ek masraf oluşturacak durumların önüne geçilmiş olur. 

  • Mekanların, kullanım alanların kaplama veyahut farklı tasarımlar oluşturmak için son derece çözümcü bir ürün olan bu bant modelleri yüksek de verim oluşturur.

  • Boyama gibi işlemlerde sorun oluşturmadan son derece iyi sonuçlar vererek beklenenden fazlasını da kullanıcılara sunmuş olur. 

  • Yüksek ısı gerektiren yerlerde kullanıldığında dahi bu bantlar iz bırakmadan bir kullanım imkanını kişilere verir.

  • Daha çok boya ve benzeri alanlarda sıklıkla tercih edilirken gündelik kullanımı da mevcuttur. 

Bu bantlar pek çok işe yaradığı gibi kişilerin belirli boyutlarda alıp ekonomik bir kullanım gerçekleştirmesine olanaklar tanıması ile birlikte son derece avantaj oluşturucu, çözümcü bir üründür.

50mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant Fiyatları 

Her alanda etkin kullanım imkanı veren bu bant en ekonomik haliyle kişilerin kullanım alanı içerisinde kendisine yer bulur. Uygun maliyetleri ile birlikte ekonomi dostu olan 50mm bantlar fiyat bakımından her türlü bütçeye uygunluk sağlar. Bu ürünlerin fiyatları belirlenirken ise metre boyutuna göre değişim gösterebilir. Bu durum aynı zamanda kullanıcıların gereksinim duyduğu ölçütte bant tercihi yapmasına imkan verir. Ancak 50mm bant çeşiti boyutu gereği fazlası ile ideallik sunarken fiyatından çok daha fazla fonksiyonu kullanıcılara sunar. Kalın veya incelik gibi faktörler de fiyat üzerinde belirleyici bir rol üstlendiği unutulmamalıdır. Ancak genel olarak kullanım imkanı sağlayan bu maskeleme bantları işlevsellikleri doğrultusunda ön plana çıkan ürün konumunda bulunur. 

50mm Maskeleme Bandı / Kağıt Bant Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanım alanı çok geniş olan maskeleme bantları ek fonksiyonları ile birlikte dayanıklı olmalarıyla da ön plana çıkan ürünlerden birisidir. Boya ve benzeri işlemlerde iyi sonuçlar vermesi sayesinde endüstriyel alanlarda da fazlasıyla kullanılan bu bantlardan satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan birincisi: Bantın boyutu ve ölçüsüdür. Bu durumlarda 50mm’lik boyutlar her türlü kullanım imkanını sağlaması ile fazlasıyla ideallik sağlar. Bu nedenle 50 mm’lik bir bant son derece tercih edilebilir. Bantın iyi paketlenmiş olmasına da dikkat etmek gerekir. Kullanıldığı alan gereği maskelemeye yani leke bulaşmasını engellemeye yarayan bu bantlar tercih edilmek istendiğinde doğru işlev için kullanılacağından emin olunması gerekir. Kağıt ve kolay kopabilen, sıkı yapışkanlı bu hassas bantlar her sektörde kesintisiz hizmet imkanı ve iş akdinin sağlıklı işlemesi için de etkin rol üstlenir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-MASBAN003