200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

50mm Merdiven Kaydırmaz Bant (5-10-25 Metre)
50mm Merdiven Kaydırmaz Bant (5-10-25 Metre)
₺29,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

50mm Merdiven Kaydırmaz Bant (5-10-25 Metre)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kullanıcıların ihtiyacına göre üretilen ve güvenli bir yaşam alanı sunmayı amaçlayan 50 mm merdiven kaydırmaz bant (5-10-25 metre) ile kendiniz ve çevreniz için koruma sağlayabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda, ıslak alanlarda ve birçok zemin türünde kullanıma uygun olması ile kullanıcılara kolaylık sağlar. Çok kişi tarafından sıkça kullanılan tehlikeli zeminler, merdiven kaydırmaz bant ile güvenli hale getirilebilir.

Uzunluk
Stokta yok
₺29,90
Vergi dahil

50mm Merdiven Kaydırmaz Bant (5-10-25 Metre)

Günlük hayatta sıkça kullanılan kalabalık yerlerde görünmez kazalar meydana gelebilir. Kazaları önleyip güvenli bir ortam yaratmak için alınacak bazı önlemler vardır. Merdiven kaydırmaz bant ile kalabalık ortamlarda, yaşam alanlarında, hastanelerde, iş yerlerinde, okul ve yurtlarda güvenli bir ortam oluşturulabilir. Merdiven kaydırmaz bant özellikle ıslak ve kaygan zeminlerde kullanıldığında kayganlığın giderilmesini ve tehlikelerin önlenmesini sağlar. Mermer ya da granit gibi yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilir. Kolay uygulanması sebebiyle rahatlıkla banyo gibi ıslak alanlarda da kullanılabilir. Kullanıcı ihtiyaçları göz önünde tutularak üretilmesi nedeniyle gerekli olan her alanda kolaylıkla kullanılabilir. Kullanıcıların uzunluk seçeneklerinden kullanılacak alan için en uygun boyu seçmesi faydalı olur. 

50mm Merdiven Kaydırmaz Bant (5-10-25 Metre) Çeşitleri

50mm merdiven kaydırmaz bant (5-10-25 metre) çeşitleri kullanıcı ihtiyaçlarını ön planda tutarak üretilir. 5 metre, 10 metre ve 25 metre olarak sunulan uzunluk seçenekleri ile yaşam alanlarınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz. Kullanılacak alanın özellikleri göz önünde bulundurularak doğru uygulama sonucunda uzun süreli koruma sağlayarak güvenli bir alan yaratılmasına yardımcı olur. 

-  Merdiven kaydırmaz bant iyi derecede dayanıklılığa sahip yüksek tutuşlu yapışkan kaplaması sayesinde çoğu alanda kullanılır. Yapıştırıldığı yere sabitlenir ve çıkmaz. 

-  Kendinden yapışkanlı olması sebebiyle kullanıcıya kolaylık sağlar. Koruyucu folyosunun çıkarılması halinde uygulamaya hazır hale gelir.

-  Isı değişimlerinden etkilenmemesi sebebiyle oldukça kullanışlıdır. -30 C'den +80 C'ye  kadar dayanıklıdır ve kaydırmaz özelliğini kaybetmeyerek uzun süreli kullanımlara uygundur. 

-  Merdiven kaydırmaz bant temizliğinin kolay olması da kullanıcılara kolaylık sağlar. Her çeşit deterjan ile silinip temizlenebilen bant hijyenik ve temiz bir görünüm sunar.

-  Dış ve iç mekanlarda kullanıma uygundur. Mermer ve ahşap merdivenlerde sizin ve yakınlarınızın güvenliğini sağlar. İç mekan alanlarındaki ahşap döşemelerde ve laminat parkelerde de kullanıma uygundur. Kamp alanları ve oyun alanları gibi dış mekanlarda da güvenle kullanabilirsiniz. 

-  Fabrikalarda ve endüstri alanlarında kullanılabileceği gibi havuz kenarları, banyo, tuvalet gibi ıslak alanlarda, ofislerde, evlerde, okullarda, hastanelerde de kullanılarak uzun süreli bir koruma sunar. 

Merdiven kaydırmaz bant pratik bir şekilde uygulanacak alana yapıştırılarak güvenli bir yaşam alanı elde edilebilir.  

50mm Merdiven Kaydırmaz Bant (5-10-25 Metre) Fiyatları

Merdiven kaydırmaz bant her türden kullanım için farklı boyutlarda üretilmiştir. Bu özellikleri fiyatlandırmada değişikliklere yol açabilir. Örneğin; 50 mm 5 metre merdiven kaydırmaz bant ile 50 mm 5 metre kaydırmaz bant arasında fiyat farkı olması beklenebilir. Ayrıca 50 mm olması kullanıma sunulan diğer seçeneklerle arasında fiyat farkı görülmesine neden olabilir. 50 mm merdiven kaydırmaz bant yüksek tutuşu ve kaliteli yapıştırıcı özelliği ile sabitlendiği alanda uzun süre kullanıma uygundur. Aynı anda hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına elverişli olması, mermer, ahşap, fayans gibi birçok yüzeyde kullanılabilir olması sebebiyle de tek bir ürün ile farklı alanlarda güvenlik sağlayabilirsiniz. Bu özellikleri ile ekonomik olarak kullanıcıya fayda sağlar.

50mm Merdiven Kaydırmaz Bant (5-10-25 Metre) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İyi ve güvenli bir yaşam alanı elde etmek için merdiven kaydırmaz bant satın alırken bazı kriterlere dikkat edilmesi gerekir. Öncelikle bant uygulanacak alanın boyutu ölçülmelidir. Kullanılacak alana uygun boyutta merdiven kaydırmaz bant almak kullanıcıya ekonomik açıdan da faydalı olur. İkinci kriter ise üretimde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Kaliteli malzeme ile üretilmiş ve yapışkan özelliği kuvvetli bir bant uzun süreli kullanıma elverişlidir. Ayrıca ısı değişimlerinden etkilenmemesi de kullanım ömrünü uzatan etkenlerden biridir. Uygulaması kolay olan bir ürün tercih edilmesi yaşamınızı kolaylaştırır. Yapışkan folyosundan ayrılarak kullanıma hazır hale gelen kaydırmaz bantlar kolaylık sağlar. Böylelikle kendi başınıza uygulamayı gerçekleştirerek zaman ve paradan tasarruf etmiş olursunuz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-BANT011