200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Çift Taraflı Köpük Bant 15mmX10mt
Çift Taraflı Köpük Bant 15mmX10mt
₺6,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Çift Taraflı Köpük Bant 15mmX10mt

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Çift taraflı bantlar işlevsel özellikleri ile her alanda kullanılır. 10 metre uzunluğa sahip ürünlerle otomobil parçaları, tablo ve ayna gibi eşyalar yapıştırılabilir. Güçlü yapışkanlara sahip çift taraflı köpük bantları metalden plastiğe her alanda kullanabilirsiniz. Yüzey üzerinde leke ve iz bırakmayan ürünler uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz.

Stokta yok
₺6,90
Vergi dahil

Çift Taraflı Köpük Bant 15mmX10mt

Klasik bant çeşitlerine kıyasla daha farklı özelliklere sahip çift taraflı bantlar her alanda kullanılır. Ürünün iki tarafında bulunan yapıştırıcılar güçlü özelliktedir. Belirli bir ağırlığa sahip ürünleri taşımaya yardımcı olan bu ürünleri kullanarak duvarda delik açmadan tablo, ayna gibi eşyaları asabilirsiniz. Çift taraflı bantların kullanım alanları oldukça geniştir. Okul, ev, ofis ve otomobillerde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Özel içeriğe sahip yapıştırıcıların kullanıldığı ürünler yüzeylere zarar vermeden istenildiği zaman sökülebilir. Duvarlarda delik açmadan temiz ve düzenli bir şekilde ayna, tablo ve saat gibi farklı eşyaları asabilirsiniz. Çift taraflı köpük bantları kullanarak plastik, metal ve ahşap gibi farklı malzemeleri sağlam bir şekilde yapıştırabilirsiniz. Farklı genişliğe sahip bantlar özelliklerine göre belirli ağırlıktaki ürünleri taşıyabilir. Güçlü yapıştırıcılarla üretilen bantlar kaliteli özellikleri ile konforlu bir kullanım deneyimi sunar.  

Çift Taraflı Köpük Bant 15mmX10mt Çeşitleri

İki tarafı yapışkanlı olan çift taraflı bantların kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Otomobil parçalarını yapıştırmak, duvara tablo asmak ve sanayi alanında parça birleştirmek için bu ürünler kullanılır. Güçlü yapıştırıcılara sahip ürünler, dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanabilir. Plastik, ahşap ve metal gibi farklı yüzeylerde kullanım için çift taraflı köpük bant 15mmX10mt çeşitleri ideal bir alternatif olabilir. 15 mm genişliğe sahip ürünler tablo, ayna ve diğer eşyalarınızı köşelerinden düzgün bir şekilde asabilirsiniz. 10 metre uzunluk sayesinde bantlarla istediğiniz her şeyi yapıştırabilirsiniz. Özellikle duvar üzerinde delik açmak istemeyenler için ideal bir ürün olan çift taraflı bantlar, kuvvetli yapışkan özelliğe sahiptir. Sıkıca ürünlere yapışan bantlar eşyaların asılı durmasını sağlar.  

  • Köpük çift taraflı bant ile plastik, metal ve ahşap gibi farklı malzemeleri yapıştırabilirsiniz. 

  • Otomobil, ev ve ofis gibi alanlarda kullanılabilen köpük bantlar işlevsel özelliklere sahiptir.  

  • Dikiz aynası, HGS ve OGS cihazı gibi araçları yapıştırabilirsiniz. 

  • Duvar yüzeyine kuvvetli yapışan bantla sayesinde duvarda delik açmanıza gerek kalmaz.   

  • Araçların çıta, logo ve plakalık gibi parçalarını yapıştırmak için kullanabilirsiniz. 

Çift Taraflı Köpük Bant 15mmX10mt Fiyatları 

İşlevsel özellikleri ile her alanda kullanılan çift taraflı bantlar, farklı ölçülerde üretilir. Ürün boy ve genişlikleri tasarımlara ve kullanım alanlarında göre değişiklik gösterir. Tamirat izlerini saklamak, duvara bir şeyler asmak ve araç parçalarını yapıştırmak için köpük çift taraflı bantlar kullanılır. Uygun segmentteki fiyatlara sahip olması ile bütçeleri sarsmayan ürünleri ofis, okul ve ev gibi her alanda kullanabilirsiniz. Bant fiyatları marka, uzunluk ve genişlik ölçülerine göre değişiklik gösterir. Her bütçeye hitap eden çift taraflı bant 10 metrelik uzunluğu ile ideal bir kullanım sunar. Güçlü yapışkanı ile konfor sağlayan ürünleri istediğiniz zaman iz bırakmadan sökebilirsiniz.

Çift Taraflı Köpük Bant 15mmX10mt Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Otomobil parçaları yapıştırmak ve duvarda delik açmadan eşya asmak için kullanılan çift taraflı bantlar, güçlü yapışkan özelliğe sahiptir. Farklı genişlik ve uzunlukta üretilen ürünleri tercih ederken ölçüleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınıza göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Bant özelliklerine göre yapıştırılacak yüzeyler değişiklik gösterir. Köpük çift taraflı bantlarla plastik, metal ve ahşap malzemeler yapıştırabilirsiniz. Ayrıca, duvar yüzeyinde etkili bir yapışkanlık gösteren bantları kullanarak ayna, tablo ve pano gibi eşyaları asabilirsiniz. Asma işlemi yapılırken duvarın kuru ve temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede bant yüzeye daha iyi tutunur. Maksimum sağlamlık sağlayan ürünlerin dayanıklılığı ikinci kullanımda azabilir. Kullanacağınız yüzeyin çeşidine göre farklı özelliklere sahip bantları tercih edebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre farklı uzunluklardaki çift taraflı seçebilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-BANT004